2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

binbir gecede reytibg patlaması olacak bugece herhalde :)) ben de izlemiyordum ama bakıyorum şimdi ne olacak diye :))

ayça eymende geçenlerde birkaç ün emmemişti.şimdi düzeldi.belki sizin durumda geçicidir.bence bebeklerin geçiş dönemi gibi birşey.

hoşgeldin ve hoşçakal aylin :))
inşallah geçici bir durumdur bu, yoksa aç yaşıcak yavrular
hadi ben kaçtım

iyi geceler giden arkadaşlar bol sütler tatlı uykular..

hadi gidin de bende etrafı toplayım sabaha hazır olsun :))

keremle bennu barıştı:)ayy belli değilmiydi barışacakları işte bile bile izliyorum bende-tatlicadiarzu-

Sanada günaydın ısmiye...

Bugün bizim aşımız var. Öğleden sonra aşıya gideceğiz şimdiden strese girdim...

Ya kızlar bu arada dün kızım çok kötü kustu. ıki kez fışkırırcasına ağzından ve burnunden kustu. Çok korktum ya... Netten araştırdım da böyle kusunca ve bezi kuru kalınca doktora götürmek gerekmiş.. Bezide pek ıslanmıyo doğrusu.. Dün saat 9 da bezini değiştim sabaha kadar sadece bikez yapmıştır en fazla

nohcoy fışkırarak kusması iyi değil diye biliyorum,ama bu arka arkaya sürekli tekrarladığında sanırım,bu gün gidince bir sor istersen.

4 gün önce yine olmuştu. O gün sütüm yok diye mama vermiştim. Sonra uyuyodu kusma sesiyle uyandım yatağı felan hep batmıştı. Dünde sütüm yoktu sadece 15 cc mama verdim aradan bir saat geçti kustu, tekrar yarım saat geçti yine kustu.. Acaba mamadan mı olsu bilmiyorum.. Ama çok kötüydü yaa, çok korkuyorum ben...

bu mamayı 4 aydır hiç kullanmadınmı,muhtemelen mamadan olmuştur ama öyleyse bile doktorunla bir konuş belki ağır geliyordur,hazmedemiyordur.bende bir iki kez meyve suyu verdim akşamına yeşil kaka yaptı bunun yediğini hazmedemediğinden olduğunu biliyorum.

pardon 4 ay yazmışım,4 gün diyecektim ,sanki doğduğunda mama vermişsin gibi oldu.

daha önce bir kaç kez vermiştim ama az az...Mama alalaı 2 hafta anca oluyor cnm. Sağlık ocağına gidince sorayım... inş bişeyi yoktur...

gunaydın arkadaslar
kahvaltı ben 7 de esımle yaptım :)) sıze afıyet olsun ben gelınce cayı koymustum :)))
nohcoycum bencede mamadan olmustur kusması bızımde oyle oldu mama verdımmı kusuyor
kaan da gece altına işemiyor aksam 9 da degıstırıyorum bezını sabah 5 de açıyorum anca 1 veya 2 kez işemiş oluyor bazne kup kuru bıle acıyorum ama bezını degıstırdıkden 2 saat sonra tekrar acıyorum durum içler acısı bezının agırgılıgı kendı agırlıgı kadar oluyor
doktora sordum guldu aferın kaana dedı :))) baskada bısey ne ben sordum ne dr dedı :)))

ayın 13'ü 3 ay 3 hafta 3 gunluk olmus kaan :)))

ayın 13 3+3+3=9
13 ve 9
9.ayın 13 evlılık yıl donumumuz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…