2009 Şubat Anneleri

benim doğru çıktı gibi yorumcuda kız diyordu kızım olcak işallah ama çin takviminde erkek diyordu

yorumcuya üye olmak gerekiyor bakabilmek için

bakmamı isteyen varsa kendi doğum tarihini ve hamile kaldığı tarihi söylesin bakıvereyim

benim doğru çıktı gibi yorumcuda kız diyordu kızım olcak işallah ama çin takviminde erkek diyordu

canım benimde yorumcu kız çin takvimi erkek diyor. bakalım hangisi doğru. ücretsiz üye olabiliyorsun

Öğrendin demek cinsiyeti hayırlı evlat olsun inşallah ay kızlar çoğalmaya başladı . süper .
Benimki belli ama bir bakarmıısn 23.09.1977 . sat :19.05 .2008 .

canım benimde yorumcu kız çin takvimi erkek diyor. bakalım hangisi doğru. ücretsiz üye olabiliyorsun

ben baya önceden üye olmuştum olmayanlarınkine bakayım dedim :)) dün dr kontrolüm vardı çok şükür şimdilik bi sorun yok 15 gün sonra 3 lü test yapılcak işallah onda da bi sorun çıkmaz cinsiyetine de kız dedi bakalım 15 gün sonra kesin belli olur dedi ama değişmez artık muhtemelen dedi:CüvCüv:

klava: ne diyorsunuz arkadaşlar kız benimki sevinçten hala inanasım gelmiyor zaten ayyyyyy ....klava:

canım 20. haftaya kadar kesinleşmiyormuş yani daha doğrusu yanılmaolabiliyormuş.benim kuzenime dr %90 kız dedi 3 aylıkken , 4. ay bir gitti erkekmiş, şuanda 6 aylık bir oğlu var , bir sonraki kontrolünde kesinleşir.

Evet canım haklısın ama dr.um çok emin konuştu hatta ben bu haftalarda yanılma payı olduğunu bir çok dr.un cinsiyet söylemediğini söyledim . % 100 değil ama % 99.9 dedi . Israrla birkaç kez sordum . Ay allahtan çarşamba kontrolümüz tekar sorayım bakalım .

ayyyy çok merak ettim , allah gönlüne göre versinnn canım :dance: inşallah gönlünden geçen olur.bende kızım olsun çok istiyorum.ama ilk önce sağlıklı olsun sonra hayırlı evlat olsun , ondan sonra cinsiyet....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…