2009 Şubat Anneleri

Öyle tabii canım önemli olan sağlıklı olması ama bende çok kız istiyordum dr . dediğinde inananamadım . senin ne çıkmıştı yorumcuda . Allah hepimizin gönlüne göre versin .

Öyle tabii canım önemli olan sağlıklı olması ama bende çok kız istiyordum dr . dediğinde inananamadım . senin ne çıkmıştı yorumcuda . Allah hepimizin gönlüne göre versin .

benim yorumcuda kız çıkıyor , benimde içimden hep kız geçiyor. Dr erkek gibi deyince şaşırdım bakalım 3 eylülü bekliyorum sabırsızlıkla:CüvCüv:

benim yorumcuda kız çıkıyor , benimde içimden hep kız geçiyor. Dr erkek gibi deyince şaşırdım bakalım 3 eylülü bekliyorum sabırsızlıkla:CüvCüv:

ben de kız olmaz herhalde diyordum ama çok sevindim . umarım seninde gönlünden geçen olur

evet hafta sonu ya herkes geziyooo ((( çok sıcak olmasa kimse tutamaz beni de evde klima son gaz yayılıp kaldım resmen

bende çalışıyorum malesef saat 10 da çıkıcam işten yarında öyle yine 10 da çıkıcam , yarın akşamda tatile gidiyoruz:dance::dance:

evet hafta sonu ya herkes geziyooo ((( çok sıcak olmasa kimse tutamaz beni de evde klima son gaz yayılıp kaldım resmen

bende çalışıyorum malesef saat 10 da çıkıcam işten yarında öyle yine 10 da çıkıcam , yarın akşamda tatile gidiyoruz
:dance::dance:

bende çalışıyorum malesef saat 10 da çıkıcam işten yarında öyle yine 10 da çıkıcam , yarın akşamda tatile gidiyoruz:dance::dance:
ooo çok uzun çalışma saatin sürekli böylemi yoksa tatil de rahat etmek için mi
ben çalışmıyorum ama bazen çok sıkılıyorum .

ooo çok uzun çalışma saatin sürekli böylemi yoksa tatil de rahat etmek için mi
ben çalışmıyorum ama bazen çok sıkılıyorum .

haftada 3 gün 12 saat 3 gün 8 saat alışveriş merkezinde çalışıyorum avmler genelde böyle bide bütün gün ayaktayız zor ama napalım insan iyi hayat standardında yaşamak istiyorsa çalışmak şart:sm_confused:

Çok doğru söylüyorsun . en azından zevklidir butun gün kalabalık canın sıkılmaz . :)
Hamileyken zor olmuyor mu butun gün ayakta rahat ayakkabılar giy bari . sonuna kadar çalışmayı düşünüyormusun . Bende eşimin işi nedeniyle ayrılmıştım işten . 4 yıldır çalışmıyorum . Bundan sonrası ne olur bilemem tabii .

Ay ne kadar güzel burçin tatile çıkıyosun . Biz erken çıktık bu yaz . ağustos başıydı ay sonunda eşimin sınavları vardı . o yuzden erken gidip geldik şimdi gene gitmek istiyorum ama imkansız gibi . Havuz da yasak . kısılıp kaldık yaa .

sizde yeni gelmişsiniz o zaman... ya sorma havuz işini sinir oldum , biz erken rezervasyon yaptırdık , henüz hamile değildim ozaman illaki aqua parkı olsun istedim , rezervasyonu yaptırdık , 1 aysonra bir öğrendim ki hamileyim . siz nereye gittiniz?Biz sarımsaklıya gidicez inş.Bu arada çok merak ettim eşinin ne sınavı var?CADIARZU

Ay eyvah yaa biz güvenemedik eşim biraz tuhaftır da :) erken rez. e falan pek güvenmez . Bodruma gittik aslında dr. um çok uzak biyerlere gitme dedi .ama yakında biyerde denize sıfır otellerde yer bulamadık . yada çok pahalıydı . bizde kendi arabamızla gidicez diye bodrum olsun dedik . 12 gün falan oldu geleli yeni sayılır . Eşimin mesleki olarak bir üst kademeye çıkması için son sınav çok şükür perişanız her yer kitap yığını evde . :)) Umarım geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…