2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,Aslı teşekkürler canım yazı çin, gerçekten çok doğru söylenmiş.
Bizimde oğlanın kakasında bazen olabiliyor balgam gibi. İllaki hasta olması gerekmiyor canım, bazen boğazında hırıltı oluyor, o balgamı başka türlü atamıyor.Korkma:)))

Marsg maşallah canım ezgi hanıma.Kocaman gelinlik kız olmuşşşş:)))

Teşekkür ederim Meral,benim kız 3 günde bi kaka yapardı..Bakardımlaelaelaelaelae hardal sarısı,kıvamlı falanlaelaelaelaelae bugün 3 kez yaptı beni şaşırttı..artık kaka profösörü olduk..panik anneler..Yukardaki yazıya ne kadar uyuyor değil mi davranışlarımız.hasta ruhlu anneler olcaz bu gidişle

herkse slm nasilsiniz bakalim??
biz iyi sayiliriz kizim hala huysuzlaniyor uykusu halen duzene girmedi.
zombi gibi oldum uykuyu unuttum kizim sayesinde ama bir konusmasi var miril miril o zaman herseyi unutturuyor bana :)

yazıyı okuyamadım kaan durmuyor gece okurum artık saol lajoconde

yokkk benım kocıs okumaz ama ben yınede onlem alayım adamın basını kasıcak vaktı yok :))))
ah canımm kocsımm benımmm :)))))
ya arkadaslar aramızda bırı krafttın sut sagma makınasını kullanıyordu nasıl arkadasım memnunmusun
gece sutum tasıyor gunduz kuruyor ne iş anlamadım barı gecelerı sagayım gece gece de el pompasıyla hıc cekılmez yahuu
kraft aklıma yattı ama bırde kullanan bırınden duymak daha ii olacak tabi :)))
opuyorum hepınzı jazz festıvalınde gıbıyım kaan avazı cıktıgınca cırlıyorr

sheeda masallah bebein yüyümüs de dergilere bakar olmus hizlisiniz bakiyorum da:))biz simdilik oyuncaklarla oyalaniyoruz.dergiye gelemedik:))

geçmiş olsun canım,çabucak iyi olur inşallh

a.s.esraaaa nerdesin,benim tikcer yok kaç gündür bi el atsan diyoruma.s.

bak yine bana nispet yapıosun yaaa,:jeyyar:
biliosun bana bitek niveadan minicik minicik tek kullanımlık krem falan geldiklava:

canım aynısı dün bizede oldu,gece uyumadan önce son kakası yeşil ve sümüksü bişeyler vardı,eşimde hemen netten bakmış mikrop kapmışsa oluomuş bazen öle,elleri dewamlı ağzında ya ondanda olabılır yada kızların dediği gibi balgamdır,bizde şu an takipteyız bı daha tekrarlarsa dr a gidicez

demiri sağlık ocakları veriyor ama doktorlar tavsiye etmiyor 6ay..

bizde bugun 4. ay aşısını olduk,şu an bişeyı yok uyuyo,sonradan mı oluo kızlar ateş, 2 gün ateşlendi demişiniz,
bizede ferro werdı kan damlası,dr a sormadan kullanmıcam,9 damla dedi bize,ama bu damla dişlerde siyahlık yapıomuş kızlar,sordum doğrumu die,ewet kiminde yapıo,eğer öle olursa deiştircez dedi

canım ben yeni aldım 2 haftadır kullanıorum,banada linay tavsıye etmişti,ben çok memnunum,elektrikli,aynı işi göruo,fiyatı hepsınden yarı yarıya ucuzdelikafadulden
süt üretımı en çok gece oluo canm,vücud dinlenirken

a.s.esraaaa nerdesin,benim tikcer yok kaç gündür bi el atsan diyoruma.s.

geldimm canım ,hayırdır noldu senın tickera:1shok:

burcu nasılsın?
elvin kaç kilo oldu canım ya,hemen hemen aynı gidiolardı berrakla,ama bizimki acayip yavaşladı kilo alımıya,bugun sağlık ocağında tatrıldı,8050 çıktı,kıyafetı 200 düştü, 7850 falan

kaç günlerdir tickerım yok esracım ya bi el atsan diyorum çok makbule geçecek valla...

iiim cnm sen nasılsın??berrak aşı olmuş inş ateşlenmez...sen yinede ver ona ateş düşürücü gece ateşlenir uyursun görmezsin allah korusun...çünkü hemen hemen herkeste olmuş ateş..bizde de oldu..elvin 8.300 cnm..pzt günü gittik hasta oldu ya o zaman tarttılar işte..ama elvinde de yaaşladı kilo alımı

bende iim canım,işe gidip gelıorum walla hergün 4-5 saatlık bölük börçük uykuyla gıdıorum ama hala kendimdeyim,bende şaşıorum kendime,allah güç verıo sanırım
yaa şimdi ateş olmadan mı vereyım calpol u,kafam karıştı sonradanmı çıkıo ateş,ne kadar 1 çay kaşığımı verılıo,ben daha hiç kullanmadım

iyi akşamlar barcli ,ticker ın çok güzel olmuş,elvin kızımızda çok fotojenik maşallah......
benim kız 3,5 aylık tı tartıldığında 6 kiloydu,esra maşallah senin kızın kilosu çok güzel...

esra benim dr,um ilk aşısında ateşi çıkmadan 1/2 ölçü verebilirsin demişti,aynı zamanda ağrı kesici özelliği var calpolun,sen ver gece yatmadan önce burcunun dediği gibi...tedbirli olmakta fayda var...

evet cnm allah sabrını veriyo işte az kaldı zaten okulun kapanmasına şanslısın o yönden...
ben aşı olacağı zaman gitmeden veryrm ona calpol gelincede veriyrm..sonradan çıkabilir belli de olmaz sen önlemini alda ne olur ne olmaz evet 1 çay kaşığı

iii akşamlar cnm nasılsın naz nasıl???saol cnma.s.naza da maşşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…