2009 Şubat Anneleri

sağol dağevi , ama ben stresli değilim çok şükür bu olayları yaşayalı bir yıl oluyo neredeyse, taze olsa kaldıramazdım, ama her an burnunun dibine dibine girmeye çalıştıkları için ,yaşananları unutamıyorum, aklıma taktığım falan da yok, sadece benzer durumları yaşayan arkadaşları duyunca ,, benim de yaşadıklarım aklıma geliveriyor, ya da ben onlara şeytanlar diyorum resmi adı görümce, işte şeytanları görünce aklıma geliyor yaşattıkları o kadar...bunlar aşiret gibidir canım, ayrı gezmezler, yapışıklar, tek tek görmen çok zor, o yüzden gördüm mü topunu birden görüyorum...

bende isterim:))
son adet tarihimin ilk günü 11 mayıs
doğum tarihim 08/11/1975
bebeğin tahmini doğum günü 15/02/2009 hadi bakın banada güzel anne adayları:))

tatoş senin 22-23 mayıs kız 24-25-26 mayıs erkek canım , 15 şubat d. tarihi ise erkek görünüyor

benim ikiz ama yorumcuda böyle bakma şansı olabilirmi bakarsanız çoook sevinirim doğum tarihim 17 mayıs 1982 _sat tarihi 24 mayıs_ beklenen doğum tarihi 28 şubat

canım sen büyük ihtimalle 4-5-6-7-8 haziranda hamile kalmışsın , hepsi erkek çıkıyor.

saol cnm boyayi yaparken oglum uyandi
geldi hemen onada bi firca verdik köseleri yapsin diye ( iki bucuk yasinda)
yerler nasil boya oldu bide görseniz bi tatli boyuyor gamyoncuiremsu

ama iki saat sonra baktim oyuncagini almis kurumayan bir yeri oyuncagiyla kazmis :1shok:
sok oldum ,üzüldüm yaa her ikinci ayda duvalarmi boyanir ?? :bbo:
neyse dedim odasina gönderdim orayi tekrar boyadim ama kötü göründü biraz :1no2:
sen git gene orayla oyna :mymeka:
offf offff cok tatlilar ama bi okadarda yaramazlar :sm_confused:
kizamadim onunla konustum yasakkelime
cocuk akliyla oda kendince egleniyor umarim bir daha yapmaz :Saruboceq:
canimiz cikti orayi yapana kadar gecen haftada onun odasini boyamistik :içelim:

tatoş senin 22-23 mayıs kız 24-25-26 mayıs erkek canım , 15 şubat d. tarihi ise erkek görünüyor

çok teşekkürler canım..buarada iki tane doktorumda erkek dedi:)) bir oğlum var birtanedaha olacak rabbimin izniyle...:CüvCüv:
hayırlısı neyse o olsun ...acaba 5 cüde kızı bulabilirmiyim..:1rolleyes:
anam ben doğurmadan 5 cüyü düşünüyorum...:tomato::tomato:

Son düzenleme:
birde bayanlar sizdede oluyormu ben su içmeyi seven biriyim ama hamile kaldığımdan beri su benim acayip midemi bulandırıyor...
böyle kana kana su içmek geliyor içimden ama sırf bu yüzden içemiyorum resmen suya hasret kaldım...

Annişler ya göbeğinizde kaşınmalar başladı mı*sanırım gerilmelerden kaynaklanıyo ama herkes kaşıma çatlak çok olur diyo bende masaj yaparak kaşıntıyı geçirmeye çalışıyorum...sizlerde neler var..öptüm..

normal canım bebek büyüdükçe karında çatlaklar oluşmaya başlarrr
bol bol su içmeyi ve çatlak için krem kullanmayı öneriyorlar doktorlarr...benim için farketmiyor zaten diğer 3 hamileliğimde resmen karnım fay hattına dönmüştü..bundan sonra daha ne olabilirki :roflol::roflol:

arkadaslar su cınsıyetı nasıl ve nerden hesaplıyorsunuz bende ıstıyorumm merak ettım bırbılenınız varsa bana yardımcı olabılırmısınız

senin karnın fay hattı olmus ve 3 cocuk.benim nasıl daha ilkine hamişim vee bacaklar ve göğisler fay hattı oldukötükedihüso

canım çok sağol....bizim canavarlar annelerine biraz eziyet etmek istiyorlar sanırım...olacak o kadar diyip ne gerekiyorsa yapacağız...tatoş un durumu benden daha zor...o daha önce bir kayıp yaşamış üstelik..benimde maalesef riskim var...bu hafta bir doktora daha gideyim diyorum...15 günde bir ultrasona giriyorum inşallah zararlı değildir....ama ben pimpiriğim biraz...2 doktor edindim kendime...bir ona bir buna gidiyorum..söylediklerini çarpıştırıyorum..ne tintini kadınım ya:)))

Ay haklısınız valla boşou boşuna gerildim kaldım . Kızlar gecen akşam burda dolaşırken aralık anneleri topiğine girdim . Ay çok güzel bebek şekerleri var yaa bayıldım.Bizde yaptırsak mı :)))

Canım daha araştırmadım ama bende oğluma bebek şekerleri yaptırmak istiyorum, geçende bi tanıdığın bebeği olmuştu onlarda kendileri yapmışlar keseliydi renkli şekerler vardı içerisinde cicili bicili süslemişler çok güzeldi.:CüvCüv:

TATOŞ anlamadım ne olur mazur gör kaç tane çocuğun var 3 çocuğun var ve 4.yemi hamilesin .

Sen istanbuldasın ben de kendim yaparım diyorum ama bursa da nerde satılır bilmiyorum ama sende kendin yapmak istersen bak bu adreste çok güzel şekerler ve adresler var
http://www.kadinlarkulubu.com/bebek-sekeri-t208645/index.html

badem yagı kullandım canım vazelin kullandım halada kullanıyorum ama galiba elde olmayan sebeplerden çatlıyolar.hem annemde catlamış benimsenağlama
Olsun ağlama şimdi birsürü krem falan çıkıyor sonrasında tamir için Hayırlısı ile bir doğuralım herşeyin çaresi bulunur . Ben mustela kullanmaya başladım ablam da kullanmıştı ve hiç çatlak yok şimdi onda .İstersen bir dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…