2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım ii tabki kilosu,sadece eskisine göre kıyaslarsam düşük ,sağlıkları ii olsunda kilosu önemlı deıl yaa
eee hadi bi el atayım canım tickera,nasıl istıosun

merhaba kızlar,geçen hafta ankaradaydım,bir iki günde kk'da problem vardı galiba açamadım,geçmişte baya birikmiş okuyamadım,hepiniz iyisinizdir umarım,bu tatil bebişimin huyunu bayağı değiştirdi nasıl normale dönüceğiz bilmiyorum bizi bayağı uğraştırıyor.

naz çok iyi teyzesi,ama çok nazlı benim kız,hep kucakta olsun,ilgilenilsin istiyor,şimdi ablası bakıyorda oturabildim bilg.başına.....
esracım sizinkiler çok güzel,msn den yeni foto gönderiyim mi,resmin üzerinede böcüğüm yazarmısın.....

hoşgeldin ismiye gezmek güzelde bide şu bebişlerin düzenleri bozulmasa ne kadar güzel olurdu yaa

iyiyiz ismiye sen nasılsın,maalesef öyle canım bebişlerimizin bi hastalanınca birde uzun süreli mekan değiştirince huylarıda değişiyor....

teşekkürler arkadaşlar,bizim bütün akrabalar ankarada orda kucaktan kucağa geze geze iyice kucakçı oldu hanımefendinin hoşlanmadığı birşey olursa basıyor bağırtıyı çoğu zaman niye ağladığını bile anlayamıyorum.

iyi akşamlar kızlar gecmısı okudum ama bıseycık kalmadı aklımda valla

ıyi akşmalar hanımlar. Siteye bakayım diye geldim ama okadar yorgunum ki hemen çıkıp yatacağım..

Bugün doktora gidecektik ama randevu da bir sorun çıktı sabaha kaldı... ınş sonuçlar iyi olur...

iyi akşamlar kızlar gecmısı okudum ama bıseycık kalmadı aklımda valla

iyi akşamlar heracım,ben fırsat bulupta bi türlü okuyamıyorum ,bir iki satır yazdığıma şükrediyorum,bu saatler bilg.takıldığım en uzun saatler,bakalım benim kız ne zaman zırlıycak,uyku saati geldi çünki...

İyi akşmalar hanımlar. Siteye bakayım diye geldim ama okadar yorgunum ki hemen çıkıp yatacağım..

Bugün doktora gidecektik ama randevu da bir sorun çıktı sabaha kaldı... İnş sonuçlar iyi olur...

sana iyi uykular canım.
inşallah canım dualarımız sizinle,bozma moralini her şey çok güzel olacak....

Talya sağol cnm... Hayırlı geceler tatlı rüyalar hepinize...

bende kaçtım kızlar,herkeslere iyi uykular....

İyi akşamlar kızlar, nasılsınız_?
Aaaah ah 5-6 ay önce saatlerce takılırdık:))))Şimdi nerde o eski günler:roflol::roflol:

ii akşamlar meral iyiyiz canım ama kimselr yok galiba bu akşam sen nasılsın egehan nasıl

kıslar çağan sürekli elini ağzına sokuyor tabi bu durum onu kusturuyor ya napayım sizce emzik veriyorum onu çıkarıp öyle sokuyor ağzına kaşıyıcı veriyorum onuda boğazına kadar sokuyor onunlada kusuyor

ii geceler hemşocum:))
bizimkininde ali ağzındaiartık battaniye ve yastığının kılıfınıda yemeye başladık,napcaz böle bilmem,emzik almıo,kaşıyıcıyıda atıo hemen

bu ara hepsi aynı sanırım,bulundukları dönemle ilgili sanırım bununda geçmesini bekliyeceğiz mecburen yapıcak birşey yok gibi.:uhm:

bizde de durum aynı...damaksız emzik aldım onu da emmiyo...önlüğünü batteniyesini ne bulursa ağzında....diş kaşıyıcının kurbağa gibi olanını tutmuyodu bende başka aldım civciv bu sefer rahat tutabiliyo onu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…