2009 Şubat Anneleri

Olsun ağlama şimdi birsürü krem falan çıkıyor sonrasında tamir için Hayırlısı ile bir doğuralım herşeyin çaresi bulunur . Ben mustela kullanmaya başladım ablam da kullanmıştı ve hiç çatlak yok şimdi onda .İstersen bir dene

canım yaaa denemesine denerimde genetik oldugu kanıtlanmış ve galiba ne yaparsam yapiyim çatlar gibime geliyor.ama bazende düşünüyorum allahım beni de anne adayı yaptı ve bunları takmamak gerek olmasaydı ne olurdu herşeye razı gelirdim diye düşünüyorum.hakkımızda hayırlısı olsun tatlım:1hug:

mutlaka takacak bişeyler çıkıyo karşımıza senin de ilk hamileliğin galiba . kaç yıllık evlisin

badem yagı kullandım canım vazelin kullandım halada kullanıyorum ama galiba elde olmayan sebeplerden çatlıyolar.hem annemde catlamış benimsenağlama

kızlar bu çatlama mevzusunu dr sordum krem ne önerirsiniz dedim bütün kremlerin işe yaramadını badem yagıda tüy yaptını söyledi.yani bu çatlamalar genetik oluyormuş annede varsa çatlarmış.yinede sen zeytin yagıyla yagla dedi.kızlar kaderimiz çatlak göbüşlerden kaçamıcazsenağlama

Günaydın kızlar . Hüvik neyseki ben şanslıyım annemde yok çatlak :))3 doğum yapmış ama maşallah teyzemlerin falan da yok inşallah benimde olmaz .

günaydın kızlar bugün 18+6 oldukkk.ama hala hissetmiyorum hareketlerini yaa canım sıkılıyor

ya canım sıkma noluuur.. ben doktoruma hissettiğimi söylediğimde çok şaşırdı zaten. normalde ilk gebeliklerde 20. haftadan önce hisseden çok az olurmuş...

nolur öyle üzülme... hem hissetmeye başlayınca da bazen biraz yavaşlasın diye dua ediyorum. çok fena zorluyor. senin işin daha kolay ileriki aylarda daha rahat ediceksin demekki.. benim şimdiden çok ağrıtmaya başladı.:1hug:

kızlar bu çatlama mevzusunu dr sordum krem ne önerirsiniz dedim bütün kremlerin işe yaramadını badem yagıda tüy yaptını söyledi.yani bu çatlamalar genetik oluyormuş annede varsa çatlarmış.yinede sen zeytin yagıyla yagla dedi.kızlar kaderimiz çatlak göbüşlerden kaçamıcazsenağlama

kızlar valla aynen katılıyorummm...

kakao yağını aldım ama kokusundan midem bulanıyo. sabah bile gitmiyo onun kokusu. bende aklıma estikçe bebe yağı sürüyorum. en kokusuz çözüm o gibi.. banyodan sonra sürün henüz teniniz nemliyken etkisi oluyo nemlendirme açısından.

doktorların dediği bol bol su için diyolar. başka da çaresi yok gibi.

benim annemde de çok çatlak olmuş kızlar. ama şimdilik bende bişey yok inşallah olmaz ya. bakalım kiminin de son ay birden çıkıyo hiç belli olmuyo.

ya canım sıkma noluuur.. ben doktoruma hissettiğimi söylediğimde çok şaşırdı zaten. normalde ilk gebeliklerde 20. haftadan önce hisseden çok az olurmuş...

nolur öyle üzülme... hem hissetmeye başlayınca da bazen biraz yavaşlasın diye dua ediyorum. çok fena zorluyor. senin işin daha kolay ileriki aylarda daha rahat ediceksin demekki.. benim şimdiden çok ağrıtmaya başladı.:1hug:

selam arkadaşlar a.s.

ya benim bebişte kıpırdıyor sabah öğle ve akşamları :)) uyanık olduğu saatler heralde bu akşam dr a gitcez işallah ozamanda kıpırda da nası kıpırdıyomuş görürüm:asigim:

canım allah mutlulugunuzu sürdürsün inşallah.:1hug: bebeklerimizi bi kucamısa alsak saglıklı sıhhatli.hayal edince bile uçuyorummm açıkçasıkaydirigubbakcemile

Amin inşallah bizim hiç planlarımızda yoktu bebek ama kısmet şimdi daha yeni yeni alışıyor eşim ben burası sayesinde daha çabuk kavradım . İkimizinde kızı olacak kaderleri güzel olur inşallah ben kaçtım şimdi gezip dolaşayım biraz hava çok güzel bugun :1hug:

Amin inşallah bizim hiç planlarımızda yoktu bebek ama kısmet şimdi daha yeni yeni alışıyor eşim ben burası sayesinde daha çabuk kavradım . İkimizinde kızı olacak kaderleri güzel olur inşallah ben kaçtım şimdi gezip dolaşayım biraz hava çok güzel bugun :1hug:

canım benim yerimede gez olurmu 4 aydır çarşı tarafına gitmiyorum :)) çok merak ediyorum nasıl diye

canım aminnn.kızım bana benzesin eşimin huyunu alsın inşallah öyle dua ediyorum.:icecream: huyumu begenmiyorumda :roflol:

merhaba hamişler nasılsınız bakalım dün yeni doğum yapmış bir arkadaşım geldi kızı 44 günlük olmuş bir tatlı görseniz kucağıma aldım mis gibi kokuyor gazı varmış biraz oyüzden çok ağladı bir babası alıyo kucağına bir annesi gaz çıkarmaya çalışıyorlar :):) kendimi hayal ettim bi an ve arkadaşım normal doğum yaptı aklın varsa sezeryan ol diyor normal doğum yapan bikaç arkadaşımda aynı şeyi söyledi kafam çok karıştı bu konuda

bugün herkes yoğundu sanırım öğleden beri kimse uğramamış
ben de sırt ve bel ağrısından ölüyorum
hamile kaldığımdan beri doğru düzgün ütü yapmıyordum
sağolsun kayınvalidem ve geldikçe annem yapıyordu
fakat uzun zamandır annem gelemedi ve kayın validem de kendi kayınvalidesine refakat etmek için onun yanına gitti 2-3 haftadır eşimin gömlekleri birikmişti bitince saydım da tam 17 tane gömlek ütülemişim arada yetmiyor gibi çamaşır yıkayıp astım en sonunda şimdi biraz uzanıp buraya bakmak kısmet oldu

bugün herkes yoğundu sanırım öğleden beri kimse uğramamış
ben de sırt ve bel ağrısından ölüyorum
hamile kaldığımdan beri doğru düzgün ütü yapmıyordum
sağolsun kayınvalidem ve geldikçe annem yapıyordu
fakat uzun zamandır annem gelemedi ve kayın validem de kendi kayınvalidesine refakat etmek için onun yanına gitti 2-3 haftadır eşimin gömlekleri birikmişti bitince saydım da tam 17 tane gömlek ütülemişim arada yetmiyor gibi çamaşır yıkayıp astım en sonunda şimdi biraz uzanıp buraya bakmak kısmet oldu

canım 17 gömlekmi :1shok: niye hepsini ütüledinki yarısını bugün yarısını yarın yapsaydın.. çok dikkatli olmamız lazım ALLAH KORUSUN bel fıtığı, yüksek tansiyon, şeker hastalığı hep hamilelikte çıkıyormuş.. zorlama kendini dinlen..

internet mi kötü yoksa sitede mi problem var yine

Son düzenleme:
AYBÜKECİM nerdesin yaww seni bekliyom dr a gidicektin bugün gösterdimi bebişin cinsiyetini, merak ediyom SENİNKİ GÖSTERİRSE BENDE UMUTLANCAM BİRAZ OLSUN..:sm_cool:

canım yaaa denemesine denerimde genetik oldugu kanıtlanmış ve galiba ne yaparsam yapiyim çatlar gibime geliyor.ama bazende düşünüyorum allahım beni de anne adayı yaptı ve bunları takmamak gerek olmasaydı ne olurdu herşeye razı gelirdim diye düşünüyorum.hakkımızda hayırlısı olsun tatlım:1hug:

CANIM BENİMDE HAFİF HAFİF BAŞLADI ÇATLAMALAR HİÇ BİR KREMİN VEYA YAĞIN FAYDA ETMEDİĞİNİ GAYET İYİ BİLİYORUM ANNEMİN GÖBEĞİNDE VAR ÇATLAKLAR AMA KADIN 6 TANE DOĞURDU YANİ :nazar: BENDEDE OLACAKTIR, BENİM TENİM SERT, HANİ TAŞ GİBİ DERLERYA DERİ ESNEMİYO ESNEK OLMADIĞI İÇİNDE ÇATLIYO.. AMAANN BEBİŞİMİN CANI SAĞ OLSUN HERŞEY ONLAR İÇİN..:teytey:

X