2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ıyi geceler millet şöyle bir bakayım dedim Nohcoy çok geçmiş olsun canım inşallah düzelir biran önce

Alisha bende lostu deli gibi seyrediyodum ama bu sezon sadece iki bölüm seyredebildim zaten iyice sapıttılar birsürü ara tatil falan keyfini kaçırdılar caaaanım filmin sinir oldum

Benim kızda nezle oldu, eve ve sıcağa o kadar alıştırdık ki çocuğu burnunu dışarı çıkarsa hasta oluyo napıcam ben bunla bilmiyorum. Neyse herkese iyigeceler sağlıklı uykulu bol sütlü günler

canım sebze 4. ay olandan veriyorum doktor dedi almıyo ya bişiy denedim aldı .....milupa muhallebiyi yedi bizimki azda olsa....bu arada sütüm varken mama vermek bir tuhaf duygu....6 aydan önce su bile vermem diyodum nerdeeeeeeeee

afiyet olsun delikanlıma güzel güzel yesin bakalım,ağzının tadını biliyo bu ufaklıklar....

nochoy gözün aydın canım,bak fark da azalmış 1-2 aya kalmaz herşey normale döner inşallah....

yok canım dağa neler senin dr.abartmış yani,valla annem loğusa kadının şişliği 6 aydan önce inmez dediydi arkadaşım bozma moralini,vercez biz bu kiloları....

sanada iyi geceler kuzicim bende yatıyım artık....

herkese iyi geceler kankimden baska kimse kalmamis ama olsun,belki birileri de gelir...

slm kızlarrr nasılsınıs bakalım.
valla devamlı adınıza çalışıyorum ama kendime çalışma göremiyorum anladınız siz oniii:dilcikar:

ahhh dünürüm ben çalışcam da sana izin vermiyorlar bana da bi tek sen çalışıyon zaten :1hug:

jinekoloğun niye rahatsız bacım anlamdım ben :uhm:

iyi geceler kankim ahanda geldim burdayım
heracım karnım çok büyük kaldı anormal görünüyor ama gebelikten değil benimki kullandığım hormon ilaçlarından böyle oldu acaip bi karın oluştu ki sorma göbeğede benzemiyor taş gibi tüm batın usg çektirdik bişey yok şişlik yapacak geriye tek seçenek kalıyor göbek bu dedi bu göbekde sporla gitmez anormal bişey olmuş mutlaka bi destek almak lazım dedi ama bakalım artık günde 200 mekik banamısın demiyor 2 senedir bu göbekle gezmekten depresyona giricem artık

iyi geceler yada günaydınlar ..
ben temmuz anne adayıyım ..

ikiz bebeklerini bekleyen COMEBABY kullanıcı adlı arkadaşımın çok acil ENDOL FıTıLe ihtiyacı var .. elinde olan yada yakından sorabileceği bir eczane olan arkadaşlardan yardım istiyoruz ..
arkadaşımız pazardan beri hastanede yatıyor .. 29. haftasında , 30 olurlar ve kızları da 1500 gr.ı bulurlarsa , Allah olası en erken doğumdan korusun ama , doğsalar da o haftalarda herşey çok daha sağlıklı olacak hepsi için ..
kasılmaları 10 dk.da 1e düşünce hemen doğum yapmayı planladığı hastaneye gitmişler .. dr.umuz da yurt dışında olduğu için o hastanedeki riskli gebeliklere bakan bir dr.un kontrolü altındaymış , ama kendi dr.uyla da bu dr. sürekli paylaşımdalarmış .. bu sabah dr. panikle gelmiş ve ona kasılmaları bir türlü durduramadıklarını söylemiş ve verdikleri kasılma engelleyici iğne kalp çarpıntısı ve titreme yapmış .. o iğnenin hapını kullandırmışlar bu kez de hap kar etmemiş .. mecburen kullandığı tüm ilaçlar kesilmiş , başkla ilaçlar deniyorlarmış .. bu arada stersten sanırım şekeri tekrar 200lerin üstüne çıkmış , insülün yapmaya kalkmışlar ama diyetle ineceğine ikna etmiş hastanedekileri ve ertesi gün inmiş şimdilerde 80-70lere düşmüş şekeri .. halen Endol fitil arayışında , eğer o ilacı bulabilirseniz yaşadığınız yerlerden irtibata geçmeniz için telefonunu vermemi rica etti bulan arkadaşlara ..
bu arada risk halen devam ettiği için onunla ilgilenen ekip comebaby'i tüp bebek tedavisini yapan umut tüp bekteki dr.una devretmişler ..
ayrıca kasılmaların durması gerekiyormuş , yoksa bu kadar kasılmalar , Allah korusun :Saruboceq: , iç kanamaya sebep olabilirmiş ..
her türlü çok duaya ve Endol fitil e ihtiyaçları var ..
çünkü ilacın üretimi durmuş , bir süredir yokmuş piyasada , en erken bu ayın sonu gibi yeniden piyasaya sürülecekmiş .. halbuki onun bekleyecek durumu yok , belki o zamana kadar , Allah korusun .... büyük illerden ziyade küçük il ve yerleşim yerlerinde elinde kalan eczanelerde ve bulunabiliyormuş . ıspartadan- konya-beyşehirden gelmiş 1-2 tane ..bugün de bizim topicten , adanadan 1 arkdaşımız 1 kutu bulmuş ( şükürler olsun ) .. şimdilik hapıyla idare ediyormuş , risk durumu arttıkça elinde kaln 3-4 fitili kullanmasını söyleyecekmiş dr.u , o yüzden demem o ki ihtiyaç hali kırmızı alarm !!!
bir de bu ilaç her hamilenin kullandığı rutin ilaçlardan değil , o yüzden elinizde olmaması yada şimdiye kadar dr.unuzun vermemiş olması normal .. bu fitil erken doğum - kasılma önlemek için veriliyor .. dr.umuz aynı ve bana da fitil vermek istedi ama piyasada olmadığı için mecburen ben de hapını kullanıyorum .. ama onun durumu benimkinden daha acil ve kritik olduğu için bulabildiğiniz - bulabildiğimiz fitili ona göndericez , zaten fitili bulduğunuzda onunla irtibata geçeceksiniz ..
eğer yolunuzun üzerindeki eczanelere yada ulaşabildiğiniz tüm eczanelere sorarsanız ve inşallah bulup da ona ulaştırırsanız risk durumu oldukça hafifleyecek..
hepinize onun adına şimdiden teşekkürler ...

p.s : bu mesajı cevap alabileceğimi düşündüğüm bir çok topice yazacağım ve benim de istirahat durumum söz konusu olduğu için sürekli siteye giremeyebilirim , yada yazdığım başlıklardan cevap var mı diye geçmişe dönük mesajları kontrol etmem çok zaman alır ve belki de bu yüzden ihityaca cevap gelen gelen mesajları arada kaçırırım diye endişeliyim .. bu sebeblerden , özel mesaj atarsanız yada " 2209 temmuz anne adayları " nın paylaşım topicine " comebaby için endol fitil " gibi bir mesaj atarsanız daha çabuk görür ve ihtiyaç sahibi arkadaşımıza daha çabuk ulaştırabilirz fitili ..

duyarlılığınız için teşekkürler ..
:

e peki kanka dr caresi yok mu dedi yani yapilcak baska biresey yokmuymus gobegini eritmek icin...

bu arada bravo valla gunde 200 mekikalkisalkisalkis

ya çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun ınşallah bulunur..Biz de evden dışarı zor uzatıyoruz kafamızı yoksa kapı kapı aranırdım inan

bu arada yukarı kattan şuh sesler yükseliyor alla alaaa...24 yaşlarında oğulları var helal olsun diyorumm

star dust ben etrafımda ki eczanelere sorarım tabi ama
istanbul izmir ve ankaradakilerin bulma ihtimali benimkinden daha fazla
inşallah ilacı bulursunuz canım arkadaşımızda bi an önce bu kötü durumdan kurtulur ne diyeyim Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah dua ederiz bol bol

he kanki 200 mekik ama ben alışkınım eski sporcuyum nan kanki bi ara esiyordum fırtına kimin:roflol:
lajaconde şuh sesler derken canım ne anlamda anlamadıkta ayy ciddenn anlamadım ha

hadi ya kanki sende ne hunerler varmis da haberim yokmus,
bir ara bana da el atsan diyorum 4 kilo fazlam var,kocum olurmusun?

aysimayi sallamaktan ayaklarim kirildi oofff yine de bir uyaniyor bir uyuyuor.bana uyku haraammmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…