2009 Şubat Anneleri

slm canım, bu progestan dediğin bir hap mı ?? CADIARZU ben muayeneye gittiğimde doktora söylesem şikayetimi verir mi? ya gerçi bazen abarttığımı düşünüyorum, hafifte olsa ağrım korkuyorum, panikliyorum, mesela dün ağrımoldu, ama akşam geçti bugün hiçbişeyim yok.. Biliyorum ben abartıyorum da, elimde değil daha önce düşük yaptım ve o acıyı bir daha yaşamak istemiyorum, bundan kaynaklanıyor bütün paniğim...klava::asigim:

EVET CANIM HAP DOKTOR BANADA DÜŞÜK TEHLİKESİ İÇİN VERDİ BENDE KAN UYUŞMAZLIĞIDA VARYA EN UFAK KANAMAN OLURSA GEL DEDİ AMA ŞÜKÜR HİÇ OLMADI SEN TABİ ŞİKAYETLERİN MUTLAKA BAHSET ONA UYGUN BİR TADAVİ UYGULAR. BEN DOKTORUMA GİTTİĞİMDE BÜTÜN ŞİKAYETLERİMDEN BAHSEDİYORUM BENİM AKLIMI KURCALIYACAĞINA ONUN AKLINI KURCALASIN DİMİ.....fisfisfis

ay ilahi selime : )))) hiç güleceğim yoktu, ben aklımdki bütün soruları sorsam doktorun nevri döner valla:::))) ama bana düşük tehliken var demedi, bir de kan uyuşmazlığı da yok bizde, ben her gittiğimde soruyorum ağrıyı ama, normal deyip geçiştiriyor, hangi ağrı normal nereden bilecem ki demiii ...

Canim benim bu hapin uyuşmazlikla alakasi sadece bizim riskimizbiraz var ya ondan çoğu hamilede var bu haptan arkadaşlarada soralim progestan kullanan varmi arkadaşlar aybukeciğimi aydinlatalim

progestanı doktorlar düşük tehlikesine karşı veriyor...
bebiş iyi tutunsun diyee...

semadan haberi olan varmı?
nasıl oldu çok merak ediyorum..:uhm:

kızlar rüyamda devamlı yemekler görüyorum...
dün gece süzme mercimek çorbası yiyordum..bu gecede meyve ...
kafayı yiyeceklerle bozmaya başladım..
ayrıca magnezyum açısından zengin olan muzu yiyin arkadaşlar..yarın birgün bacaklara kraplar girecek bunu engellemek için muz yememiz lazım...
birde ben sütten tiksindim..içemiyor değil resmen gördüğüm an midem bulanıyorrrr...neyapsam acaba.:uhm:

ben uzgunum arkadaslar bebegım artık benımle degıl ne yazıkkı
hepınıze ıyı dıleklerınız ıcın cok tesekkur ederım..
tum hamılelere saglıklı bır gebelık ve ardından saglıklı hayırlı nur topu gıbı evlatlar dılerım..
bızlerı dualarınzdan eksık etmeyın lutfen...

Canim benim bu hapin uyuşmazlikla alakasi sadece bizim riskimizbiraz var ya ondan çoğu hamilede var bu haptan arkadaşlarada soralim progestan kullanan varmi arkadaşlar aybukeciğimi aydinlatalim

merhaba arkadaşlar a.s.
progestan bende kulllandım biraz ağrım vardı ilk başlarda aslında halada varda ozaman drum vermişti düşük tehlikesi olabilir önlem almak için bir hafta falan kullandım ama çok fena uyku hali yapıyor sonra biraz geçince bıraktım şimdi kullanmıyorum.

canım hayırlısı buymuşsenağlama sana dua ederim arkadasım merak etme.allahım hayırlısıyla güsel güsel ikizz bebekler nasip eder belkide bidahakine nasip artık ama sen kafana takma emia.s

arkedeş bende içemiyordum bi ara süt ama nesquikin çilekli tatlandırıcısını aldım onla güsel oluyo soguk içiyorum.seninde içmen lazım tatlım sende biiliyorsun.bebişler için.içmeye çalış yoksa klava:klava:.ayy şaka şaka.yogurt ye peynir ye onun yerine:dance::dance:

allah yardımcın olsun canım pek nediceğimi de bilemiyorum ama allah herşeyin hayırlısını versin belki bunda da bir hayır vardır böyle düşün kendini çok yıpratma sonra yine olur sonuçta hamile kalabildiğine sevin burada nekardar çok insanla konuşuyoruz kimisi hamile bile kalamıyor en kısa zamanda hayırlı bir evladın olur bu günleri unutursun:teselli:

bende sütü daha çok kahvaltılık gevrekle tüketmeye çalışıyorum yada soğuk ve şekersiz içiyorum

şuşum verdiğin tarihe göre yaptım...umarım beğenirsin...bir yalnışlık varsa söyle yeniden yaparız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…