2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

senı duydu sanırım gitmiş,
ayy bende çok yorgunum aslı,sabah erkenden gittik 12 de geldık,ewde olunca ınsan en azından bı ayağını uzatıo yada 5 dk ka kestırıo
uyudumu aysima?

aslıcım hala 2 sayfa ders çalışamadınmı sen?
ben bitirdim kontrol et istersen:))

ya bir de bebekle zor oluyor artk gezmek..benimki de biryere gitsem burnumdan getiriyor...büyüseler hemencecik ne güzel olur dimi?
aysima uyandi acikti heralde mama yapmistim onu icireyim bari.
kiz ben de calisiyorum ama görünmüyormu sana?

günaydın hanımlar nasılız bu sabah
dün sevgili kocam tatil dolayısıyla evdeydi amma velakin 1 saatlik işim var dedi 1de çıktı 5te geldi bende söylendim tabiki arkadaşlarla pikniğe gidicektik hava bozunca başka bişeyler yaparız dedik bizimkide 1 saat dedi ya bende elimi bişeye sürmedim halbuki koca hafta durmayan kız dün bütün gün uyudu çamaşırım vardı yıkardım ütüm vardı yapardım haberde vermedi işim uzadı die 5 ten sonra gelince çıkıcaz dedim diğer arkadşın kocaasıda aynısını yapmış kaçarı yok bizi gezdirceniz dedik çıktık anadlu kavağına gittik iyi geldi valla temiz temiz deniz orman havası

bu arada kızlar benimki memeyi bıraktı zaten sağ göğsümde süt kesilmişti sadece solu veriyodum bu hafta almadı hiç bugün hiç dilinş bile değdirmedim artık göğsümden kesilene kadar sağıp vericem iki damla iki damladır 6 ayı tamamlayalım bare

sonunda yaziyorum bu defa gecmisi de okudum :lepi:

bebeklerin uyumadigini yazmissiniz valla ne diyim bizimki de kirmizi goz inatla uyumuyor...hatta saatlerce mizildiyo agliyo ama uyumuyooo :1no2: uyutmak icin sallamaya calisiyom ayakta ciyak ciyak agliyo anam ne yapacagimi bilemiyom hatta emerken de tepiniyo uykusuzluktan...

meral bizimki de yapti aynisini emzik olayinda hem de senin yazini okuduktan sonra... -tatlicadiarzu-

ay aklimda bi suru sey vardi yazacak unuttum :bbo:

haaa alishaaaa kiz gelini soymus sogana cevirmis bi de resmini koymussun gozumden kacmadi sanmaaaa....emre bi daha olmasin diyo...gostertmem kimselere diyo...bana zorla bilgisayar hack.letip kizin resmini caldirmasin diyooooo delikafadulden ama simidiki resme bayilmis :dance: :nazar: :1hug:
hacklemesine gerek yok cnm naz ona özel gösteri yapar cam den(yıkarken açarız):CüvCüv:
o da orda boston lı bebek kızlara bakmasınmış naz gözlerini oyarmış öle dio:eek:klava:

bu arada arkadaslar dua edin de su vize olayini halledelim ve ekimde tr.ye gelelim...ya karisik durumlardayiz...burda esimin calisma izni var ama cikarsak girememe ihtimali var buraya...bizimle ayni durumda olan biri var simdi tr.ye gitti o vize sorununu asarsa biz de bi cesaret gelecegiz insallah...hos yine garantisi yok...ama artik cok ozledim ya...1.5 yil oldu nerdeyse...of of cok ozledim...:çok üzgünüm:
inşallah haledersiniz cnm, bzm bi tanıdıklar mahkemeye fln çıkmışlardı 5yıl sonunda, sınır dışı edildiler gerekçelerini yeterli görmediler, hatta babayla bi oğlunu içeri almışlardı bi hafta çok saçma ya sanki yediler ülkelerini, kanadadaydılar onlar sanırım onların kanunlar daha katı

dolu dolu yazayim da bizimki uyanmak uzere...

ay bi de gecen bi yazi okudum cok begendim...sizlere 23 nisan armagani olsun calemity.den sonra ben de hediye vereyim dedim...ozellikle benim gibi gobekli ve basenli hatunlara daha cok hediye ediyorum a.s.

SABAH - 20 Nisan 2009, Pazartesi - Dosyalar
ben de duymştm, bilerek erken doğum yapıolar bunlar ne biçim anne yakötükedihüso
taş gibi olmasam nolcak en azından kalbim taş diil:nazar:(serdar ortaç şarkısı gibi oldusositososito)

günaydınlar arkadaşlar güzel bir gün geçirrirz işallah ay bugün çamaşırgünü jkaç makine atıcam kimbilir
temizlik de daha bitmedi bakalım çağan efendiyle nekadar yapabilecez
balım waterful teşekkür ederim ilginize kıslar sürekli değil ama arada geliyuor yaş evet gözyaşı gibi durup dururken oluyor pzt dr a kontrolümüz var zaten ama yine benim aklım takıldı işallah bişeyi yoktur kuzucuğumun

Allah kolaylık versin inaysa benimde dolu çamaşır ilk parti attım defnoşunkileri ama hepsi bugün bitmez heralde çünkü kuruyanları toplayıp tekrar asacağım için ıslak kalmasınıda sevmiyorum sepette en iyisi bi iki günde parti parti yıkamak öfff ütüde var ve yıkadıkça çıkacak anacım annem hatıra pis bi huyum var ipe asılan herşey ütüleniyo

Günaydın hanımar... Çook uykum var ama uyuyamıyorum.. Allahtan hamileyken bol bol uyudum...

Kızlar geçmişin hepsini okuyamadım...Umarım çok kaynatmamışsınızdır...

Bu arad eğitimcilerimize birşey sormak istiyorum... CD veya DVD olarak mezuniyet yıllığı hazırladınız mı hiç.. Bize örnek lazım. Eşim hazırlıcak öğrencilerine de...

günaydın kızlar

benimde bir sürü ütüm bir sürü çamaşırım var beni bekliyorlar evde dağınık yemekte yok off offf, annemde gelmiyor artık , gelemem siz gelin sıra sizde diyor , gelse 2 gün yeter valla şöyle dip bucak yaparım

ya kızlar bişey sorcam karnıbahar aldım geçende kendime haşlama yapıcamda eşim kızarmışını istiyo mısır ununamı yoksa galeta ununamı bulanıp kızartılıyo biliyomusunuz

merhabalar neler kaynatmışsınız ocak anneleri .bebileriniz uslu anlaşılan baya vaktınız kalmış nete:KK70: ben yenı yenı vakıt buluyorum ogluşum azcık uyumaya basladı.açamaşırdan bahsetmişsinizz benımdee her guunn yıka yıka bıtmıyoo çamaşır .sürekli bı kurutma makınası olsa kuru cıksa.ütülü cıksa keşke deyip duruyorumm.hepimizin derdi aynı:KK70:D

nazobülo sanada kolay gelsin canım valla haklısın bugün yıkıyoz yarın yine sepet dolu anlamadım gitti :)
buarada ben galete ununa buluyorum önce çırpılmış yumurta sonra galete unu üzerinede yoğurt kırmızı biber afiyet oılsun :))))))))

ya kızlar bişey sorcam karnıbahar aldım geçende kendime haşlama yapıcamda eşim kızarmışını istiyo mısır ununamı yoksa galeta ununamı bulanıp kızartılıyo biliyomusunuz[/Q
canım karnıbaharın büyüklüğüne göre 2 ya da 3 yumurtayı cırp un koy boza kıvamında olsun.ona batır kızart.ki ben yumurta artasa onu da yagda kızartıverıyorum pişi gibi oluyo o da degerlenıyo.

merhaba hanımlar uzun bir aradan sonra girebildim..yokluğumu farkeden olmasada ben hepinizi çok merak ettim...
geçmişi okumaya çalıştım ama çıkamadım işin içinden herkes iyidir inşallah....
kuzum iyileşti çok şükür ama bu hafta hiç kilo almamış...
nazo ben normal unla yapıyorum canım.normal un ne demekse.)))una biraz tuz ve biraz su katıyorum katı bir hamur oluyor kek hamuru gibi ona bulayıp kızartıyorum.su yerine varsa maden suyu koy daha güzel oluyor..karnıbahardan ben tava yapıyorum fırında.kıyma soğan biber,küçük küçük doğranmış karnıbahar,sıvı yağ biraz salça.fırında arada karıştırarak pişiriyorum harika oluyor mutlaka deneyin..

X