2009 Şubat Anneleri

keske bu guzel sayfada bunları paylasıyor olmasaydım ama
o kadar uzgunum kı kelımeler yok bunu ıfade etmeye 3.kez aynı acıyı yasayacagım,ılac verıldı bu gece kullanacagım ve kendılıgınden dusuk olması saglanacak..yarın tekrar doktordayım..
ayrıntılı ultrason ve renklı dopler soncunda bebegım 5 hafta 6 gunluk cıktı .belırtılen s.a.t 'tan 3 4 hafta gerıdır yazıyor raporda.hıcbır yasam belırtısı yok.

TEK CAREm GENETIK TANILI TUP BEBEK YAPTIRMAKMIS
:1shok::1shok:
canım benim söylene bilecek kelime bulamıyorum..rabbim sabrını versin canım...
inşallah bir dahaki sefer bu durmu yaşamzasın..
düşük için ilaçmı kullanacaksın şimdi...çok zor yaaa
..rabbim yardımcın olsun...

o kadar uzgunum kı kelımeler yok bunu ıfade etmeye 3.kez aynı acıyı yasayacagım,ılac verıldı bu gece kullanacagım ve kendılıgınden dusuk olması saglanacak..yarın tekrar doktordayım..
Ayrıntılı ultrason ve renklı dopler soncunda bebegım 5 hafta 6 gunluk cıktı .belırtılen s.a.t 'tan 3 4 hafta gerıdır yazıyor raporda.hıcbır yasam belırtısı yok.

Tek carem genetik tanili tup bebek yaptirmakmis

canim benim çok geçmiş olsun üzme kendini herşeyde vardir bi hayir...

sonuç her ne olursa olsun bebeğimden asla vazgeçmicem gereksiz buluyorum bu yüzden...

canım beni çok duygulandırdın.senağlamasenağlama.inşallah sağlıklı bir şekilde yavrunu kollarına alırsın...:nazar::nazar:
valla aynı cesareti gösteremeyeceğim...:1no2:

valla biz bebek arabası ve beşik aldık bile be işte çıkacağım için onları aradan çıkaralım dedik ama kıyafetlere daha başlamadım kendimi zor tutuyorum o kadar güzel şeyler varkiii

ooo güle güle kullanır inşallah annesi...
cinsiyetler belli olsun gerisi kolay..
eğer erkekse zaten oğlumun çogu kıyafetini saklamıştım..fazla eşya almamam gerek yok
kız olursa işde ozamann tutmayın beni :teytey::teytey::teytey:

ayrıntılı ultrason ve renklı dopler soncunda bebegım 5 hafta 6 gunluk cıktı .belırtılen s.a.t 'tan 3 4 hafta gerıdır yazıyor raporda.hıcbır yasam belırtısı yok.

canım çok üzüldüm. şimdi sana ne desek boş üzüntünü hafifletmez. Lütfen üzme kendini unutma her geçen gün hayat için yeni bir umut taşır. Sen o umudu hiç kaybetmeden tekrar
dene kazanan sen olucaksın. Kendine iyi bak canım

aarkadasım cok gecmiş olsun.ama asla umudunu yitirme.kendini asla kaybetme.güzel mevlam bidaha nasip eder inşallh

canım benim çok çok geçmiş olsun bitanem ya allah sabır versin aynı şeyleri yaşayan bi çok insan var onlardan bitanesi benim şubatta birini kaybettim düşük bak şimdi nasip olursa 11+4 olduk sende unutma bu günün yarınıda var allah herşeye kadirdir canım üzülme

üfff yaaa kızlar neden böle eskiden annelerimiz ağırda kaldırırlarmış bilmezlermiş bile bazen hamile olduklarını allahım yaşatırmış işte şimdi neden böle oluyo ki acaba hep bu yediklerimiz içtiklerimizle alakalı olabirmi düşükler dış gebelikler bir sürü şey daha bi arttı sanki ya allah hakkımızda hayırlısını versin :çok üzgünüm:

üfff yaaa kızlar neden böle eskiden annelerimiz ağırda kaldırırlarmış bilmezlermiş bile bazen hamile olduklarını allahım yaşatırmış işte şimdi neden böle oluyo ki acaba hep bu yediklerimiz içtiklerimizle alakalı olabirmi düşükler dış gebelikler bir sürü şey daha bi arttı sanki ya allah hakkımızda hayırlısını versin :çok üzgünüm:

sorma ya ...ağırda kaldırırlarmış,her işide yaparlarmış ...bize herşey yasak :) sakınan göze çöp batarmış derler bizler çok evhamlıyız galiba :)

haklısın vallaaa...
geçen gün koskoca kanepeyi kaldırıp altını üstünü bir güzel temizledim..tekrar yerine yerleştirdim..
çok şükürki hiçbir şey olmadı ne sancı nede kanama..hopluyorum zıplıyorum vallahi herşeyi yapıyorum :nazar:
ilk gebeliğimde kolumu kaldırsam kanam olur soluğu hastanede alırdım..şimdi bebeğim demekki iyi, yerleşmiş annesini kolay kolay bırakmaya niyeti yok...:nazar:
herşey hormonlu bencede yemeyle içmeyle alakası var...
ama yinede dikkat etmek lazım bebişlere :CüvCüv:

Canım ya ne denir bilmiyorum Allahım bir daha yaşatmasın bu acıyı sana ve tüm anne adaylarına.umudunu hiç kaybetme inşallah bu kadar sıkıntının ardından Rabbim sana çok güzel bir bebiş bağışlayacaktır..

beklemek çok sıkıcı arkadaşlar...
biran önce doğsa bizim ufaklıklarrr...

günaydın hanımlar bugün ben evdeyim:dance:ama çok işim var temizlik yemek derken akşam olur sizlere şöyle bi bakayım dedim bebişler nasıl bakalım:emir_bebek::emir_bebek:

Herkese günaydın, ya arkadaşlar ben her olumsuz şeyden etkileniyorum yaa, sanki aynı şeyi ben de yaşayacakmışım gibi bir stres yapıyorum bildiğiniz gibi değil, 10 dk dır siteyi geziyorum ne var ne yok diye belki 3-4 tane kötü şey okudum, şimdi strese girdim yaaa,,, Allah ım bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde doğurabilseydik bir ,,, of offff

X