2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

arkadasım kanada dan gelcek orda 9 ayda 2 kere ultrasona giriliyomus ama jher hafta kan idrar testi oluyomus tr ye gelcek de avrupa yakasında doktor biliyo musun dedi aklıma siz geldiniz de ondan sordum....

valla özel sağlık sigortası varsa yada para mühim değilse ben memorialdeki bütün kadın doğumcuları tavsiye edebilirim benimki asena hanımdı çok memnun kaldım çok tatlı bi kadın

merhaba herkese oku oku bitiremedim sayfaları atlaya atlaya okudum.

dün bizde doktora gittik oğlum 7300 kg 67 cm olmuş.doktor gayet iyi gelişimi dedi.benim oğlanda çok kusuyor.kusmayı engelleyen mamayı görümcem kullanıyor oğlunun kusması durmuş bende sordum doktoruma vermene gerek yok dedi zaten gelişimi iyi sütün yetiyor dedi.şurup verebilirim ancak dedi.zaten 6 aya geçermiş.tekrar kontolümüz 6.ayın sonunda ek gıdalara o zaman başlıcaz dedi.sanırım o zaman bana bebeğin beslenmesiyle ilgili liste vericek.

balım nbr, antalya muhabbeti yapmıştık seninle uzuun zaman önce :) çok özledik, bizim yerimize de gez..
oğluşuna da maşallah bu arada, kusması da geçer inşallah. benimki de arada kusuyor.

balım nbr, antalya muhabbeti yapmıştık seninle uzuun zaman önce :) çok özledik, bizim yerimize de gez..
oğluşuna da maşallah bu arada, kusması da geçer inşallah. benimki de arada kusuyor.

iyidir ayça senden nbr.hatırlıyorum muhabbeti.gezerim canım şimdi tam gezmenin zamanı ama beni bahar havası çarpıyor dışarı çıkınca uyumak için eve zor atıyorum kendimi:)))

:)) bu yavrularla uyumak da yalan oldu..olsun bakalım bikaç yıl uykusuz ve antalyasız takılalım -tatlicadiarzu-

haklısın ayçacım uyumak yalan ama u aralar bizim uykumuz iyi.dışarıya çıkarıyorum 1 saat filan arabasıyla gezdiriyorum eve gelince bir güzel uyuyor:nazar:

oh ne güzel, hep öyle devam etsin..bizimki tam tersi. dışarda uyuyo, eve geliyoruz uyanıyo..istiyorumki biraz değişik şeyler görsün baksın etrafına, yok, hemen bayılıyo, evde de cin :) saçlarımı bile yolmaya başladı şimdiden, çeşitli yerlerimde de tırnak izleri var, bu velet yiyo beni kaydirigubbakcemile

oh ne güzel, hep öyle devam etsin..bizimki tam tersi. dışarda uyuyo, eve geliyoruz uyanıyo..istiyorumki biraz değişik şeyler görsün baksın etrafına, yok, hemen bayılıyo, evde de cin :) saçlarımı bile yolmaya başladı şimdiden, çeşitli yerlerimde de tırnak izleri var, bu velet yiyo beni kaydirigubbakcemile

bizimkide çok tırmalıyo halbuki tırnaklarını uzatmadan kesiyorum .geçenlerde babasının burnunu tırnakladı ama çok komikti ya.eşim bir kaç gün öyle gezdi.burnunda bir çizikkaydirigubbakcemile3

sagol inci.....kızlar arkadasımla üsküdarda mayıs ayı içerisinde küçük bir okul acıcagız anaokulu....yanlız hizmet amacı biraz farkı belki daha sonra acıklarım bir gün hepinizi oraya davet etsem gelir misiniz bebeklerinizle ....tanısmıs oluruz hatta biraz büyüsünler okulu play grup olarakda kullanırız biz mayıs ayı içerisinde acıcagız ama eylülde faaliyete gecicek linay ekinsu alisha sizleri mutlaka beklerim anadolu yakasındasınız zaten.....arzu eden tüm arkadasları gelebilir....

aa ne güzel monte cim hayırlı olur inş. bende hep hayallemişimdir böyle bir yer açmayı kısmet çok güzel olur umarım:içelim: formaliteleer su gibi aksın gitsin hemen hallolsun işleriniz:nazar:

herkese merhabalar bu arada kızlar:lepi:
keyifler nasıl bugün iyidir umarım

İnanna, İnaysa, Linay, Zeynep kızlar gece rüyamda gördüm sizi toplanmışız buluşmusuz, Kocaeli'ndeyiz, İnanna sende orada oturuyormuşsun hatta inaysa ve sen bizim eski oturduğumuz sitede oturuyormuşsunuz diyorum ki bilseydim sizin burada oturduğunuzu hiç taşınmazdım diyorum, sonra hep beraber muhabbet falan ediyoruz, hayır olsun

aa hayırlara çıksın ekinsucum ee o zeynep benmiyim kız başka zeynep yok heralde belli mi olur belki bigün bi yerede karşılaşırız
haa bu arada maşallah onat'ına çok sevimlikaydirigubbakcemile3 hemen bi nas okudum oğluşuna Rabbim nazarlardan esirgesin

filizcim nasılsın geçen oyun bölümünde gördüm seni üstteki üye size neyi hatırlatıyor
pinponet geldi sadece aklıma
pinponet metin'in annesi yazdım ayy pinponet ne sevimli yaaaakaydirigubbakcemile3 çok güzel bi lakap oldu metinciğe

meralim dünürüm okumakla bitmez gülüm gel iki lafın belini kıralım birazdan kız bakmaya gidicem:roflol: sen gelene kadar ben kaçar ona göre

kıs zeynep kocam beni pinpon diye sever oglusuda pinponet diye seviyos sen ne diyon bebelerine bakem heeee birde cok karsılasır olduk diyor topiklerde....
ekinsu askol ben neden gelmedim kocaeline....
rüyamda barcli wAter esra efes e gidiyoruz hatunlar bir şık benim üst bas kusmuklu hemen diyom ki hep sıkımdır da bugun böyle oldu halbuki yalaaaaaaaaaaannnn:))

reyyanı balkafa diye seviyoruz filizcim meral duymasında acık kafası büyük gibikaydirigubbakcemile3karşılaşmak benim hoşuma gidiyor canım gördükçe şevkin gelsin diye hediye veriyorum sanayerimseniben

basak saol canım yaaaa bakalım basarabilcek miyiz benim actıgımdan annemin eşimin haberi var herkes calısan olarak gircegimi biliyo bir sürede söylemicem çünkü insanlar önyargılı batarsın yapamazsın filan yolun basındayken bozamam moralimi

monte hayırlı olsun canım işallah geliriz ziyaretine anadolu yakası bana uyar aslında avrupada uyar abimler var eyüpte bu yaz ordayız yiğenim doğacak kısmetse balım maşalah canım çok güzel kilo almış

X