2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gamzecim valla neden emmediğini çözemedik maksimum iki üç dakika en iyi beş dakika emiyor işte sütü sevmicek benim oğlan galiba (((

tünaydın ocak anneleri.nasılsınız bugün?
size bir sorum olacak.evde dijital tartı var ben tartılıp sonra kızımla tartılıyorum ama 3 haftadır kızımda kilo artışı yok.acaba yanlışmı ve en üzücüsüde kızım kilo almamışmı
ayrıca sağlık ocağı tartısı normal tartı,doktorunki dijital.kontrole gittiğimizde doktor tartmıştı,öğleden sonrada aşımız vardı aşıya gidincede tartıldık.500 gr fark etti.sağlık ocağınınki fazlaydı.hemşireye daha sabah tarttırdık dedim.şimdi hangisi doğru diye sordum.hemşire bizim tartımız doğru.dijitaller yanlış tartıyor dedifisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

günaydın ekinsu...
günaydın canım
tuğba senin başka çocuğun var mı
birde sen neredesin, nerde öğrencisin ne çok sordum değil mi?

merhaba özlemcim , dr bıngıldağını eliyle ölçüyor şu ana dek banada söylememiştide geçen bunun için özel olarak doktora gittiğimizde söyledi

hoşgeldin gamze , özlersin tabi özlenmezmi çalışan anneler olarak çok zor işiniz gerçekten
bu alişha gene yok meydanlarda iyice boşladı dükkanı kıs bak iş yapmıyor dükkan kimselr uğramaz oldu gel dur işinin başında :))))))))))
alisha dün kk çalışmayınca evde canı sıkılmış kaynanasına gidecekti gezmeye

sağlık ocağında kıyafet ile ölçüyorlar doktor çıplak ölçüyıor bizim , bizimkide dijital tartı dr ile aynı gitti sayılır 100 gr falan oynadı hep

slm herkese, daha geçmişi okumadım ama yeni gelenler var sanırım..hoş gelmişler, sefalar getirmişler..bu arada kk nın olmaması ne kötü bişeymiş ya, oğlum bile hazmedemeyip çıldırdı

sağlık ocağındada,doktor kontrolündede hep kıyafetle tartıyorlar.sonra 200 gr çıkarıyorlar.bizde öyle tartıyorlar anlamadım gitti.

merhaba kızlar herkese ii günler be geçmişe dönemiyorum ya

finduk kurdum uyandı.... tıslayıp duruyor...:))

gideyim bulaşıkları yıkıyaym, dişlerimi fırçalıyayım... Bugün kızımın kalça çıkığı yastığını taktırmaya gideceğiz.....

kıslar bende doktora yarın gitcem geçen ay 5.820 ana sağlıkta ölçtüler 200 çıktılar 5.600 dediler şimdi doktor bakalım ne diycek szin minklerin kilosu nasıl? benimki sanki hiç kilo almamış gibi sabahları aptamil 1 veriyoruz daha 2 ye geçmedik ama bu ay 4. ayında daha bu aydan sonra geçiyim diyordum gün içersinde benim sağdığımı içiyor zaten

işallah kilo almıştı gamzecim kıslar bende kaçayım yemek için kısmetse bugün islim kebabı yapıcam çağanla bakalım ne kadar yapabilcez :)))))))))

hoşgeldin gamzecim özlettin kendini,zor geliyordur tabii sen işte o evde çabucak alışırsınız inşallah canım...

kolay gelsin canım hadi bakalım tez zamanda iyileşir inşallah...

islim kebabı hımmmm valla bizim annişler marifetli canım,kolay gelsin inaysacım.

Merhabalar,
Sonunda zaman bulup girebildim kk'ya.Umarım herkes kuzularıyla mutlu ve huzurludur. Geçmişi bile okuyacak vaktim yok zaten son girdiğimden bu yana ~100 sayfa geçmiş....
Kızımda çok ilginç bir şey oldu. Omuz başları kızardı sonra yara oldu. Doktora götürdük bodylerin çıtçıtlarına karşı alerjisi varmış. Şimdi omuzlarına tülbent koyuyorum. Benimle aynı şeyi yaşayan var mı acaba?

inaysacım afiyet bal olsun cannım benim

talyacım hoşbulduk naz kız ne tatlı olmuş öyle Allah nazardan bağışlasın aminnnnn

accu canımyardım etmek isterdim ama böyle bişey gelmedi başıma ama normaldir ebeklerin bazen hep bişeylere alerjileri oluyor acil şifalar dilerim canım çok geçmiş olsun

ekinsu cum sanada çok geçmiş olsun canım okudum esi syfalarda canım benim Allah şifalar versin benim çağanımında pipisinde su birikintisi var doğduğundan beri doktor gitgide azalıyor dedi ama yine korkuyruz bakalım yarın baksın ne diyek

accu geçmiş olsun canım allah çaresiz dert vermesin kimselere...

kıslar sizde de salya sıkıntısı başladımı?
birde bazen penircikler çıkıyor ağzından daha çok mama yediğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…