2009 Şubat Anneleri

doğuma kalan günlerde bir yalnışlıkmı var acaba...
hepimizinde yaklaşık aynı ama doğuma kalan günlerimizde bir anormallik var...

benim mesela 204 gün kalmış...
nisanında 142 gün..neredeyse aynı haftadayız...alla allaaa:uhm:

evet canım da benim bir sorunum var ben şeker hastasıyım..yani o tür şeylerde yasak bana...
böyle çok canım çekecekki anca ozaman onuda doktorum duymayacak:senağlama:
yoğurt yemekde istemiyorum ...kafamçokkarıştı

düşük gerçekleşti anladığım kadarıyla...rabbim sabrını versin canım...inşallah bir dahaki sefere tüm tedavilerini oldukdan sonra sağlıklı bir bebeğin olur
rabbimden ümit kesilmez...:teselli:

huhuuuu günaydın kızlarr.lülülülülülü ben uyandım ama halaklava: eşim yatıyoooKötü Kazen

biraz önce eylül annelerinin bebişlerine aldıklarına bakıyodumda heveslendim valla biz ne zaman başlıcaz ciciler almaya

herkese slm, bugün kimse yok muuu ?? haa bugün pazar pikniğe mi gittiniz millet ?? Bugün benim iştahım çok açık,ne yiyeceğimi şaşırdım, mutluluk hormonum fazla çalışıyor, Allah bozmasın, bugün kocacım en beğendiğim elbiseyi almış bana süpriz yaptı, birazdan ben de çıkıp ona uygun takı alacam :::))) çok mutluyum çoook ....

sulecim allah yardimcin olsun, insallah allah boyle bir aciyi bir daha yasatmas.

gule gule kulan canim, iyi gunlerde.

Daha geri sayfalari okuyamadim ama insallah herkes iyidir.
Lebiscim eger bu mesaji okursan bana doktorun telefon numarasini ozelden atarmisin. Simdiden tesekkur ederim.

kızlar bu baş ağrılarıyla ılgılı bılgıısı olan varmı ıkı gundur çatlıyor basım ağrıdan bıde ne guzel bulantılarım azaldı derken ıkı gunudr ne yesem tahliyee ıstaszılk zaten ole bole dııl nolcek benım bu hakım yaa bu bebek doğmaz bole gıderse bıde allah neyı naıp ederse onu yasıyoruz cok sorunlu bır hamılelık gecırıyorum 1 aydan ıtıbaren ac gezıyorum ılac kulanamadığı ıcın doktorun verdığı hıc bır ılacı almadım ama buna ragmen ultrasonlarda bebek ve ben cok sağlıklıyız.allah nasıl naıp ettıyse ole oluyo.hıc bısy ıcın uzmeyın kendınızı bu tamamen nasıp meselesı allah hepımızın bebeğini kucağına almayı nasıp etsın.daha subatada cok var yawww.

kızlar selamlar bugün pazar diye kimseler yok galiba aranızda tatile çıkacak olanlar varmı bu konuda dr.larınız ne diyor

selam derin evet bugün kimse yok :))
sen nasılsın, bizim tatil evde geçti bu yaz biyere gidemedik zaten dr umda önermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…