2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

senin kız da zayıftı nohcoy dimi hatrladıım kadarıyla, çok uğraştırıcaklar off ömrümüz kaşık elimizde peşlerinden koşarak geçmez inşallah
cuma yeni dr umuza gidicez nüvis kaya tataroğlu ismi tanıyan var mı caddede muayenehanesi

ay sheeda maşallh çok yakışıklı bu küçük adam:nazar:, naz görmeden kaldır çabuk aşık olması yine:asigim:

ayy Sheeda yerim ben o küçük adamı 41 kere maşallah allah nazarlardan saklasın çok tatlı..

alisha nazımız da çok şeker zilli ama.erkekleri çok koşturacak peşinden yerimseniben

Sheeda senin balık japon japon bakıyor :)) gözleri çekikmi bana mı öyle geliyor..

Sheeda senin balık japon japon bakıyor :)) gözleri çekikmi bana mı öyle geliyor..

bazen acaba hastanade japon bir ailnenin bebeğiylemi karıştı diye bende espri yapmıyo değilim..

bana benzeyen tek yeri gözleri dolayısıyla hafif çekiklik var... ama ağzının açıklığı kime çekmiş bilmiyorum..
naniknanik

Benim oğlanında uykusu gelince kızarıyor gözleri canım.
Maşallah shedacım, ne tatlı çıkmış öyle.Ağzı bir karış açık ama:)))))Ben de sadece açık ağız bizim ki sanıyordum:)))

Alisha, maşallah nazda bulduğu her yakışıklaıya aşık oluyor, orurt biraz onu, güzel kız kendisi, o atlamasa neler neler gelir ona:))))))

mesaj alındı, artık naz kalbinin kapılarını aşka kapamış, evinin kızı olcakmış

senin kız da zayıftı nohcoy dimi hatrladıım kadarıyla, çok uğraştırıcaklar off ömrümüz kaşık elimizde peşlerinden koşarak geçmez inşallah
cuma yeni dr umuza gidicez nüvis kaya tataroğlu ismi tanıyan var mı caddede muayenehanesi

Evet cnm ocak annelerinin bebeklerine göre geriden gidiyoruz. Bugün tarttırınca yazarım buraya kilosunu...

Selam herkese umarım herkes iyiydir
benim oğlum kocaman delikanlı oldu size fotosunu göstermek istedim
http://img514.imageshack.us/img514/5467/aaahvz.jpg

Maşaallah subhanallah... Çok tatlı...

iyilik ayça senden nehaber?

ya kızlar böyle yazlık cicileri giydiriyorsunuz bizim içimiz gidiyor. Kızım çok huysuz diye alışverişe çıkamıyoruz. Hiçbişryi kalmadıdersem yeridir...ıki üç elbisesi vardı onları tam giyeceği zaman ama bacaklarından dolayı giydiremiyorum. bu çıkıncada olmayacak kesin....

Neyse hanımlar benim kız huzursuzlanıyor. uykusunu alamadı.. Ben gidiyorum , akşam görüşürüz...

iyiyim cnm sagol..emzirmeye çalışıyorum bir yandan..bu veletle işim var benim..tam emiyordu, söylemesi ayıp, acil ihtiyacım doğdu, döndüğümde almadı :1closedeyes: ancak gönlü oldu, bakalım..

benimkinin de uykusu geldiğinde gözleri ve çevresi kızarıyor..

sheeda maşşallah subhanallah efeye..:nazar: delikanlı olmuş a.s

nohcoy, biran evvel iyileşir de keyfi yerine gelir inşallah aybükenin..öpüyoruz kızımızı yerimseniben

X