2009 Şubat Anneleri

demircool süper ya kıskandım valla bizim babamızda çok sabırsızlanıyor hssetmek için.

babalar korkuyorlar zaten
harekete etmedikleri zamanlarda hissedebilmeleri için biraz bastırıp sertliği anlayabilmeleri lazım ama bişey olur korkusuyla sadece okşar gibi ellerini gezdirebiliyorlar
cesaret yoksa beklemeleri gerekecek
bu arada fazla yorulunca ve eğer oturduğum yerden boş bulunup hızlıca kalkarsam benim de kasıklarıma ağrı giriyor

Özel olacak ama babalarda başka şeylere de karşı korku oluyor mu sizlerde de bebeğe bi zarar gelecek bişi olacak diye

evet gercekten cok güzel bişeydi.babamız daha yatıyodu sabah bende kalkıp biraz vakit gecirdim ve babayı kaldırmaya gittim ve yanına uzandıgımda kızım top gibi çıkmıstı kasıgıma.zaten uyuyunca geri cekiliyo tesadüf ya babasına jest yaptı benim kızımkaydirigubbakcemile2 amaa nasıl mutlu oldu anlatamam yaa :1shok: aha aha bidaha diyo herseferinde.bittiginde elini çekesi gelmedi valla sonra kızım yuvasına geri cekildi uyumaya gitti tadını damagında bıraktı

Özel olacak ama babalarda başka şeylere de karşı korku oluyor mu sizlerde de bebeğe bi zarar gelecek bişi olacak diye

aslında özel olması önemli değil madem bişeyleri paylaşmak için buradayız ve bunlarda hayatın gerçekleri olduğuna göre konuyla ilgili çekincesi olan yorum yapmaz olur biter
yok bişeyleri sormaya çekineceksek zaten paylaşımın esprisi kalmaz

bizim yakın zamana kadar yasaktı zaten yaklaşık 1-1,5 hafta önceye kadar yani
yasak olduğu zamanlarda heran canı isteyen eşim yasak bitmesine rağmen hnüz bir girişimde bulunmuş değil
gerçi geçtiğimiz hafta babam yanımızda kalmaya gelmişti perşembe günü yolcu ettik ama
perşembeden beri beklemedeyim :uhm:
sanırım bu da korkudan olsa gerek bir süre üstüne gitmemeyi düşünüyorum

benim esim ilk hamileligimde cekinmisti karnim büyüdükce bebege bisey olcak diye korkardi cogu zamanda cekinirdi
simdi karnim büyük olmadigi icin daha bi korkusu yok , ama ben karnima elimle dokundukca bana kizar cok bastirma bisey olur der :))

benimkide kızıyo bebeği acıtıcaksın diye ama artık bastırınca duruyo bebiş.hafif oksar gibi dokununca öyöle hissedebiliyoruz ancak

slm millett, temizlik yaptım, benim işim yeni bitti, şimdi sevgili eşim türünün son örneği kocacım, yerleri siliyor( aramızda kalsın) sağolsun o da oruçlu sen yapma ben yaparım dedim ama dayanamadı işte... akşama misafir düşünüyorum, öğleden sonra yemek hazırlıoğına başlayacağım, heryerim koptu..

buarada dinlenme esnamda, elimi göbeğime koydum, ve 3 kez pıt pıt etti, elimle ilk kez hissettim, darısı diğer tekmelerin başına..

benimkide kızıyo bebeği acıtıcaksın diye ama artık bastırınca duruyo bebiş.hafif oksar gibi dokununca öyöle hissedebiliyoruz ancak

onlar bizden heyecanlilar sekerim
benimki bebisin tekmelerini duymak icin can atiyor ama bizimki tembel eside anasina cekmis diyoo :1shok: :roflol:

ya benim bebiş bu kadar hareketli de, ultrasonda neden hiç kıpırdamıyor, her seferinde hyecanla giriyorum kıpırdadığını görürüm diye, nerdeeeee, uzanmış, kıpırdamadan yatıyor her defasında, bakalım yarın ne yapacak? ayy doktor ultrasonda bakmazsa diye tırsmaya başladım, 10 gün önce baktık gerek yok derseee,, doğru başka doktora artık..

bizde hamile olduğumuzu öğrendiğimizden beri hiç bişi yapmadık dra gittik zaten yasakladı önceki haftaya kadar sonra izin verdi ama bisimki hala bekliyo neden bilmem bende bişi demiyorum bazen karnım ağrıyınca o da korkuyo bişimi olduki diye heralde ondan

insanın yalnız olmadığını bilmesi güzel ya
kızlar iyiki varsınız

bende yarın dr a gitcem :) çok heycanlıyım bi taraftanda çünkü 3 lü testim için ölçümler falan olcak salıgünü kan vermek için hastaneye gidicem işallah sonuçları iyi çıkar dahada mutlu olurum.
bu arada bizimkide ultrasonda çok az kıpırdıyo heralde hep uyku saatine denk geliyo :))

merhaba kızlar..
ben de şubat annesi olmayı bekliyorum.sat'ım 1 mayıs,bebişin doğumunu 5 şubat gösteriyor hesaplayıcılar. zahmetli bir 4 ay geçirdik, düşük riskim vardı, 1 ay sürekli yattım. kanımda pıhtılaşma sorunu çıktı, o yüzden de her gün kan sulandırıcı iğne oluyorum. bebişler sağlıklı olsun da herşeye katlanılır.. 18. haftayı bitirdik ama ilk tepikleri ben de hissedemedim bir türlü..benneyaptımki sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimi.. Allah hepimize sağlıkla, sağlıklı bebeklerimizi kucaklamayı nasip etsin.. Herkese iyi pazarlar

insanın yalnız olmadığını bilmesi güzel ya
kızlar iyiki varsınız

canım benim aynen öyle ben aslında şuan iş yerindeyim yarın okullar açılcak diye bi kişi gelsin dediler bende salı günü izin alıp hastaneye gitcem diye kabul ettim tek başıma kukumaw kuşu gibi oturuyorum burası çok iyi geliyor hem bişiler paylaşıyoruz hem öğreniyoruz iyi oluyor :1hug:bu yüzden iyiki varsınız :))

dagevi hoşgeldin canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah

kizlar ne sorcam size
sizde hic uyanir uyanmaz tatli yada tuzlu bisey yemek istiyormusunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…