2009 Şubat Anneleri

kızlar daha demin fark ettim valla göğüslerimde çatlamaa başlamış:1shok::1shok: amann allahım nolcak şimdi:uhm: bacaklarımdakileri göreli çok oldu ama göğüslerimdekileri şimdi gördümmmmm senağlama

aa daha 11 haftalıksdın şimdiden başlıyomuymuş vay be

be arada şubat anneleri daha cinsiyetler belli degil.haliyle kıyafet alam ıyoz.ne zaman başlicaksınız ciciler almaya bakalım.ben zor zaptediyom kendimi valla

ya kızlar benim karnım ağrıyo yaaaa... adet başlangıcı gibi, ama leke falan yok çok şükür, normal mi kiii ???

Herkese merhabalaaaaar...ben gellddiiiimm..:) nasılsınız bakalım hamişler..vallahi ben acayip ter döküyorum...
Florya cım bu arada cinsiyet belli değil ben sadece öyle hissediyorum:)

tatoşçum Allah sana kolaylık versin. şeker önceki hamileliklerinde mi çıktı.

hayır canım...
3 ay öncesinden varmış kesin daha öncede vardı sülalem seker hastasııııı..
zaten ondanki şeker gibi kadınım :roflol:

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız ...ikili ve üçlü testten bahsetmişsiniz ben ikisinide yaptırmayı düşünmüyorum :)

aybukecim doktorum bana adet sancısı gibi ağrın olursa progestanı kullan dedi.ben normalde progestan kullanmıyorum sadece aşırı sancılarım olursa ullanıcam şükür daha olmadı öyle bişey işallah seninki de geçer hayatım

be arada şubat anneleri daha cinsiyetler belli degil.haliyle kıyafet alam ıyoz.ne zaman başlicaksınız ciciler almaya bakalım.ben zor zaptediyom kendimi valla

valla biz bebek arabası ve beşik aldık bile be işte çıkacağım için onları aradan çıkaralım dedik ama kıyafetlere daha başlamadım kendimi zor tutuyorum o kadar güzel şeyler varkiii

keske bu guzel sayfada bunları paylasıyor olmasaydım ama
o kadar uzgunum kı kelımeler yok bunu ıfade etmeye 3.kez aynı acıyı yasayacagım,ılac verıldı bu gece kullanacagım ve kendılıgınden dusuk olması saglanacak..yarın tekrar doktordayım..
ayrıntılı ultrason ve renklı dopler soncunda bebegım 5 hafta 6 gunluk cıktı .belırtılen s.a.t 'tan 3 4 hafta gerıdır yazıyor raporda.hıcbır yasam belırtısı yok.

TEK CAREm GENETIK TANILI TUP BEBEK YAPTIRMAKMIS

canımm çok üzüldüm. rabbim yardımcın olsun. bende dış gebelik geçirdim, bebeğini kaybetmek nedir biliyorum.

yaa şulecim çok üzüldün Hayırlısı olsun. Allah verir zamanını bekliyodur. ama gerçekten çok üzüldüm ya daha sonra olsaydı Allah korusun daha zor olurdu senin için :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…