2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

montecim batmnassınız valla kemerburgaz tarafında tanıdıklar açmışlardı anaokul kreş falan gayette güzel iş yapıyolar burdada yakın tanıdıklarımızın var gtayette güzel işliyor canım

meralim dünürüm okumakla bitmez gülüm gel iki lafın belini kıralım birazdan kız bakmaya gidicem:roflol: sen gelene kadar ben kaçar ona göre

Geldim canım, nasılsınız_?
Sayfaları okumaya çalışırken birde egeyi uyutmaya çalışıyorum, memde uyuyor, yatağına yatırıp aşağı iniyorum telsiz<den bir cızırtı:))))
Ben zayıflammayım da kim zayıflasın:)))

herkesin bayramını kutluyorum ve size ufak bir hediye vermek istiyorum eğer hala 3 numara bez kullanıyorsanız ve huggies kullanırsanız carrefour da 80 lik paketi 14,90 hepinizi öpüyorum ( sadece bugüne özel bir indirim olabilir)

Merhaba kızlar bu arada, Dünürcümmm, bizde koca kafalı diye seviyoruz , önemli değil,2 koca kafalı yan yana geleceklerdelikafadulden

Filizcim inşallah kolayca açarsınız, hayırlısı ile güzel güzel para kazanırsınız.
Linaycım maşallah eguşa.Kocaman delikanlı olmuş.Kilo alımı çok güzel.Bu arada Allah rahmet eylesin baban için.Allah kabul edrse 3 kul 1 elham okurum.
Alisha çok erken değil mi güzelim, hiç olmazsa 3-4 yaşında versen.Aslında ortam çok güzelmiş, binicilik filan.Y. dil ne kadar erken olursa o kadar kolay öğreniyor çocuklar.

Filizcim, emelcim rüyalarınız hayrolsun.İnşallah bir gün gideriz kız efese. Şu zillilerde kusmuklarını filan bitirirler o zmana.Ben Egeye yedek taşıyorum, artık kendime de taşımaya başladımdelikafadulden

Arkadaşlar yaa, ben ne güzel yalancı emzik vermeye başlamıştım, gündüzde gecede rahat ediyordum.Uyuyacağı zman veriyordum uyku düzenine giriyordu kendi başına uyuyordu,2-3 haftadır yine sallatmaya başladı bu velet kendini, ya da memede uyuyor.Tekrar nasıl alıştıracağım ben buna bu emziği.Ağzına verdiğimde sanki oyuncak vermişim gibi gülüp benimle konuşmaya başlıyor:))))Emmen lazım diyorum ama dinleyen kim.

bu bebekler cok degişken sallamaya cok karsıydım ama iki gündür sallıyorum aksam hariç aksam kendi uyuyo cünkü....önceleri kucagımda uyurdu yataga yatırdıgımda uyanırdı iki gündür rahat ettim bir daha hayatta da sunu yapmam demicem artık meral neden emziği bıraktı acaba...

Bilmiyorum canım yaa, zaten isteyerek emmiyordu, uykusu geldiğinde alıyordu sadece, şimdilerde onu da almıyor.
Ben de sallamayacağım, emzik vermeyeceğim diyordum:roflol:Şimdi bıraktı diye kahroluyorum:roflol:
Benim diğerleri hiç emzik almamışlardı zaten.Ama gençken farketmemişim emziğin kolaylığını.

aynen canım yaaa canları yerinde olsun yeter zaten ben çok şişman istemezdim dilediğim gibi herşeyi giydirebiliyorum yan odadakiler aldıkları hastane çıkışlarını giyidremedi bide anacım bizimki kız çıtı pıtı olsun :))) bodur tavuk her daim piliçtir :)))))))
o konuda sana katılıyorum..Bende de bodurluk vardır,sanırım kız da bodur olacak..Babamız uzun ama...Bodurluğun güzel yanı hiç yaşını göstermiyosun..Görümcem benden 10 yaş küçük..Birlikte mağazaya falan girip kıyafet denediğimde bi de ablanıza sorun diyolar:jeyyar:görümcem çıldırıyorrr
o
ya kızlar konuyla ilgili değil ama size bişey sorucam biraz özel
şimdi ben geçen ay ilk adet olduğumda bittikten iki gün sonra eşimle beraber olduk ve o anda değil ama bany sonrası leke halinde kanamam oldu ben adetim yeni bitti die düşündüm ama bi hafta sonra tekrar beraber olduğumuzda aynısı oldu sonra olmadı ve yine adet sonrası beraber olduk bu ayda banyodan sonra sabah kalktım yine çamaşır lekelnemişti pijamama kadar eşim az önce sordu neden die anlamış kanamayı kılıfta vardı dio neden olabilirki böle bişey
bide benim hala giriş anında canım acıyo
Benim de canım yanıyor hala
ii uykular nachoy,bu arada ismin ne canım?
hayırlı doğumlar olsun filiz inşallah[/QUO
hekese iyi akşamlar
evet canım bir kaç gündür giremiyorum hastalanmıştım ya ,
eşimde kıbrısa kongreye gitti annemler bizde öyle oluncada pek fırsat olmuyo bilirsinkaydirigubbakcemile2 bu nq olayı nedir kaçırmışım ben,
bu arada acayip birikmiş sayfalar hepsini okumam imkansız,boklu gelinimi kocaman öpüyorum:teselli: olsun o bizim gelinimiz her haliyle kabulumuz,
herkesi öpüyoruz
Geçmiş olsun Başakcım..Annenlerle keyif yapıyosun demekkk..Canım bu nq olayı basıyoruz da hafızaya alıp cvp veriyoruz ya...Enel öğretmişti hepimize...işte ohihoyyyt
Canım sağollll..Gelinin pek şirin ama..Güleryüzlü,sempatikkk
ya birsey sorucam aranizda cerazette dogum kontrol hapini deneyen varmi turkiyedeki adi yasminmis.ben ondan kullaniyorum adet olmadim bilgisi olan var mi?
Ben yasmin kullanmıştım ve memnun kaldım
biz ancak 6ayda 8kilo oluruz heralde, pehlivan maşallah:))
ayca valla bu kadar azmimin sonu hüsran olmaz umarım, şimdi yine odasına yatırdım bakalım kaç dk dayanıcak kulağım telsizde
Benim arkadaşın 3 aylıkken 7 kiloydu..Ay benimkiyle yanyana gelince pek bi komik oluyodu..Biz de ancak 5800 falanızdır sanırım
inaysa eliyle tutuyomu çağan uyurken ben de duymuştm denedim hiç tutmadı benimki sallamadan uyumuyo anacım salla yatağına götür götürürken uyanır yatağında pışpışla uyumassa emzir belki uyur işte, defalarca böle yapıoz en sonunda yoruluyo uyuyo

Arkadaşlar yaa, ben ne güzel yalancı emzik vermeye başlamıştım, gündüzde gecede rahat ediyordum.Uyuyacağı zman veriyordum uyku düzenine giriyordu kendi başına uyuyordu,2-3 haftadır yine sallatmaya başladı bu velet kendini, ya da memede uyuyor.Tekrar nasıl alıştıracağım ben buna bu emziği.Ağzına verdiğimde sanki oyuncak vermişim gibi gülüp benimle konuşmaya başlıyor:))))Emmen lazım diyorum ama dinleyen kim.
Ay ben ne çabaladım emzik için bi türlü tutturamadımlaelaelaelaelae

şimdiki çocuklar çok çabuk akıllanıo waterfullcum ya şimdi böyleyse o zaman suya götürür susuz getirir bizi bu kız.tabi diorum ama gelişimine de bağlı çiş olayını çözmemiz gerek, konuşması güzel olmalı.uyumlu olmalı demiorum çünkü bunu arkadaş edinerek kazanıyo çocuklar.aslında belki önce yaz okuluyla başlarız 2buçuk yaşında sonra 1sene sonra da normal okula başlar.çünkü eminim ilk başladığı kış hastalıkla geçer, biraz bağışıklık kazansın

Eşimde bende çok seviyoruz bu parçayı... Sayende dinledik.. Teşekkürler cnm.

nohcoy bak benim kızım da gülüyooo:))

Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın cnm benim...

Dışarıda hava güzel kızım ben babası dışarı dolaşmaya çıkıyoruz... Siza iyi sohbetler..

şimdiki çocuklar çok çabuk akıllanıo waterfullcum ya şimdi böyleyse o zaman suya götürür susuz getirir bizi bu kız.tabi diorum ama gelişimine de bağlı çiş olayını çözmemiz gerek, konuşması güzel olmalı.uyumlu olmalı demiorum çünkü bunu arkadaş edinerek kazanıyo çocuklar.aslında belki önce yaz okuluyla başlarız 2buçuk yaşında sonra 1sene sonra da normal okula başlar.çünkü eminim ilk başladığı kış hastalıkla geçer, biraz bağışıklık kazansın

Evet canım haklısın, bizi suya götürür susuz getirir bunlar.
2 yaşına kalmadan bez sorununu çözeriz diye düşünüyorum, sadece biraz ilgilenmek gerekiyor, 9-10 aylıkken.Evet okula yaz okulundan başlamasını iyi düşünmüşsün.Kış sezonu sürekli hastalık kapıyor çocukalr ana oulunda da ilk okulda da hiç olmazsa biraz bağışıklık kazansınlar.

tekrar merhaba kızlar.

meral eymende uyuyordu kendiliğinden bu aralar yine değiştii huyu şimdi ayağımda sallıyorum gözleri küçüldü ama uyumamakta ısrarlı.şarkıyı bile iyice ezberledim sayesinde

sanırım kanal yapılan dişimdeki dolgu düştü ya offf siyah mı olur biliomusunuz
menüde ne var, ben güveç yaptm fırında, cacık bi de sigara böreği çok hamaratım bugün yaa:))

Biz kuzumla gezmelere gittik geldik.. Doğrusu çok kısa bir gezme oldu dışarıda rüzgar var çünkü.. Biraz dolaşıp marketten alışveriş yaptık... Evdeyiz ama emme vakti gelmiş kızımın mızırdanıp duruyor...

tekrar merhaba kızlar.

meral eymende uyuyordu kendiliğinden bu aralar yine değiştii huyu şimdi ayağımda sallıyorum gözleri küçüldü ama uyumamakta ısrarlı.şarkıyı bile iyice ezberledim sayesinde

dünürüm nerelerdesin yaaa.. Bu sıralar denk gelemiyoruz..

Biz kuzumla gezmelere gittik geldik.. Doğrusu çok kısa bir gezme oldu dışarıda rüzgar var çünkü.. Biraz dolaşıp marketten alışveriş yaptık... Evdeyiz ama emme vakti gelmiş kızımın mızırdanıp duruyor...

dünürüm nerelerdesin yaaa.. Bu sıralar denk gelemiyoruz..

buralardayım dünürüm evet denk gelmiyoruz.zaten bu sıralar pek giremiyorum kk ya.bahar gelince herkes cıvıl cıvıl olur bende tembellik var.gelinim nasıl bu arada_?

kızlar merhaba bende gezdim bugün kızımla..tüm çocukların bayrammı kutlu olsunn...

herkese ii geceler kıslar çağanın sağ gözünde ar5ada yaş oluyor acaba normalmi varmı bu durum sizin bebklerdede

X