2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnnn
maşallah çok tatlı olmuş

özlem bizimki de aynen canım sabaha kadar ancak bir kez yapmış oluyor..değiştikten iki saat sonra dolduruyor..hatta iki gündür bezin yanlarından taşıyor..hagies kullanıyordum değiştirmeyi düşünüyorum...

özlemcim bayağı ince hesap yapmışsın,bu hiç aklıma gelmezdi.kafamçokkarıştı

Günaydın kızlar,
Özlemim ne hesap o öyle güzelim.:roflol:
Bizimde gece çiş yapmıyor, sabah 7 de, 8 de ve 9 da olmak üzere dolu dolu 3 bez çıkıyor:)))))Kakası günde 1 kereye düştü.Herhalde alışmaya başladı bağırsakları:lepi:

Reyhancım maşallah oğluşuna, ne tatlı olmuş öyle.Allah nazarlardan saklasın tüm bebişlerimizi

asıkcım prıma kullanıyorum ben bezlemeyı beceremıyormusum altını bagladıkdan sonra bacaklarındakı lastıkler varya onları dısarı dogru cıkarıyor barıyerlerı ıtıyorum ınsallah anlatabılmısımdır hem boyle lastıkler bacagını da kesmıyor artık ve de çişi de kakasıda yanlardan cıkmıyor tabı srtından cıkıyor o da durusundan dolayı kaydirigubbakcemile3

matematıgı cok sevdıgımden numarolojı de hosuma gıdıyor boyna topla cıkar işi gamyoncuiremsu

ya kızlar ek gıda kısmında bısey sordum bı bakarmısınızzz ona gore yapıcam
lutfennnnnnnn

ay nihayet sayfaları tamamladım anacım oku oku zor bitti günaydınlar hatunlar nasılsınız bakem
herkes binbir geceyi izlemiş gece ben yattım uyudum valla oh ne beklicem saatlerce uazttıkça uzatıuolar ne oldu sonunda biri anlatıversin şimdik :))
kıslar lüküs hayatım düngeceden itibaren sona erdi sevinsemmi üzülsemmi bilemedim çağan dünden beri dahada emmek istemiyor ay duymuştum bir yerden regl oluncada emmek istemezlermiş acaba doğrumuki
linaycım bende ayın 26 sında gidicem canım dr ben eğer bu hafta gidreseniz diye şeyetmiştim yinede teşekkür ederim diğer türlü teşekkürlerimi sooona etçem :)))
çağanı bugün tartıya çıkarcaz bakalım son durum ne şuan uyuyolar babasıyla kalksınlar hem hava alıcaz hemde sağlık ocağı çok yakın tarttırıp gelek
nohcoy dün bende mama verdim sonra hepsini kustu valla ama ben biraz zorladım galiba istemiyordu mırın kırın ediyordu bende zorla verdim senmisin zorla veren ne varsa çıkardı yatağın üstü her taraf battı buda bana kapak oldu sen ne diye zorluyon çocuğu bir sürü çamaşır çıktı bugüne :)))

hakkatten dün binbir gece vardı değilmi? ben uzun süredir izlemiyodum ama finali izlicektim. sonra kızım uyuyunca bende yattım..

Kızlar bu arada bişey soracağım. Bebeğiniz ağlamadığı zamanlarda da gözleri kızarıyormu...

inaysa oğlum iki gün aç kaldıda bizde aynen ne şebeklikler yaptık yediremedik..sen hergün böylesin Allah yardımcın olsun canım..gözü nasıl oldu çağanın..bizimki düzeldi her baktığımda çok şükür diyorum..çağanınkide düzelir inşallah en kısa zamanda diyoruz ardından oğluşumla..

canım önceye oranla azalma var ama tam geçmedi daha hergün masaja devam günde dört defa yap eddi dr yapıyorum işallah bir an çnce geçer
canım ben şebeklik yapmaktan bıkmam yorulmuyorumda yeterki o ysein ama yemiyorda velet halimize bakıp bakıp gülüyor :)))

merhaba kızlar..muhabetiniz bol olsun..

bende bu gece bezini soracaktım size, akşam yatarken bağlıyorum bir daha sabah açıyorum hiç işememiş oluyor nerdeyse ben de gece az emdiği için yapmıyor diye düşünüyordum..demek hepsi aynıymış bu veletlerin :))

Nohcoy bizimki kızarmıyor canım..

hadi ben çıkayım hazırlanıayım uyanmak üzereler görüşürk çokta kaynatmayın anam yetişemiyoım hızınıza :)))))

inaysa gece ne yapıyorsun canım yaa geçen gün geldi aklıma acaba gece nasıl besliyor dedim..

biraz önce oğluşum yanıma geldi emmek için iş yerine yani, yüzüme bakmadı hiç küstü tavır yapıyor herhalde sıpa bırakıp gittim diye..

Linay sağol cnm..

ınaysa sizede iyi gezmeler... :) umarım bebeişin bol bol kilo almıştır.. bugün bizde öğreneceğiz bakalım...

nochoy uykusu gelince kızarıklık oluyor...senin kızında son zamanlar güzel uyuyamadı ondan olabilir..

hi nabersiniz kızlar
aynen benim de meme emzirmeye çalışmakla geçiyo günüm, ya en fazla 5dk emio, var mı böle olan, ağlata ağlata 10dk tutuorum emmiyo, snra dayanamıorum 60lık mama hazırlıorum 30unu iştahla içiyo geri kalanını döküorum sma nın sahibini zengin etçez

Evet olabilir cnm... Doktor 4 saatte bir bebeğin bezi ağır oluyosa yani iyice doluyorsa sütün yetiyordur demişti ama bu sıralar nerdeyse hiç dolmuyor. Ay artık herşeyi kafama takar oldum...

alisha cnm bizim kızda ilk beş dakka kendi emiyo sonra bir daha tutturamıyorum. Zorlayınca ağlıyor, acayip sıkıyor kendini ve bembeyaz kız kıpkızarık oluyor... Bende vazgeçiyorum.. Doymadığı içinde keyfi yerinde olmuyor...

Şimdide çığlık atıyor uykusu geldiğinden... Aman Allahım kulaklarımmmmm

alisha artık daha güçlü çektikleri için çabuk doyuyorlar bizimki de öyle hemen hemen bütün bebişler öyle zorlama cadıyı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…