2009 Şubat Anneleri

ayyyy çok merak ettim , allah gönlüne göre versinnn canım :dance: inşallah gönlünden geçen olur.bende kızım olsun çok istiyorum.ama ilk önce sağlıklı olsun sonra hayırlı evlat olsun , ondan sonra cinsiyet....
Öyle tabii canım önemli olan sağlıklı olması ama bende çok kız istiyordum dr . dediğinde inananamadım . senin ne çıkmıştı yorumcuda . Allah hepimizin gönlüne göre versin .

Öyle tabii canım önemli olan sağlıklı olması ama bende çok kız istiyordum dr . dediğinde inananamadım . senin ne çıkmıştı yorumcuda . Allah hepimizin gönlüne göre versin .

benim yorumcuda kız çıkıyor , benimde içimden hep kız geçiyor. Dr erkek gibi deyince şaşırdım bakalım 3 eylülü bekliyorum sabırsızlıkla:CüvCüv:

benim yorumcuda kız çıkıyor , benimde içimden hep kız geçiyor. Dr erkek gibi deyince şaşırdım bakalım 3 eylülü bekliyorum sabırsızlıkla:CüvCüv:

ben de kız olmaz herhalde diyordum ama çok sevindim . umarım seninde gönlünden geçen olur

evet hafta sonu ya herkes geziyooo :KK43:((( çok sıcak olmasa kimse tutamaz beni de evde klima son gaz yayılıp kaldım resmen

bende çalışıyorum malesef saat 10 da çıkıcam işten yarında öyle yine 10 da çıkıcam , yarın akşamda tatile gidiyoruz:dance::dance:
ooo çok uzun çalışma saatin sürekli böylemi yoksa tatil de rahat etmek için mi
ben çalışmıyorum ama bazen çok sıkılıyorum .

ooo çok uzun çalışma saatin sürekli böylemi yoksa tatil de rahat etmek için mi
ben çalışmıyorum ama bazen çok sıkılıyorum .

haftada 3 gün 12 saat 3 gün 8 saat alışveriş merkezinde çalışıyorum avmler genelde böyle bide bütün gün ayaktayız zor ama napalım insan iyi hayat standardında yaşamak istiyorsa çalışmak şart:sm_confused:

haftada 3 gün 12 saat 3 gün 8 saat alışveriş merkezinde çalışıyorum avmler genelde böyle bide bütün gün ayaktayız zor ama napalım insan iyi hayat standardında yaşamak istiyorsa çalışmak şart:sm_confused:

Çok doğru söylüyorsun . en azından zevklidir butun gün kalabalık canın sıkılmaz . :)
Hamileyken zor olmuyor mu butun gün ayakta rahat ayakkabılar giy bari . sonuna kadar çalışmayı düşünüyormusun . Bende eşimin işi nedeniyle ayrılmıştım işten . 4 yıldır çalışmıyorum . Bundan sonrası ne olur bilemem tabii .

Çok doğru söylüyorsun . en azından zevklidir butun gün kalabalık canın sıkılmaz . :)
Hamileyken zor olmuyor mu butun gün ayakta rahat ayakkabılar giy bari . sonuna kadar çalışmayı düşünüyormusun . Bende eşimin işi nedeniyle ayrılmıştım işten . 4 yıldır çalışmıyorum . Bundan sonrası ne olur bilemem tabii .[/QUO

hiç zevkli değil emin ol :bbo: zor ama birçok taksite girdik , eğer çalışmazsam çok sıkışırız. sabah 8 akşam 6 bi iş olsa bide h.sonu tatil olan çok iyi olacak aslında , avmlerdeki çalışma saatleri çok uzun gerçi bu firmadan firmaya değişiyor ama ... bizimki böyle işte.

Ay ne kadar güzel burçin tatile çıkıyosun . Biz erken çıktık bu yaz . ağustos başıydı ay sonunda eşimin sınavları vardı . o yuzden erken gidip geldik şimdi gene gitmek istiyorum ama imkansız gibi . Havuz da yasak . kısılıp kaldık yaa .

Ay ne kadar güzel burçin tatile çıkıyosun . Biz erken çıktık bu yaz . ağustos başıydı ay sonunda eşimin sınavları vardı . o yuzden erken gidip geldik şimdi gene gitmek istiyorum ama imkansız gibi . Havuz da yasak . kısılıp kaldık yaa .

sizde yeni gelmişsiniz o zaman... ya sorma havuz işini sinir oldum , biz erken rezervasyon yaptırdık , henüz hamile değildim ozaman illaki aqua parkı olsun istedim , rezervasyonu yaptırdık , 1 aysonra bir öğrendim ki hamileyim . siz nereye gittiniz?Biz sarımsaklıya gidicez inş.Bu arada çok merak ettim eşinin ne sınavı var?CADIARZU

Hamileyken zor olmuyor mu butun gün ayakta rahat ayakkabılar giy bari . sonuna kadar çalışmayı düşünüyormusun . Bende eşimin işi nedeniyle ayrılmıştım işten . 4 yıldır çalışmıyorum . Bundan sonrası ne olur bilemem tabii .[/QUO

hiç zevkli değil emin ol :bbo: zor ama birçok taksite girdik , eğer çalışmazsam çok sıkışırız. sabah 8 akşam 6 bi iş olsa bide h.sonu tatil olan çok iyi olacak aslında , avmlerdeki çalışma saatleri çok uzun gerçi bu firmadan firmaya değişiyor ama ... bizimki böyle işte.

Bebişin şanslı gelir umarım istediğin şartlarda bir iş bulursun . Hayat şartları ne yazıkki artık çok zor . Hangi mağazadasın .

sizde yeni gelmişsiniz o zaman... ya sorma havuz işini sinir oldum , biz erken rezervasyon yaptırdık , henüz hamile değildim ozaman illaki aqua parkı olsun istedim , rezervasyonu yaptırdık , 1 aysonra bir öğrendim ki hamileyim . siz nereye gittiniz?Biz sarımsaklıya gidicez inş.Bu arada çok merak ettim eşinin ne sınavı var?CADIARZU

Ay eyvah yaa biz güvenemedik eşim biraz tuhaftır da :) erken rez. e falan pek güvenmez . Bodruma gittik aslında dr. um çok uzak biyerlere gitme dedi .ama yakında biyerde denize sıfır otellerde yer bulamadık . yada çok pahalıydı . bizde kendi arabamızla gidicez diye bodrum olsun dedik . 12 gün falan oldu geleli yeni sayılır . Eşimin mesleki olarak bir üst kademeye çıkması için son sınav çok şükür perişanız her yer kitap yığını evde . :)) Umarım geçer.

inş canım sabri özeldeyim , sen daha önce nerde çalışıyordun?

Ay çok severim oranın kazaklarını rahmetli babacım da bayılırdı .Benim için çok önemli bir arka babam senelerce giyerdi kazaklarını . İlk duyduğum markaydı diyebşlirim o kadar yani Ben oto yan sanayinin plastik bölümünde . Yönetici asistanıydım .

X