2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın kızlar

ekınsu gecmıs olsun canım
bızımde bu ay takıpde bas cevresı ya yanlıs olculdu ya da bı problem var
dogdugunda 35
1. ay da 37
2.ay da 40
3.ay da 40 ?
4 ay kontrolunde ortaya cıkacak eger sorun varsa bızı de gonderecek
bıngıldagını nasıl olcuyorlar bızımkını hıc olmuyor doktorumuz elıyle kontrol edıyor

ezra bende aldım sut sagma makınasından ama cok canım yanıyor cekerken sutu :KK43:(
hızını azaltıyorum yıne aynı gece sagdım halen goguslerım sızlıyor yanlısmı yapıyorum anlamadım kı

terliklerin hepsi çok güzel canım,hangisini seçeceğini şaşırır insan....
ekinsu sorma valla bizim kız sabah 5 te kalktı 7 de uyudu ,bende tam uykuya dalıcam bu seferde büyük kız kalktı okula gitmek için,velhasıl perişanım....çok uykum var...mirmirmirmir

günaydın özlemcim...damadım nasıl bakem,hiç arayıp sormuyor kertmesini darilcez vallakaydirigubbakcemile3

günaydın özlemcim...damadım nasıl bakem,hiç arayıp sormuyor kertmesini darilcez vallakaydirigubbakcemile3

gunaydın dunurcum
damadın tam bı kucakcı oldu perısan edıyor benı sız hıc gorunmuyorsunuz kı bak sımdı aklıma geldı belkıde bu cocuk uzuntusunden bana yapıstı habıre omzumda aglayıp duruyor
prensesımız nasıl
a.s.

gunaydın dunurcum
damadın tam bı kucakcı oldu perısan edıyor benı sız hıc gorunmuyorsunuz kı bak sımdı aklıma geldı belkıde bu cocuk uzuntusunden bana yapıstı habıre omzumda aglayıp duruyor
prensesımız nasıl
a.s.

al bendende o kadar,bizimkide gece gündüz hep ağlayıp ilgi istiyor,bence oda yavuklusundan ilgi alaka göremeyince bana sardı......senağlamafotolarını yanyana koyalım dünürcüm de hasret gidersin yavrucuklar..:1hug:

günaydın:))
dükkan açılmış çok sevindik valla:))
biz biraz oynayalım gelelim:))

gunaydın kızlar

dogdugunda 35
1. ay da 37
2.ay da 40
3.ay da 40 ?
bıngıldagını nasıl olcuyorlar bızımkını hıc olmuyor doktorumuz elıyle kontrol edıyor

ezra bende aldım sut sagma makınasından ama cok canım yanıyor cekerken sutu :KK43:(
hızını azaltıyorum yıne aynı gece sagdım halen goguslerım sızlıyor yanlısmı yapıyorum anlamadım kı

özlemcim birinde yanlış ölçülmüştür..3, ay için 40 iyi.belki 2, ayda yanlış ölçmüşlerdir..sende ölçebilirsin ben har hafta ölçüyorum dr gösterdi.alnının en yüksek yerinden kafasına dola mezurayı..bıngıldağıda eliyle ölçüyorlar canım..dr sana söylememiştir kaç cm olduğunu..
ben medala kullanıyorum ağrı yapmıyor..göğsünü tam ortaya gelecek şekilde yerleştir.tam ortalı yerleşmezse ağrı yapar...

kızlar ben kaçtım bi ara gelirim yine malum kız uyutulacak,ev toplanacak,kahvaltı edilecek ki bu arada gözüm dönüyor açlıktan artık...:1shok:

al bendende o kadar,bizimkide gece gündüz hep ağlayıp ilgi istiyor,bence oda yavuklusundan ilgi alaka göremeyince bana sardı......senağlamafotolarını yanyana koyalım dünürcüm de hasret gidersin yavrucuklar..:1hug:

ay koptum gulmekden kaydirigubbakcemile3 kaan askını gorunce mutlu oldu ekranda resmıne bakıyor nasıl guluyor gormelısınız kaydirigubbakcemile3 :roflol:

özlemcim birinde yanlış ölçülmüştür..3, ay için 40 iyi.belki 2, ayda yanlış ölçmüşlerdir..sende ölçebilirsin ben har hafta ölçüyorum dr gösterdi.alnının en yüksek yerinden kafasına dola mezurayı..bıngıldağıda eliyle ölçüyorlar canım..dr sana söylememiştir kaç cm olduğunu..
ben medala kullanıyorum ağrı yapmıyor..göğsünü tam ortaya gelecek şekilde yerleştir.tam ortalı yerleşmezse ağrı yapar...

saol canım evet bencede yanlıs olctu ama yınede ınsan huylanıyor ne kadar dusunmesemde aklıma gelıyor acaba buyudumu dıye
haftada kac cm buyumelı bılıyormusun ???

gunaydın kızlar

dogdugunda 35
1. ay da 37
2.ay da 40
3.ay da 40 ?

canım yanlış ölçmüşlerdir bizimde boyu yanlış ölçmüşlerdi iki ay üst üste aynı sölemişti halbuki kıyafetler olmuyor uzadı boyu sağlık ocağında ölçtük sonra farklı çıktı
günaydın:))
dükkan açılmış çok sevindik valla:))
biz biraz oynayalım gelelim:))

oo dünür kıs nasılsın iyimi gelinim öpütüm sizi görüşürüz :)
yine çamaşır birikmiş yıka yıka bitmiyor valla bu hafta örtüleride yıkıcam nevresimler falan ooo pzt anca biter yıkama ütüleme kurulama işi yokmu bunların hepsini yapan makine

herkese merhaba günaydın bayanlar
geçen hafta itibariyle işe başaldım oğluşum 3 ay 1 haftalık tam ve onu çok özlüyorum. maşallah gene herkes buralarda evde net olmadığı için ancak işe başlayınca giebildim. Oğlum 27 ocakta gelmeye karar verdi ve beni yeiden doğduğum gün oldu babasıda bende çok seviyoruz oğlumuzu herkese bebekleriyel sağlıklı mutlu güsel bir yaşan diliyoruma.s.

herkese merhaba günaydın bayanlar
geçen hafta itibariyle işe başaldım oğluşum 3 ay 1 haftalık tam ve onu çok özlüyorum. maşallah gene herkes buralarda evde net olmadığı için ancak işe başlayınca giebildim. Oğlum 27 ocakta gelmeye karar verdi ve beni yeiden doğduğum gün oldu babasıda bende çok seviyoruz oğlumuzu herkese bebekleriyel sağlıklı mutlu güsel bir yaşan diliyoruma.s.

canım sağlıcakla sıhhatle büyüsün işallah hoışgelmişssen tekarradan

canlar,
herkes ek mamaya başlamış ben halen süt veriyorum normalmi ama işte sağdığım için evde bazen yetmiyormş sabah ek mama veriyorlar bu hafta sonu doktora gitmeyi düşünüyoruz baalım ne diycek

bu alişha gene yok meydanlarda iyice boşladı dükkanı kıs bak iş yapmıyor dükkan kimselr uğramaz oldu gel dur işinin başında :))))))))))

evet gamzecim konuşmuştuk canım sütü yetmeyenler yada az kilo alanlar birde benim oğlan gibi emme sorunu yaşayanlar mama veriyor sütüm olduğu zaman çağanda emerse vermiyorum ben ama emmesse sütte azsa günde bir kere takviye yapıyorum geceleride muahllebi veriyorum

evet gamzecim konuşmuştuk canım sütü yetmeyenler yada az kilo alanlar birde benim oğlan gibi emme sorunu yaşayanlar mama veriyor sütüm olduğu zaman çağanda emerse vermiyorum ben ama emmesse sütte azsa günde bir kere takviye yapıyorum geceleride muahllebi veriyorum

bende canım sabahları takvie yapıyorum mecburen yoksa yetmiyormuş k.valide öyle diyor akşam eve eren gidersem akşamda emiyor ama bazen uyumuş oluyor ozamanda takviye yapıyor. hayırdır inaysacım neden kaşıkla yiyor neden emmiyor?

X