2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ebsercim oku oku bitmez tatlım gel iki lafın belini kıralım ben kaçıcam birazdan bu arada çekinme canım açık büfe gönlüne göre yeecokacimcoook

Bende çıkıcam birazdan.. Randevudan önce kızı uyutmam lazım...

Zeynep montesori gelmiş cnm.. Okadar yemek hazırladın sadece bir kişi geldi.. Ben kahvaltımı yaptım sizede afiyet olsun hanımlar...

Görüşürüz..

günaydın millet....zeynep bir daha tükkanı sen acma alıskın degiliz böyle seylere bünyemize agır gelir....
balkafa napıyo....
sheeda gel gel sogumasın

geldim günaydın herkese hepsini yemeseydiniz bana da bıraktınız mı?
bana kalmadıysa Efe uyanmadan kahvaltımı yapmaya gideyim...

ebsercim oku oku bitmez tatlım gel iki lafın belini kıralım ben kaçıcam birazdan bu arada çekinme canım açık büfe gönlüne göre yeecokacimcoook

bilgisayar acık kalmış basında olsaydım gelirdim valla çok guzel gözüküyor kahvaltılıklar

Günaydınnnn..Marsg ve ben gözüküyorum..Böreği,çöreği yediniz hooop kaybolmaca...ben de size bi foto koyiiim durun hmmmm

gunaydın kızlar bende 2010 ocak annesiyim birşey sorucam ruyasında bebeginin cinsiyetini gören varmıydı hamişken?ya ben hep erkek bebek göruyorum.bu gecede oglum olmuştu emziriyordum.acaba bebiş erkekmi ki?varmı böyle bişi yaşayan??

ben rüyamda kız olacağını görmüşttüm ve içime de kız doğuyordu, herkese kızım olacak diyordum sonra doktor oğlun olacak diyince yanlış görmüştür diye düşündüm veeeee oğlum oldu :roflol:

Kendime not : içine ne doğuyorsa tersidir delikafadulden

arkadaşlar bişey sorucam irem çok kusuyor.doktora sordum normal dedi,emdiğinin fazlasını atıyor dedi ama bence emdiğinden çoğunu kusuyor.sizde aynı sorunu yaşıyormusunuz?

Günaydın herkese..

ben ikisinide gördüm rüyamda..ama içime kız doğuyordu erkek oldu :bbo:

Sheeda sen paranı alabildinmi ne yaptın )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…