2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese..

ben ikisinide gördüm rüyamda..ama içime kız doğuyordu erkek oldu :bbo:

Sheeda sen paranı alabildinmi ne yaptın )

henüz almaya gitmedim daha doğrusu eşim gitcek ama işten fırsat bulamadı.. asgari ücretle çalışıyorum ne kadar alırım bi fikrin var mı?

günaydınlar herlkese ooo bileydim kahvaltı etmeden buraya damlardım süper açık büfe kahvaltı varmış alişha sen dükkanı devret zeynebe zaten zamanında açmıyon bide geliyoz bişicikler yok bak zeynebe örnek al anacım dükkan nasıl açılır :))))))))))))
banada hep kıs demişlerdi hatta dr da ayrıntılı ultrsano girinceye kadar kıs dedi ayrıntılıda başka dr erkek deyince şok oldum o zamana kadar hep kıs diye sevdim oğluşumu adı bile hazırdı ılgın koyucaktım bir öğrendim oğlum olucakmış kıs isimlerini bırakıp erkek ismi düşünmeye başladım bir yandanda göbeğime dokunup özür dilerim oğluşum salak dr bilemedi seni diye özür diliyordum kıs ismiyle çağırdım onca zaman diye velhasıl sağlıklı sıhhatli olsunda kıs erkek farketmez bence

canim ben hamileyken 2 kere ruyamda erkek cocuk gordum ama kizim oldu.Rüyalar tersine cikiyormussırnaşık şey

aa yine kimselr yok kurbağam uyansın bizde dışarı çıkıcaz bugün havada gzüel bakalım beğenirsem oyun halısı alıcam kuzuma toyikide vardır işallah birde aventin emzik ve biberonunu kıslar siz değiştirdinizmi emzikleri biz nerdeyse 3 ay olucak aynı emziği kullnaıyoz bugün yenisini alıcez gari

inaysa ben de aventin emzigini almistim dogmadan ama gecen hafta yenisini aldim.sira biberonda ama disari cikamiyoruz yagmurdan(

canim üzgünüm ama benim kizimi pembenin oglusuna kerttikkaydirigubbakcemile5 belki bosta bir kiz vardir sansinaşakkıdı

ya benim dünürüm den ses çıkmıyor inanna hergün girerdi ne olduki işallah nilin bişeyi yoktur yoksa ev bulup taşınıyolarmı

adamları napcez bacım anlamadım
derya günaydın

kahvaltının yanında iyi gider kız Monteben bu adamın hayranıyım..gerçi gittim nur yüzlü akça pakça bi adam aldım amalaelaelaelaelaeKendisi Mumya da bedevi şeyhi rölündeydi..Gerçi artık ben bi anneyim:CüvCüv:Tikkatli olmam lazım..bu arada kocamı pek severimŞeniz
canim ben hamileyken 2 kere ruyamda erkek cocuk gordum ama kizim oldu.Rüyalar tersine cikiyormussırnaşık şey

Hayatım..Meral karışırdı sanırım..Öyle çok isim varki.Benim ismim Gamze-tatlicadiarzu-
canim üzgünüm ama benim kizimi pembenin oglusuna kerttikkaydirigubbakcemile5 belki bosta bir kiz vardir sansinaşakkıdı

Ya bu arada hala sükümsü kakamız var..çİşim de geldi..Kızım kucağımda uyuyor

bakıyorum da yazdıklarıma:1closedeyes:bu ne ayyy...karışırdı,sükümsü...karıştırdı ve sümükümsü olarak düzeltiyorum olayı...

benim dünürden de ses yok..Kerem le kerttiydik kızı..kertiği bozdu mu nee...Kız Calemityyyy..

gamze cim bende meral asli yazinca öyle sandim.
benim adim da Asli da o yuzden..

bu arada kizinnin sümüksü kakasi icin dr ne dedi??

ilk tercihimde 4.
2.tecihimde 7
3.tercihimde 3. sıradayımm
hey Gamzemmm..Ankara nın göbeğini verirler mi sanaa..Sittin sene tayin çıkmaz benim buralara

gamze cim bende meral asli yazinca öyle sandim.
benim adim da Asli da o yuzden..

bu arada kizinnin sümüksü kakasi icin dr ne dedi??

Ya hayatım,yeşil mi dedi yok dedim...Yeşil değilse önemseme dedi
ben de önemsemiyorum ama..yine de takıyorum kafaya böyle kaka olur mu diyefisfisfis

canim bencede yesil kaka olmadigi surece korkma.
benim kizim da sümüksü yapiyor bazen..
evt canim ben yurtidisndayim,gelin geldim 4 sene once.
burasi iyiben seviyorum valla.hayat sartlari da biraz rahat acikcasi.
insan haklari hepp ön planda.

Ben rüyamda bebeğimi çok gördüm... Çoğunlukla kız olarak görüyordum kız oldu:)))

Bu arada Seda Sayan da Firdevs var..Hatun ne değişmiş yaaa..Kıyafetini çok beğendimmm..Göbeğim ve kıçım olmasa bana da yakışırdı o parıldak bustiyer

selam kızlar kaç gündür giremedim bende şimdide anca okuyabildim geçmişi

BLOOMScum çok geçmiş olsun canım Allah en kısa zamanda sağlığına kavuştursun Emirimizi

Monte demek rüyanda gördün bizi hayır olsun buluşmamız yakındır o zaman :)

Gamze benim oğlandada sümüksü kaka olmuştu, dr bana yeşil olmasada sümüksü olursa tahlil yaptırıcaz demişti, biz yaptırdık bir şey çıkmadı ama yinede tedbirli olmakta fayda var zor bir şey değil zaten poklu bezi alıp hastaneye gidiyosun :))

Kızlar dün oğlumu çocuk beyin cerrahına götürdük bıngıldağı kapanmak üzere diye , baktı neyseki çok kötü değilmiş vitamini kestik takip edicez dedi her ay 6. ay sonunda tomografi çekip net bakarız içimizde bir şey kalmasın dedi, dün oarada öyle çok üzüldümki anlatamam bir sürü çocuk bebek hepsi hasta bir tane 3 aylık bebek vardı doğduğunda bıngıldağı kapalıymış ameliyat olmuş başı sargılıydı pansumana gelmişler, bir tane bebek vardı 5 aylıkken omurilik kısalması varmış ameliyat olmuş bunun gibi daha bir sürü çocuk bebek doluydu muayenehane, ağlayasım geldi kızlar , Allahıma çok şükürler olsun dedim oğlum sağlıklı Allah hep sağlık versin ona, çok zor kızlar insancıklar anneler babalar nelerle uğraşıyorlar acı içindeler minicik bebeklerini beyin ameliyatlarına sokuyorlar, Allahım sen koru yarabbim bütün bebekleri çocukları, dedim eşime bizde nelerle uğraşıyoruz yok sivilce çıktı yok egzaması var vs. vs. Blooms canım seni bir kere daha çok iyi anladım ve tekrar geçmiş olsun diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…