2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

anam bende dereotunu hiç sevmem ama madem sütü arttırıyo alıcam cmt pazardan yaw sütün kalitesini ne arttırır acaba benim süt varda kalitesizmi acaba çocuk ondanmı sevmiyor az yağlıdır da oğlan çok yağlımı istiyor ki

Benimde eşim yok bu gece nöbette oğlumla ben varız. Benimki uyudu ben artık bilgisayar başında pineklerim, barim sizlerle tanışmış oluruz

kızlar ben geldimmm:)
sürttüm bugün ohhhh...bi de bi arkadaş var burda benden 10 gün önce doğuran onu gördüm,kaynattık azcık:)
filiz çok sevindim tatlum:))
özlemcim geçmiş olsun..
ek gıda alınca kakalar sertleşio ama dikkat edin hatta bence azcık krem sürün anüse çok sertse nil gibim olmasın bebeler!!
muz veren var mı?varsa kakada bi değişiklik oluo mu muz yiyince içerik olarak,kıvam diil:)
ben dışardayken bebelacın sebze karışımını aldım,nil yedi yarısını..
dünürüm benimde bi sürrü ütüm vardı,bi kısmını çöpe attım:))))gerçekten..

ayçacım yapamaz öle suikast falan bugün mimli oda geç geldi dışarı çıkamadık kaydım fırçamı ne desem yapar bugün acaba ütüyümü yıksam üstüne :jeyyar:

sen bugünü erken bitir..zira mimlenmedik kimse kalmadı, ceza da sıkıntı çekeceksin kaydirigubbakcemile

anam bende dereotunu hiç sevmem ama madem sütü arttırıyo alıcam cmt pazardan yaw sütün kalitesini ne arttırır acaba benim süt varda kalitesizmi acaba çocuk ondanmı sevmiyor az yağlıdır da oğlan çok yağlımı istiyor ki

öyle olduğunu sanmıyorum ama..soruna cevap ELEVIT, REZENE..

Benimde eşim yok bu gece nöbette oğlumla ben varız. Benimki uyudu ben artık bilgisayar başında pineklerim, barim sizlerle tanışmış oluruz

hoşgeldin cnm..

kızlar ben geldimmm:)
sürttüm bugün ohhhh...bi de bi arkadaş var burda benden 10 gün önce doğuran onu gördüm,kaynattık azcık:)
filiz çok sevindim tatlum:))
özlemcim geçmiş olsun..
ek gıda alınca kakalar sertleşio ama dikkat edin hatta bence azcık krem sürün anüse çok sertse nil gibim olmasın bebeler!!
muz veren var mı?varsa kakada bi değişiklik oluo mu muz yiyince içerik olarak,kıvam diil:)
ben dışardayken bebelacın sebze karışımını aldım,nil yedi yarısını..
dünürüm benimde bi sürrü ütüm vardı,bi kısmını çöpe attım:))))gerçekten..

hoşgeldin..nasıl çöp yahu :uhm:

iyidiir, senden naber :KK70:
çalışıyom bak, bu saat olmuş hala buralardayım..
kimse yok diye , evcil hayvan topikine takıldım..değişiklik olsun diye :)))

aaa ne dediler bana şimdi..çok fazla konu değerlendirmişim..biraz dinlenmeye alıcaklarmış beni..hay hay sayın yönetim :ecrin_bebek:

ayçacım gerçekten çöpe,torbaya koydum,torbayı da kapının önüne:)))

Nane
Maydanoz
Nışasta unu
Adaçayı
Şeker kamışı
Ararot
Arpa ve arpa unundan yapılmış besinler
Şalgam
Mısır
Salamurası yapılmış besinler
Aşırı tuz tüketimi
Turşusu yapılmış besinler
Sirke ve limon suyunun fazlaca kullanılması
bunlar sütü azaltıomuşdr.saraçoğlu

Taze beyaz üzüm
· Dereotu
· İncir (taze veya kurutulmuş)
· İncir-havuç
· Taze beyaz dut
· Haşlanmış taze beyaz dut kurusu

bunlarda arttırıomuş:)

selam kızlar,bende hamileliğimin 5.i ayından beri takip ediyorum ama pek yazamıyorum.arkadaşlar gece bebeğinizi emzirdikten sonra gazını çıkarıyomusunuz?bazen deniyorum ama uyuyo, artık yatırıyorum direk.

Ya hamile olmayı özleyen var mıııı ben arada bir hamile olmayı özlüyorum enteresan bi durum yaaa yine doğurmak geliyo o zamanda içimden :))

ayçacım merhabalar canım sen özetleme konusunda iyisin canım 3 gündür topiğe uğramadım bu süreçte bişeyler oldu mu hasta olan yada iyi bişeyler ne bilim işte farklı olan ne varsa

sevdalika bende ilk doğumumdan sonra gebeliği özlüyordum arası fazla sürmedi yeniden gebe kaldım fazla özleme derim canım arkadaşlar bilir nasıl zorlandığımı sakın haa dikkat et caneeem arada kaynamayasın

durusu bende geceleri eğer ki uyumuşsa gazını çıkarmıyorum aslına bakarsan 2 haftadır fazlada bi gaz çıkarttırmaya çalışmıyorum ee artık 5 aylık oldular neredeyse

Ya hamile olmayı özleyen var mıııı ben arada bir hamile olmayı özlüyorum enteresan bi durum yaaa yine doğurmak geliyo o zamanda içimden :))

hamileliğimi bende çok özlüyorumsenağlama38+1de sezeryanla dünyaya getirdim 40 haftayı doldurmadığım için pişmanlık duydum hep:teselli:

durusu bende geceleri eğer ki uyumuşsa gazını çıkarmıyorum aslına bakarsan 2 haftadır fazlada bi gaz çıkarttırmaya çalışmıyorum ee artık 5 aylık oldular neredeyse

bazen çığlık çığlığa ağlıyarak uyanıyo kucağıma alır almaz gurkluyo o zamanda vicdan azabı duyuyorum:çok üzgünüm:

yok durusuucum vicdan azabı duyacak bişey
sonuçta sen uykusundan uyanmasın diye yapıyosun onu düşündüğün için bunlar geçecek ve atlatacaksınız herşeyi aslına bakarsan deneyimli anneler bilir ki bunlar en iyi günlerimiz ben tadını çıkarmaya bakıyorum ama büyük kızım izin vermiyor yoksa tam zamanlarınız bunlar değerlendirin derim
diş çıkarmak ayrı dert emekleme ayrı yürümeye başlama ayrı korkutmak gibi olmasın canım ama tadını çıkarın diye diyorum

X