2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

buralardayım dünürüm evet denk gelmiyoruz.zaten bu sıralar pek giremiyorum kk ya.bahar gelince herkes cıvıl cıvıl olur bende tembellik var.gelinim nasıl bu arada_?

Gelinin iyi çok şükür.. Banyo yaptı şimdi güzelce uyuyor. Bu gece bebe bisküvisi vermek zorunda kaldım.. Sütüm yetmedi bugün.. Erkenden uyuyayımda sabaha bol bol süt olsun inş.. Damadımı yerime öp olurmu...:1hug:

Hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar ... Ben yatıyorum.. bu sıralar çok yorgun oluyorum. Erkenden yatıyorum valla..

Bebişleri benim yerime öpün...

Gelinin iyi çok şükür.. Banyo yaptı şimdi güzelce uyuyor. Bu gece bebe bisküvisi vermek zorunda kaldım.. Sütüm yetmedi bugün.. Erkenden uyuyayımda sabaha bol bol süt olsun inş.. Damadımı yerime öp olurmu...:1hug:

bisküviyi neyle veriyorsun canım..inşallah bol bol sütün olur.ben şeftali ve kaısı suyunu çok tüketiyorum o zamanda artıyor sütüm.iyi gecelr.gelinimide öp benim yerime:1hug:

:))) hadi yaaa bende bizim damat egeye benzetiyorum
aynen benimkide ben ve dayı işte bizimkide dediğim gibi bakışları baba bide ten rengi ben çok beyazımdır babamız buğday teni ona benzemiş
evet canım ya andırıyorlar birbirini

:))) katılıyorum ayça bide agulamaya başlıyolar ya :)))
bizimki erken ve küçük doğduğu hade çok tatlıydı herkes bunu söylüyo normalde küçük ve erken doğanlar hani biraz buruşuk falan olur ya bizimkibiblo gibiydi hatta hemşireler bile son günlerin en tatlı ve güzel bebeği seçti tabi yan odalara göre bizimki pek narindi :))) sağımdaki 4300 solumdaki 4750 :))) bizimki 2600
ya kızlar konuyla ilgili değil ama size bişey sorucam biraz özel
şimdi ben geçen ay ilk adet olduğumda bittikten iki gün sonra eşimle beraber olduk ve o anda değil ama bany sonrası leke halinde kanamam oldu ben adetim yeni bitti die düşündüm ama bi hafta sonra tekrar beraber olduğumuzda aynısı oldu sonra olmadı ve yine adet sonrası beraber olduk bu ayda banyodan sonra sabah kalktım yine çamaşır lekelnemişti pijamama kadar eşim az önce sordu neden die anlamış kanamayı kılıfta vardı dio neden olabilirki böle bişey
bide benim hala giriş anında canım acıyo[/QUOTE]
canım ben defneyi boşuna gelin seçmemişim maşaallah
şikayetinle ilgili en kısa zamanda kadın doğumcuya gitmeni öneririm.tarif ettiğin rahim ğzı yaralarında olabilen belirtiler.bi kontrol olmakta fayda var geçmişolsun
slm kızlaaaaaarrrr....bu börek sevdası ne yaw iki gündür:CüvCüv:az önce annem aradı kuzenim normal doguma girdi 21:00 de ama acıklıgı 3 cm miş nolur dua edin de :Saruboceq:dogumu kolay olsun iki saat içinde dogurursa hastaneye gitcez gec dogurursa yarın....nazo senin doktorun adı neydi
hehehe börek olayını ben başlattım.kuzenine geçmişolsun Allah analı babalı büyütsün
ya birsey sorucam aranizda cerazette dogum kontrol hapini deneyen varmi turkiyedeki adi yasminmis.ben ondan kullaniyorum adet olmadim bilgisi olan var mi?
canım ben onu kullanmıştım.gayet iyi bir doğum kontrol hapı.ancak emzirenlerde kullanılmaz.sen emzirmiyormusun??

güzelim keşke cicibebe vermesen 6 aydan önce çok erken onun yerine mama versen?emmeyi bırakır diye korkuyorsan kaşıkla verebilirsin

bugün gündüz giremedim kızlar çok yoğundum.bir yandan benim kızın apartmandaki arkadaşlarına 23 nisan için piknik partisi düzenlemesi(çok ısrar etti bebekle uğraşırken bide ona uğraştım) birde öğleden sonra misafir canım çıktı walla bugün.benim ege de gündüz hiç uyumadı ya .bütün öğleden sonra bizim muhabbetleri dinledi.
ay kızlar benim oğlum ilk defa bugün kıkırdayarak güldü çok güzeldi ya hatta birkaç kez de tekrarladı keyifli anlarında....

Son düzenleme:
sonunda yaziyorum bu defa gecmisi de okudum :lepi:

bebeklerin uyumadigini yazmissiniz valla ne diyim bizimki de kirmizi goz inatla uyumuyor...hatta saatlerce mizildiyo agliyo ama uyumuyooo :1no2: uyutmak icin sallamaya calisiyom ayakta ciyak ciyak agliyo anam ne yapacagimi bilemiyom hatta emerken de tepiniyo uykusuzluktan...

meral bizimki de yapti aynisini emzik olayinda hem de senin yazini okuduktan sonra... -tatlicadiarzu-

ay aklimda bi suru sey vardi yazacak unuttum :bbo:

haaa alishaaaa kiz gelini soymus sogana cevirmis bi de resmini koymussun gozumden kacmadi sanmaaaa....emre bi daha olmasin diyo...gostertmem kimselere diyo...bana zorla bilgisayar hack.letip kizin resmini caldirmasin diyooooo delikafadulden ama simidiki resme bayilmis :dance: :nazar: :1hug:

bu arada arkadaslar dua edin de su vize olayini halledelim ve ekimde tr.ye gelelim...ya karisik durumlardayiz...burda esimin calisma izni var ama cikarsak girememe ihtimali var buraya...bizimle ayni durumda olan biri var simdi tr.ye gitti o vize sorununu asarsa biz de bi cesaret gelecegiz insallah...hos yine garantisi yok...ama artik cok ozledim ya...1.5 yil oldu nerdeyse...of of cok ozledim...:çok üzgünüm:

bu arada arkadaslar dua edin de su vize olayini halledelim ve ekimde tr.ye gelelim...ya karisik durumlardayiz...burda esimin calisma izni var ama cikarsak girememe ihtimali var buraya...bizimle ayni durumda olan biri var simdi tr.ye gitti o vize sorununu asarsa biz de bi cesaret gelecegiz insallah...hos yine garantisi yok...ama artik cok ozledim ya...1.5 yil oldu nerdeyse...of of cok ozledim...:çok üzgünüm:

İnşallah gönlünüze göre olur canım.uzak olmak çok zor bilirim.ben aynı ülkede uzak memleketteyim.size daha zor tabi dünyanın diğer ucu.Allah kolaylık versin :Saruboceq:

nolsun yaaa arkadaslar vardı yeni gitti kocişle takılıyos işte sen naptın yatmadın mı hala pazartesi kalkamıcan bak....berrak nasıl...ayyy hava acayip bozdu...

iyi geceler esra.

kançiçeğim görünce cevaplarsın umarım.almanyada zdf kanalı varmış türkiyedeki düğünlerle ilgili belgesel gibi birşey çekiyorlarmış programın adını tam bilmiyorum sen izledinmi hiç ya da programı biliyormusun merak ettim.

filiz ne zaman bu kadar puan topladın yaw.nereleri geziyon bakimsengözlerimebaksanabayrıca teşekkür ederim arada yine teşekkür edersen sevinirim:)))

iyi geceler esra.

kançiçeğim görünce cevaplarsın umarım.almanyada zdf kanalı varmış türkiyedeki düğünlerle ilgili belgesel gibi birşey çekiyorlarmış programın adını tam bilmiyorum sen izledinmi hiç ya da programı biliyormusun merak ettim.

slm canim bende almanyadayim hic öyle belgesele denk gelmedim ama bazen türkleri gercekten asagilayici türk filmleri koyuyolar cok eskilerden felan ama en son izledigim film vardi türk dügünü diye türk kizi alman ile evleniyordu ..
ama belgesel degildi

teşekkürler birgül.benim bahsettiğim 2006 yılında çekilmişti.ülkeleri gezip düğünlerini çekiyoruz demişlerdi.

X