2009 Şubat Anneleri

hep tuzlu yemek istiyorum tatlıdan aşırı midem bulanıyo hiç canım istemiyor bazen tatlı yiyorum genelde tatlı meyve yiyorum bide sütüme zar zor bal katıyorum aslında çikolata delisiyimdir ama hamile kaldığımdan beri çikolata bi ısırık yedim :))

kizlar ne sorcam size
sizde hic uyanir uyanmaz tatli yada tuzlu bisey yemek istiyormusunuz ?

valla benim için farketmiyo. ama kalktığımda kurt gibi aç oluyorum. ne bulsam yerim. ama tatlıya karşıya biraz soğukluk oldu bende. önceden delirirdim tatlı için şimdi öyleee kırk yılda bi aklıma gelirse yiyorum. genelde tuzlu, ekşili, acılı şeylerle meyveleri seviyorum. hamur işlerinden de soğudum bu da iyi kısmı galibakaydirigubbakcemile3 kilo açısından

Kızlar selamlar . Dağevi hoşgeldin aramıza . Benim canım çok sıkkın bugün . Dün yazmıştım kayınvalidemler ve görümcemler yemeğe gelicekler diye . dün resmen saat 9 a kadar bir dakika oturmadım birde illa bişey çıkartırlar hiç durmadan 45 dakika boyunca ağladım . sadece kahvaltı yaptım ve sahura kadar hiç birşey yemedim. Sonra da çok kızdım kendime bebğime zarar veriyorum diye .Ve ben yorgunluktan ölürken görümcem sahura kadar bende oturdu yaaa.böyle bişey olabilirmi . yatarken parmaklarım bile sızlıyordu yorgunluktan . Offffffffffff

NİSAN yapmışsın alışveriş güle güle giy iyi günlerde

selam canım evet akşam gittim hemen aldım pantolon bide gömlek çok şık çok beğenerek aldım çok sağol benettona da girdim ama çok çeşit kalmamış bitane kot pantolon beyendim ama işe gelirken fazla giyemem diye almadım bayrama doğru yine bakarız bakalım :))
bu arada üzüldüm yaa senin hamile olduğunu bilmiyolarmı niye fazla yoruyolarki seni, gelmişlersede yardım eder insan ayağına sürekli hizmet beklermi ben mesela kimseyi yemeğe davet etmeyi düşünmüyorum bu sene önceki yemeklere saysınlar valla kendimize zor hazırlıyorum

dagevi hoşgeldin
derinzlm bugün yerinden kalkmadan dinlen bence
bazı insanlar çok düşüncesiz olabiliyor kafana takıp daha fazla kendini sinir etme sakın
biliyorsun bebişlerimiz bizim ruhsal durumumuzdan çok etkileniyorlar

kızlarrrr ben yaklaşık bi 10-15 dakikadır babamıza eziyet ediyorum:teytey:

sen hiç bizim ninni cdmizi dinlemedin değil mi dedim başladım dinletmeye 6.ya gelince yeter kapat artık diye isyan etti
yook dedim olmaz daha 10 tane daha dinleyeceksin hepsi bitmeden kapatmam sositososito :roflol::roflol: :dance:

Ya yemin ederim yorgunluk bişey değil . Ama yemekten önce duyduğum birşey çok canımı sıktı . Bana çok sık gelmezler zaten yakın oturuyoz ama daha önce yaptıkları seyler yüzünden resmi olmaya çalışıyorum .Başkası olsa evlerine sokmaz ama eşlerimizin hatırına katlanıyoruz işte . Allahtan sabah kalkınca yorgunluğum bitmişti .Çok saol desteğiniz için .

Annişler naber, umarım herkes iyidir...şuan ney dinletisi dinliyorum çok iyi gelirmiş bebeğe ve hatta doğduktan sonrada huzursuz olunca dinletirseniz sakinleşirmiş çünkü daha karnınızdayken ney sesine karşı duyarlı ve sakin olurmuş...deneyin isterseniz.....

canım yaa sıkma canını herkes yaptığından utansın sen kendini ve bebeğini düşün üzülme haklısın eşlerimizin hatrına yani başkaları olsa umursamazsın

ay esencen o kadar iyi geldiki sağol valla çok gergindim rahatlattı gerçekten . http://www.neyzen.com/neytaksimleri.htm bu siteden dinleyebilir isteyenler.:CüvCüv:

Ay haklısınız valla boşou boşuna gerildim kaldım . Kızlar gecen akşam burda dolaşırken aralık anneleri topiğine girdim . Ay çok güzel bebek şekerleri var yaa bayıldım.Bizde yaptırsak mı :)))

cnm benimm üzme kendini , sen hamilesin bak bebisinde üzülür ,sen aglayinca o kendini kasiyormus hareket falan etmiyormus
hem yorgunum diyipde isleri birak yorma kendini hamilesin sen cok yorulmaman gerek ,onlar yardim etmedilermi sana
iyimisin simdi biraz nasil oldun ??? :1hug:

buarada biz boya yapiyoruz simdi heryerim boya olduklava:

ay esencen o kadar iyi geldiki sağol valla çok gergindim rahatlattı gerçekten . http://www.neyzen.com/neytaksimleri.htm bu siteden dinleyebilir isteyenler.:CüvCüv:

canım ne demek ya...artık kendimizide bebeğimizide üzmemeli,sıkılmamalıyız..sen bebeğini düşün boşver söylenenleri takma kafana,yorgunluk atlatılır ama sıkıntı bebeğede sıkıntı verir.Ney gerçekten insanı rahatlatıyor...doğuma kadar dinliyicem sürekli..

Çok sağol canım iyiyim şimdi sizlerle konuştukça daha iyi oldum .Burası çok güzel ya normalde ben annemle yada kız kardeşlerimle dertleşirim ama bazen onlara bilke anlatamadığım şeyleri burda sizlerle payşalıyorum . Gerçekten çok çok sağolun . İyiki tanışmışız sizlerle .
Kolay gelsin sanada aman dikkatli ol . Biz neyse ki boyamızı nisan da yaptırmıştık çok rahat ettiik hem havalar serindi temizliği falan kolay oldu . a.s.

Kızlar gecen akşam burda dolaşırken aralık anneleri topiğine girdim . Ay çok güzel bebek şekerleri var yaa bayıldım.Bizde yaptırsak mı :)))

bu yazdıklarını okuyunca iğrenç bir şekilde sevindim, çünkü yalnız olmadığımı, bu aptalca şeyleri yalnız benim yaşamadığımı görünce nebileyim mutlu oldum işte:tomato:

benim 4 görümcem var, daha 1 yıllık evliyken geçen eylülde 3üyle kanlı bıçaklı olduk, hem de benim en ufak hatam suçum yokken, bana çamur attılar, ona rağmen ağzımı açıp hiç bir kelime konuşmadım, sadece eşim muhattap oldu, daha 1 yıllık evliydim en büyük görümcem 35 yaşında var, evime kadar gelip bu evlilik çökmüş dedi bize, çok ağrıma gittti, aylarca ağladım şimdi hepsi eşşek gibi pişman, şubat ayında düşük yapmıştım, hepsi toplandı geldi, şimdi utanmazca evime girip çıkıyorlar, hiçbirşey yokmuş, sanki o sözleri onlar söylememiş gibi davranıyorlar, ama nafileee, ben artık soğudum, birkez olsun onlara hoşgeldin bile demedim, hiç konuşmadım,

eşime pişman olduklarını söylemişler, sarılsak bizi affeder mi demişler, eşimde çok ısrar etti ama insan kazık yediği bir yere bir daha uğramaz, uğrarsa aptallık etmiş olur, eee ben de aptal değilim..naniknanik

off ne dertliymişim beee:içelim: içimi döktüm desem yalan olur, içim okadar dolu kii, yıllar geçse de hafiflemeyecek gibi, ben kaçıyorum, onlar kovalıyorlar, bakalım ne zaman bıkacaklar kovalamaktan:smiley-cool:

neysee, akşama yapacak yemek bulamadım, şaştım kaldım, internetten bakayım dedim, hepsiinden canım çekti:ecrin_bebek: sanırım bir çorba yapıp oturacağım:tomato: çayın yanına da börek yaparsam akşamı yırtmış olurumsengözlerimebaksanab canınız çekmesin, vallahi ben de sulana sulana bir hoş oldum:icecream:cokacimcoook

ya ben de yemek tarifi olayına girdim
insan gerçekten kendini kaybedip herşeyi yapma k istiyor ama üşengeçlik ve bezginliği kim yapacak :))
iyisi mi bildiklerimden devam deyip kapattım

hoşbulduk kızlar, burdaki paylaşımlar dertleşmek adına da bilgilenme adına da çok güzelmiş.. iyiki rastladım size :1hug:
cimcime, benim en büyük sıkıntılarımdan biri ağzımın tadının sürekli bozuk olması, bu durum sabah kalktığımda zirvede oluyor, o yüzden kalkar kalkmaz mutfağa dalıp ne bulursam yiyorum, tuzlu, şekerli.. nasıl çözülecekse, dişlerimi fırçalasam da kar etmiyormirmirmirmir
derinzlm ve aybuke hepimiz az çok sizin yaşadıklarını yaşıyoruz, hamişlik dönemi bunlara en az takmamiz gereken dönemmiş. ben ilk aylarda düşük riski yaşamış, bunun korkusunu da paranoyaya benzer şekilde hissetmiştim. doktoruma durumu anlattığımda yaşadığım stresin kullandığım progesteron ilacının etkisini silebilecek derecede bebek üzerinde etkili olduğunu söylemişti. öyleki 5. aydan sonra bebişlerimiz bizim hissttiğimiz duygunun 10 katını yaşıyormuş.. çok can sıkıcı, siz anlatırken bizim içimiz bulandı ama anlaşılan o ki iki aile de yaptıklarından pişman..
esencen, verdiğin linkten birkaç parça dinledim, hakkın var, mutluluk veriyor. zaten Türk sanat müziğini severim. hamile kalmadan önce ud kursuna gitmişim, yatmak zorunda kalınca o da rafa kalkmıştı, dün bebeğin hoşuna gider de kıpırdar umuduyla bir iki tıngırdadım, yok!! umrunda olmadı.benneyaptımki
nisan84 güle güle kullan cicilerini. göbekli pantolon aldıysan göbek kısmı bana alerji yaptı, dermatoloğa gittim, alttan çıtçıtlı bodyler var ya, onu giyip teması engelle dedi.. aklında olsun canım. salı günü de Allah yardımcın olsun
çenem düştü sanırım, sizi çok sevdim, herkesten güzel haberler almak dileğiyle:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…