2009 Şubat Anneleri

inş. geçer canım o kadar çalışmış.Bizde kendi arabamızla gidicez.2 saatte 1 on dk inip dolaşmak gerekiyormuş çünkü uzun yolculuklarda . siz çok uzağa gitmişsiniz gerçekten . Bizde ilk başta pek güvenemedik erken rezervasyona ilk defa deniyoruz bakalım inş pişman olmayız. Ben ısrarımla oldu eğer bi sorun yaşarsak suçlusu ben olucam yani fisfisfis

of ya insan her gece ne yemek yapacağını şasırıyor . paylaşalım dicem canımız çeker :))

cnm beımde olydı saclarım sarı sacta cok zor oluyo bende dr sordum boyatma dedı ama dayanamadım zaten oldukca uzamıstı röflem dıplere hıc dokunmadan sacımın sadece sarı boya olan kısmını boyattım kendı sac rengıme o kadar soru olmaz sanırım dr dedığıde bu konuyl ılgılı bı arastırma yok cocuga gecıp gecmedığını bıle bılmıyoruz bu yuzden tavsıye etmıyoruz dedı ben boyattım 1 ayı gectı su anda

sanırım şuan sınavdasın bol sanş arkadaşım umarım iyi geçer ve başarılı olursun . :içelim:

saol cnm daha yeni geldim yarinda erken kalkip sinava gitcem
sinav biraz iyi gectide sinava giderken az bisey yemistim sinavdada karnim acikti burnuma patates haslamasinin kokulari geldi ...
sinavdan cikar cikmaz hemen yumuldum yiyeceklere cokacimcoook cokacimcoook
yarinda sinavim var ( 4 saatlik ) ama bu defa yanima yiyecek alcam :dance: :icecream: cokacimcoook

iyi akşamlar hanımlar bugün çok yoruldum mirmirmirmir bütün gün temizlikle uğraştım haftanın tek günü eve olunca zor oluyo kızlar ben şimdilik bebe yağı aldım çatlak kremi hangisi iyidir bilmediğim için umarım beni birz rahatlatırfisfisfis

kolay gelmiştir inşallah

acaba çatlamayla alakası var mıdır diye düşündüm. cilt çatlamadan önce böyle kaşınırmış ya. yine de dr.a danış istersen.

haftasonu hamileliğimde ilk kez denize girdim yüzdüm. kendimi nasıl iyi hissediyorum anlatamam. karnım acayip şişti. 6 aylık gibiydim. inanın karnım indi, çoğu gazdı tabi ve normale döndüm. çevresinde temiz deniz suyu bulanlara ve tabi dr.u tavsiye edenlere öneririm. çok iyi geliyor.

günaydın
kızlar ya ben 14+4 günlük hamileyim ama midem yeni bulanmaya başladı ya off
2 hafta sonra 4 ay olucak geçer dimi bulantım

kızlar selam
denizliden döndüm
inanılmaz yi geldi uzun süreli eve kapanma sonrasında :)
şimdi eşimi bekliyorum
3lü test sonuçlarımızı alıp dra gideceğiz
dönünce görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…