2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oo dünür acaba akrepten nasıl bi kayınvalide olur korktum şimdi malum akreplerin adı çıkmışdelikafadulden

walla ayça,geçen reklam yaptın zaten elektrık su tüp beleşmiş,düşünmeye başladım orayı:)))

ama burda yaşayacaksanız erken yatmayacaksınız, burda heryer gece açık dolayısıyla sabahları da geç başlar..yerimseniben

ben de balıkım :eek: ama yükselenim yay..yay burcunu da pek severim..oğlumu yay tutturamadım, 1 ay gecikmeli geldi ama iyiki de öyle olmuş gamyoncuiremsu

meralcim sizin ew çok tehlikelı sen ve oğlundan dolayı,allahtan eşin ve kızın uysal ewcimen burçlar,dengeyı koruodurlar,yengeç evine bağlıdır,duygusaldır,balık biraz hayalperestir
:)))))) Oğlum pek taşımaz , yükseleni etkiliyor sanırım onu:)))Evet yengeç evine bağlı, duygusal.

oo dünür acaba akrepten nasıl bi kayınvalide olur korktum şimdi malum akreplerin adı çıkmışdelikafadulden
Canım benimm, akrep sevdiği kişiye canını verir, kendisine yapılan hataları affeder, ama unutmaz.O yüzden sen hiç korkma, akreplerin adı çıkmıştır aslında, doğru olduğu şeyi kesinlikle ne olursa olsun, kendisine zarar bile verecek olsa söyler.Bu da çoğu insanı korkutur:))))

Ay ayça kız oralarda mimarda aranıyor mu acaba_?Ben senin yaptığın reklemı okumadım ama, esranın yazdıkları bile yetti.Ben de mi gelsem acaba mısır'a:)))))))

ewet bi kere akrep o kişiye ınandımı sonuna kadar arkasında olur,en sıkı dost olurlar,akrepi kızdırmıcan huyuna gidersen ondan iisi yok,aslında zararları kendı kendılerıne,kendilerini yiyip bitirirler

olsun canım ben severim öyle insanları bazılarını korkutsada ben doğruları savunan insanlarla muhatap olmaktan acaip haz duyarım 10 tane yalaka kendini bilmez basit insan olacağına etrafımda 1 tane olsun dürüst olsun acıtsa bile önemli değil eğer ki doğruysa benim dostumdur

esracım tanımadığım bi arkadaştan msj gelmiş bebeğime oy verirmisin diye milliyetin en güzel anne bebek yarışmasına katılmış
bi koşu ona oy verdim eee isteyenin bir vermeyenin 2 dimi ama

valla bu kadar yoğun talebe Türk Mimarisi de gerekecek...açarız bi de bizim ocak bebelerine okul, okusun dursunlar paşa paşa..tr ye göre çok ucuz burası, hava da güzel daha ne olsun kaydirigubbakcemile2

banada gelmiş canım ,sütlü kahvemı neydı,bende werdim oy,o kadar mesaj atmış yani:)))

ay kızlar az önce bi konu okudum kadında kıl kurdu varmış yardım edin ne yapyım diyor
offf çok feci ya Rabbim yardım etsin içim kalktı 1 metrelerden bahsediliyor

ilahi zeynep, istememiz mi lazım yani kaydirigubbakcemile3
bak ben bugün çok çalıştım, gördünüz mü beni hihoyyyt

ya kızlar size ne anlatıcam,uykusuzluktanmı yorgunluktanmı,öğretmenilk hayatımda ilk defa programımı karıştırmışım,ilk dönemden bikaç deişiklık yapmışlar,bende kafamda eskisine göre hareket ettim,
dun sabahın körunde kalktım okula gittim,sınıfa girdım aaa oda ne bomboş kimse yok,1 nisan mı dedım yoo,29 nisan,çıktım dışarı arkadaşa dıom nerde benım öğrenciler,dersin boş olmasın dedıler,amanınnn dedım bıde baktım boşmuş dersim:KK43:(( 1 saat otrudum kahvaltımı yaptım neyseki
gelelim bugune,4 saat dersim vardı,son saat boş die biliorum,programa baktım boş,dersim bitti mdr yardımcılarım bayan odalarına gittim muhabbet ettık epey ,hadı ben gideyım dersım yok dedım,benı bi güzel yolculadılar ii tatıller dedıler,ewe geldım tel çaldı,mdr yardımcım ya esra senın dersın yokmuyd son saat nereye gittin,öğrenciler senı arıodu,bizde bi güzel uğurladık senı hiç farketmedık dedıler:))))

gülermisniz ağlarmısnız,ewde annemle eşim koptu gülmekten,bıde hava atıom oohh son derdım boşmuş die:)))

ilahi ayçacım sen arada kullanıcı paneline bakıyomusun canım istemene gerek yok tatlım bu akşam verdim sana daha :roflol: 20 kişiden sonra veririm yine canım o konuda elimden geldiği kadar tüm arkadaşlara sık sık veriyorum ayrım yapmadan hepsine ama bazılarına biraz daha kıyak geçiyorum onlar kendilerini iyi biliyorlar neyse

evet dünür biraz hızlı yazıyorum o yüzden yetişebiliyorum bide sitede pratiklik kazandımartık ondan geçişlerde zorlanmıyorum canımcım tevazuya da bakarmısın zerre yok:roflol:

esracım ben bazılarına kıyak geçiyorum derken rep konusunda açılan konuya da yazmıştım ben sebepsiz yere rep vermem kimseye mutlaka bi nedeni vardır mesela ararım senin replik sj.ını ona göre veririm
sana sıcaklığından süreekli hal hatır sormandan dolayı
merale sürekli bize ablalık edip bizi bilgilendirdiği için veriyorum örnek olarak yazdım herkesin bi güzelliği var tabi konuyu değiştirelim kızmasınlar

X