2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

balım benimki kucakcıya bende laptop önümde kk nın altını üstüne getiriyorum sagolsun millette puan veriyo:))))senden de kapmısım sagol:))))

mrb balım b,rgül kançiçeğim
filiz kayınwalidemlere gittik sabahtan kahvaltıya biraz önce geldik berrakta yolda uyudu uyandı ee şimdi açıldı uykusu unu uyutmaya çalışıom gözün aydın kuzenın doğurmuş

sagol ya dogurdu daha bebişi göremedik ayyy uykusu kactıysa zor uyur bende dısarı cıktıgımda uyku saatine eve gelmek istiyorum diyolar kal burda uyur ama öyle olmuyo gözleri açıldımı kapanmıyo bir daha....

iyi geceler esra.

kançiçeğim görünce cevaplarsın umarım.almanyada zdf kanalı varmış türkiyedeki düğünlerle ilgili belgesel gibi birşey çekiyorlarmış programın adını tam bilmiyorum sen izledinmi hiç ya da programı biliyormusun merak ettim.

canim bilmiyordum haberim yok cunku hic denk gelmedi bana...ama turklerle ilgili bazi porgramlar yapiyorlar.

Son düzenleme:
ayy nihayet uyudu baby tv nın uyku ekranına bakarken,garantıye alıım az daha sallim ayakta bari
ii geceler filiz
kançiçeğim öğrendiklerımı uyguluyomusun bari ,anladın senn:)))

ayy nihayet uyudu baby tv nın uyku ekranına bakarken,garantıye alıım az daha sallim ayakta bari
ii geceler filiz
kançiçeğim öğrendiklerımı uyguluyomusun bari ,anladın senn:)))

evt canim uygulamazmiyim.ogrendigim ilk dakka seni görmüstüm merak etme:jeyyar:

ay benimki de ayagimda salladim uyuyor,ama bir ara hehe diye sesli güldü bunu birkacgundur yapiyor.cok tatli yaaa:)))hergun birsey ögreniyor..

iyi geceler kızlar ben kaçtım eşim çağırıyor oğlanı uyutamamış.

)
ezra berrakçım kabartmıştı dişleri ne oldu,sorcam sorcam unutuorum??

hala aynı canım deişklık yok,sureklı elı ağzında kaşımaya çalışıo,kaşıyıcı alıcam artık

kıs zeynep kocam beni pinpon diye sever oglusuda pinponet diye seviyos sen ne diyon bebelerine bakem heeee birde cok karsılasır olduk diyor topiklerde....
ekinsu askol ben neden gelmedim kocaeline....
rüyamda barcli wAter esra efes e gidiyoruz hatunlar bir şık benim üst bas kusmuklu hemen diyom ki hep sıkımdır da bugun böyle oldu halbuki yalaaaaaaaaaaannnn:))
aa hayır olsun bakalım,yaza giderız belkı:))

evt canim uygulamazmiyim.ogrendigim ilk dakka seni görmüstüm merak etme:jeyyar:

aaa bi daha görmedın yani ölemi aşkolsun yaa:1no2:

ezra görücem ama iki kisiyi daha görmem gerek sonra sana sira gelsin..sen beni gördün mü bakim??

ii geceler balımm,
kançiçeğim,walla görmek istıom ama biraz daha çalışmam lazımmış:)) bu arada senın ismin ne caanım

bu arada balim bebegi uyutmamis heralde.buralarda dolasiyorr..
amaaaaaaaan balim birak babasi uyutsun gel laflayalim kiz:)
benimkini haftasonlari hep babasi uyutuyor ..

X