2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gülegüle kirletin seda, zaten camlar anında gidio,ben perde senede 1yıkıom valla,pismiyim neyim

seda misler gibi otur evinde :)) otururken de biz pasaklıları düşün emiii:)) bende dip köşe için kadın tutcam görünen yerler temiz de camlar kapılar fayans mutfak dolapları kalorifer ayyy cok işte iş:))

kızlar bugün bi haber okudum. baya kilolu bi kadın üçüz bebekleri var 6 aylık ve şimdiden fast food besliyormuş onları da burgerle falan. biz bu kadar ince eleyip sık dokurken bu da anne mi oluor acaba?

benim koca hala gelmedi 1mayısa özel mesaide heralde, ben çıkıyım da kendimi kavga moduna sokıyım resmen evden kaçmak için işe gidiosun die başlayan cümleler üretiim kafamda, öptm sizi

benimde perdem allahtan siyah kir göstermiıo,bende senede 1 yıkıorum alishacım:))
fliz nbr?

benim koca hala gelmedi 1mayısa özel mesaide heralde, ben çıkıyım da kendimi kavga moduna sokıyım resmen evden kaçmak için işe gidiosun die başlayan cümleler üretiim kafamda, öptm sizi

ay alisha çok fenasın valla senden korkulur:)

dünür ellerine sağlık. hazır ev temizlenmişken kızı istemeye gelelim:)
buyrun cnm beklerim ama verirmiyim bilmem kızı yüssük takak kıs kalsın :roflol:

gülegüle kirletin seda, zaten camlar anında gidio,ben perde senede 1yıkıom valla,pismiyim neyim
saol cnm valla çocuk varken normal boşverryerimseniben

seda misler gibi otur evinde :)) otururken de biz pasaklıları düşün emiii:)) bende dip köşe için kadın tutcam görünen yerler temiz de camlar kapılar fayans mutfak dolapları kalorifer ayyy cok işte iş:))

tşşk cnm iş bitmes anacım bi kaç güne yine batar valla bende kakılmış misali sil süpür. kociş bana bayan vileda dio zaten:eek:

saolun kızlar,
alisha bir helikopter düşmüştü kayseri civarında hatırlarsan hava muhalefetınden,2 üsteğmen şehit olmuştu,hatta birinin ikiz çocukları vardı,eşimin kuzenınınde 3yaşında oğlu,tv hep vermişti babasına el salladı tabutun arkasından farkında deil öldüğünden,
geçen günkü şehit olan 9 erden biride yine eşimin arkadaşının kardeşi çıktı kızlar ya,bu ara hep şehit haberi alıoruz,allah sabır wersin

Allah sabır versin yakınlarına hayatım yaa, o kadar büyüt okut, gitsin bir kurşuna hedef olsun.Benim eşimde askerden dönüşte 1 yıl tedavi gördü, yanında arkadaşları parçalanmış.Bu nasıl bir durum, çözülemiyor mu, çözmüyorlar mı anlayamadımkafamçokkarıştı
Bugün İstanbul'da epey karışmış, kızlar dikkat edin kendinize.Bu olaylar hiç bitmeyecek.

amin canım,olan zaten gariban aileye oluo,dewlet büyüklerinden hiç o acıyı tatn varmı acaba? yada oğlu askere giden mi desem?
ya bende haberlerı izlıom şimdi,heryerı mahvetmişler yine
dün sormuştum ya canım neyle yaptın die muhallebiyi,sonra heranın yazısını ekledım buraya,inek sütü verilmemesi gerekıomuş,milupa almışsın ,hazır kavanozmu aldın yoksa pirinçli olanındanmı?

Merhaba kızlar bugün sabahtan beri hiç bakamadım... Eşim evdeyken camları sildik... ınş yağmur yağmaz:) Neyse ben tekrart çıkayım. Bulaşıklarım var birde sütlaç yapacağım. Cnm istedi de...

iiyi akşamlar herkeze... benim canımda pizza istedi şimdi fırına verdim. çoçukla dışarı çıkamıyoruz bende kendim yapayım dedim... benim eşimde evdeydi bugün... evde biri olunca rahat oluyorum yaaa benim tosbağam kucağa alışkın olduğu için tek başıma çok zorlanıyorum..

3,5 aylık benimki..ama hani düşenler olmuştu, geçen biri de demişti halının bir ucundan diğerine gidiyor falan..benimkinin o kadar ileri geri hareketi yok daha..ya bi de bazen eli-kolu titriyor bilgisi olan var mı bu konuda..

Cnm o halının bir ucundan bir ucuna gidiyor diyen bendim.. Ama üzerindekileri çıkarıp sadece çıt çıtlı badiyle bırakınca sevinçten hareketleniyor ve farkında olmadan sırt üstü hareket ediyor.. Yoksa onun dışında hareket edemiyor kıyafetleri varken...

bizim evdede bu gün bu konu var kızlar...hala bir hareket yok bizimkinde..yüz üstü yatınca kalıyor öylece ayaklar biraz oynuyor.bağrıp duruyor alın beni diye..sırt üstü de dönemiyor uğraşıyor ama hala başaramadı..biraz tombişiz ondan geriyiz bu konuda diye düşünüyorum..siz günde ne kadar koyuyorsunuz öyle??ben bir yada iki kez koyuyorum 5dk.yüz üstü çok kustuğu için fazla koyamıyorum..
ayça bizim de oluyor bazen kollarda titreme
alisha geçmiş olsun bende saat 2 ye randevu aldım dolgu değişilecek..anestezisiz düşünüyorum..sütten geçer heralde.doktora soralım bakalım geçer derse anestezi yaptırmayacağım..

Aynen cnm bizim küçük hanımda yüzüstü yatmayuı hiç sevmiyor hemen ağlamaya başlıyor... Bide bizimkide çok kustuğu için bende ısrar edemiyorum....

iyi aksamlar herkes gezmede mi yoksa?
biz bir yere cikamiyoruz malum domuz giribi riski var.
Ay laf aramizda cok korkuyorum insallah buralara gelmez.

iyi akşamlar kızlar......
1 haftadır misafir misafir üstüne temizlik yapmaktan ,pasta,çörek hazırlamaktan helak oldum,bu yüzden giremedim siteye, şimdide çok vaktim yok aslında hemen bi merhaba diyeyim dedim,yarında birileri gelecek ondan sonra 1 hafta inşallah kimse gelmez çok yoruldum çünki....
geçmişi okuyamadım kızlar umarım herkesler iyidir,hepinizi çok öpüyorum....

saolun kızlar,
alisha bir helikopter düşmüştü kayseri civarında hatırlarsan hava muhalefetınden,2 üsteğmen şehit olmuştu,hatta birinin ikiz çocukları vardı,eşimin kuzenınınde 3yaşında oğlu,tv hep vermişti babasına el salladı tabutun arkasından farkında deil öldüğünden,
geçen günkü şehit olan 9 erden biride yine eşimin arkadaşının kardeşi çıktı kızlar ya,bu ara hep şehit haberi alıoruz,allah sabır wersin
ayy, o görüntüyü hatırlıyorum ya içler acısıydı..Rabbim hepsine sabır, dayanma gücü versin..

geçici durumdur inşalah ayça.bizimki de geçen hafta emmek istemedi,kilo almadı.bu hafta düzeldi..

akşam uykusuna yatarken emdi ama bakalım, inşallah tekrarlamaz ya, zaten zayıf benim oğlan. ağzının suyu da çok aktı bugün, diş falan mı acaba derdi bilmiyorum.

slmm kızlar valla dün bi ütü yapıyom dedim bi dahada bakamadım esracım.tşk ederim hepinize cumartesi gününden beri evle uğraşıyorum ee çocukta olunca anca bitirebildim işleri. eşyalar yerleşti çamaşırlar yıkandı ütülendi yerleşti temizlik yapıldı camlar silindi perdeler yıkanıp ütülenip takıldı herşey harika kendimi kuş gibim hafif hissediyorummm tam yaz temizliği oldu ,akşama yemeğimde tamamdır kızım ve kendim dışında başka bişiyle uğraşmıycam iki gün artık.şimdik geçmişi okiyim bakalım neler kaynatmışınıs bayada sayfa vardır şimcik.

oohhhh ne güzel valla keyfini çıkar, senden iyisi yok şimdi yerimseniben

iyi aksamlar herkes gezmede mi yoksa?
biz bir yere cikamiyoruz malum domuz giribi riski var.
Ay laf aramizda cok korkuyorum insallah buralara gelmez.

inşallah sıçramaz cnm, ama riskin sonu yok..siz bakın keyfinize, yoksa ev gribi olursunuz.

iyi akşamlar kızlar......
1 haftadır misafir misafir üstüne temizlik yapmaktan ,pasta,çörek hazırlamaktan helak oldum,bu yüzden giremedim siteye, şimdide çok vaktim yok aslında hemen bi merhaba diyeyim dedim,yarında birileri gelecek ondan sonra 1 hafta inşallah kimse gelmez çok yoruldum çünki....
geçmişi okuyamadım kızlar umarım herkesler iyidir,hepinizi çok öpüyorum....

iyi akşamlar talya..
Allah kolaylık versin sana, işin zormuş baksana..bi de 2 kızın vardı sanırım senin, çok yorma kendini..

ay ben 1 mayısı kutlamamışım!!emekçinin bayramı 1 mayıs kutlu olsun:))(sapanlıların diil!!)
ya benim evimde pis yani biliorum viledalamakla ev temizlenmio :KK43:(
alisha kurmasaydın keşke kafanda kurunca çok büyüo kavga:KK43:
talya ben de gelsem mercimekli köfte yapar mısın sadece o??:)

X