2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kanki 2 ayrı karın kası grubu var biliyosun demeye gerek yok alt karın ve üst karın kaslarını ayrı ayrı çalıştırman lazım sana bi link vereyim ordaki videoyu izle ve 1 ay yap baken sonuç için duaları beklerink nan kanka benim ki gidecek gibi olsa bununla giderdi ama yok işte

tmm giderse dua ederim ama gitmezse avcunu yalarsin.
saka saka bacim canin saolsun

valla kanki ben yoruldum altını açtım reyyanın kanepeye yatırdım birazdan oda zırlamaya başlar
sende altını aç yatır biraz hem hava alsın poposu hemde daha sakin oluyolar

uyudu sonunda zeynep ama ben de bittim ..altini agladigi zaman aciyorum o zaman susuyor sipa.hic sevmiyor bezi..
neyse kankim sana doyum olmaz ben kacayim coooooooook uykum var valla.
seni de yegenleri de cok öptüm cnm kankam benim.rüyanda beni gör emi:)

he kanki 200 mekik ama ben alışkınım eski sporcuyum nan kanki bi ara esiyordum fırtına kimin:roflol:
lajaconde şuh sesler derken canım ne anlamda anlamadıkta ayy ciddenn anlamadım ha

zeynep kızcağız grokeremen güreş durumları diyor yav allah allah...Şeniz

kanki uzman tv diye gir orda spor bölümünde alt ve üst karın kasları için videolar var onlara bak ama sakın fazla yapayım deme fena hamlarsın zaten fazla yapabileceğini sanmıyorum baya zorluyolar insanı ona göre dikkatli yap

tamam aslı kankim Allaha emanet olun aysima sultanı mıncırdım
:1shok:abooooovvv vay terbiyesizler heeedemek güreşiyorlarmış
yasık nan kızcağızda gece gece çocuğunun başını bekliyo zor bacım bu işler zor çocuk uyumuyo onamı yanasın milletin canlı yayınına mı yanasın zor durum tabiCADIARZU

bende artık yatıyım kızlar ,satler öncede yatıyım diye niyetlendim bak saat kaç oldu,ama artık gözlerim şeşibeş oldu,herkeslere iyi uykular bol sütlü bir yarın diliyorum....

iyi geceler talyacım bu arada karamelli kekine baktımonun içinde ekstra rep vericem harika fikir çünkü ama biraz beklemek lazım malum öpüyorum canım Allah rahatlık versin

anam kahvaltıyı kaçırmayalım diye erkenden düştüm yola dükkan kapalı alllahtan anahtarı saksının dinine koymuşssunuzda kapıda kalmadık neyse dükkan açılmıştır ocak anneleri günaydınlar herkese ortalığı toparladım gececiler çilişngir sofrası kurmuş bırakmışlar ortada :)))) aha çayıda demeledim hade bakalım taze çayyyyyyyyyyyyyy

Günaydın cnm... Bende geç geldimki dünkü gibi güzerl kahvaltı olursa çok yemiyeyeim.. Herşey bitsin ben öyle gideyim dedim.. Yazın abimin düğünü var ve ben halal fazlalıklarımla duruyorum((

günaydınnnnn.

geçmiş olsun canım..maşallah az kalmış..o da en kısa zamanda düzelir inşalalh

bende istiyorum...4 kilom kaldı ama göbekte 14 cm fazlalık varrrr...

günaydın kızlar bakıyorum tükkan açılmış erkenden :))
talya kız gece o kadar geç yattın nasıl kalktın erkenden

tuğba çok güzelmiş terlikler

çok kararsız kaldım cnm ya.. Anneme hediye almak istiyorum... Annemin adresini vereceğim ama parayı ben burdan ödemek istiyorum.. Sayfaların çoğunu okudum fiyatlar 20 tl.. 4 veya 6 tl de kargoydu galiba...

Hatta geçenlerde çekişiş yapılmış.. Bİrsürü kişye terlik hediye etmişler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…