2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nohocy inş en kısa zamanda düzelir kuzucuğun ii haberlerini bekliyoruz

sheeda masallah bebein yüyümüs de dergilere bakar olmus hizlisiniz bakiyorum da:))biz simdilik oyuncaklarla oyalaniyoruz.dergiye gelemedik:))

resimli şeylere bakmayı seviyordu ama artık vermiyorum parçalayıp ağzına atmaya çalışıyor :)

bizde de aynı sorun var illa eli ağzında olcak

ii geceler kızlar
sabah 6 da kalkıcam,öpüorum

iyi geceler
ben de yatıyorum herkese bebekleriyle deliksiz uykular diliyorum yarın görüşürüz

ben geldim ama kimsecikler kalmamis yine:))
eskiden burasi dolup tasardi mesajlalrdan:)
waterfull cok haklisin sana katiliyorum ....

slm kizlar bende burdayim kancicegi ,site düzelmis arkadaslar cok sevindimya.bütün gün sikildim kksiz iyi var kadinlar kulübümüz yahu,bu arada benimkide alini agzina sokuyor hatta bogazina bende ac saniyorum hep.kizlar nasil tok oldugunu anlicamki bilemiyorum valla

hosgeldin gülsü nasilsin?
korkma canim bebeklerin cogu elini emermis.
benim kizim da tok bile olsa bes parmagini birden agzina tikiyor.
birsey olmaz.ama tok oldugunu anlayamiyormusun?

elini agzina öyle bi sokuyorki anliyamiyorum acmi degilmi,zaten 24saet emmek istiyor doysa bile yine miyor buseferde kusuyor.kafam karisiyor yani.
ben ve oglum iyiyiz canim.sen nasilsin kizin neyapiyor ogluma bi gelin ariyorum kizini verinmiki.su dünürler topigine bi katilem diyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu gün dükkanı ben açıyorum kızlar her yer temizlendi çay kondu üstüne sonraki gelenlerde bi zahmet tabağğı çanağı kapıp gelsinler

offf olmadı bi türlü ya bu seferki resim sorun çıkarıyor
farklı bişeyler yemek istiyorum diyen hatunlar içinde bişeyler koyayım dedim ama olmadı(((((

Son düzenleme:
Günaydııın...

Zeynep cnm nettin yavf sabah sabah...

Tabağımı aldım geliyorum bir koşu...

napayım datlım sabah sabah milleti uyandırmaya çalışıyorum gece hiç uyumadım birazdan uyumaya gidicem sabaha kadar reyyanla uğraştım sonrada büyük kızım sayıklamaya başladı baya tedirgin oldum uykum kaçtı bende size dadandımcokacimcoook

Bende uzun süreden sonra ilk kez 7:30 a kadar uyuyabildim. Kuzum her sabah 5:30 - 6 gibi kalkıyodu... Dün banyo yapıp yatırdım ondan mıdır bilmiyorum ama uyudu..

banyodandır canım nedense bütün bebeklerde işe yarıyor bi benim zilli sıpamda işe yaramıyor banyoda yapsa cin gibi sabahı bekliyor((((((((((((((

ben başlıyorum gelen yer gelmeyende kırıntıları süpürür sonra:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…