2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alisha biz en geç 10-10,30 gibi yatıyoruz..5 saate yakın uyuyor sonra süte kalkıyor yine uyuyor,sonra 2-3 saatte bir süte kalkıyor yine saat 8 gibi uyanıyor aslında ama ben yanıma alıyorum beraber 10 a kadar uyuyoruz..tabi arada mızıklıyor..

ekinsu ne haber komşucum :) dün börek yapıyordum öğlen kızım gelene kadar yetiştiriyim dedim sonra emeli arıyım alsın oğlunu gelsin çaya börek kek falan yeriz dedim..ama eguş bey dün çok mızmızlandı saat 3 te anca fırına koydum böreği,o yüzden çağıramadım seni :))

hayır olsun rüyan..aslında havalar düzelsinde toplaşalım bigün..

teşekkğrler inanna bence ocak :))) yani aralık bebişlerinin hepsi birbirinden atlı maşallah

maşşşaaalllaahhh 8küsürümü anacım benimki 6 kilo daha :)))

inannacım dışları çıkarıyoz çağanıda bakınıuyor sürekli havalarda bir düzelmedi gitti anam dünden beri yağmur var burda iyice ısınsın komşulara falan gideriz parka alışır ama daha çok kalabalığa sokamadım zira grip virüsü salgını varmış yine baharda oluyor biliyosunuz dikkat etmek lazım
ekinsucum kıs görüşürüz yaz gelsin nadaolu yakası izmitle bitişik sayılır nolcek yani
kıslar bende zorlada olsa gündüzleri uyutuyorum muhakkak 2 saat alışkanlık olsun sizde bence sallayarak da olsa uyutun

slm kızlar kuzenim dogurdukaydirigubbakcemile250 cm 3,200 gr bir kızı oldu gece dogdugu için gidemedik 12 yi gecince dogmus bayramı beklemişyerimseniben sabahta 9 da eve gelmişler cok sancı cektim dogar dogmaz ben mi çektim onları dedim diyo şimdide evde vayyyy be normal dogumun gözünü seviyimÇok üzgünüm çoookbende bu tırsaklık varken doguramazdım.... cocuk bayramınız kutlu mutlu olsun bu gün burugum her sene ögrencilerime bu günde bişeyler yaptırır hediyeler alırdım bu senede oglumla kutlucam:roflol:toyikiye gidiyim oyuncak alıyım bari....

buarada çağan la sürekli ilgileniyoruz babasıyla ben kendi aramızda konuşmaya başalyınca anlıyor onla ilgilenmediğimizi başlıyoır ağlamaya artık ben beşiğine koyup arada oyuncaklarını vericem eline kendi kendine oynamayıda öğrensin yoksa zor işimiz

montecim fgözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün sağlıcakla yaşasın yavrucak

naz bugün çok sinsi tipe bakın, planları varmış hiç uyumıycakmış geceleri, hep ağlıycakmış, burdaki erkekleri birbirne düşürcekmiş, kızların saçını çekicekmiş:))))

sagol inci.....kızlar arkadasımla üsküdarda mayıs ayı içerisinde küçük bir okul acıcagız anaokulu....yanlız hizmet amacı biraz farkı belki daha sonra acıklarım bir gün hepinizi oraya davet etsem gelir misiniz bebeklerinizle ....tanısmıs oluruz hatta biraz büyüsünler okulu play grup olarakda kullanırız biz mayıs ayı içerisinde acıcagız ama eylülde faaliyete gecicek linay ekinsu alisha sizleri mutlaka beklerim anadolu yakasındasınız zaten.....arzu eden tüm arkadasları gelebilir....

ekinsu ne haber komşucum :) dün börek yapıyordum öğlen kızım gelene kadar yetiştiriyim dedim sonra emeli arıyım alsın oğlunu gelsin çaya börek kek falan yeriz dedim..ama eguş bey dün çok mızmızlandı saat 3 te anca fırına koydum böreği,o yüzden çağıramadım seni :))

hayır olsun rüyan..aslında havalar düzelsinde toplaşalım bigün..

iyiyim komşucum saol yemiş kadar oldum valla, gelirdim de ben senin evi bilmiyorum ki sen benimkini biliyorsun nede olsa yabancısı sayılırım buraların kız, sen bana gel ilk önce senin evi tarif et sonra ben sana gelirim

monte kız açılmıyor bu
sagol inci.....kızlar arkadasımla üsküdarda mayıs ayı içerisinde küçük bir okul acıcagız anaokulu....yanlız hizmet amacı biraz farkı belki daha sonra acıklarım bir gün hepinizi oraya davet etsem gelir misiniz bebeklerinizle ....tanısmıs oluruz hatta biraz büyüsünler okulu play grup olarakda kullanırız biz mayıs ayı içerisinde acıcagız ama eylülde faaliyete gecicek linay ekinsu alisha sizleri mutlaka beklerim anadolu yakasındasınız zaten.....arzu eden tüm arkadasları gelebilir....

geliriz geliriz sen aç okulu hayırlısı olsun allah bol kazançlar versin, bu arada sizin arabik işi yattı herhalde okul açtığına göre

merhgaba kızlar bizimde gecelerimiz iyi ama gündüzleri çok uyumuyor ocak bebişlerinin hepsi aynı anlaşılan,monte gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün,alisha bencede 2 yaş erken sanki 3 yaşına kadar anne çocuğudur,sosyalleşmesinden önce kendini güvende hissetmeye ihtiyacı var,buda ancak anne yanında olabilir,ben mümkünse çocuğun 3 yaşından önce anneden ayrılmaması gerektiğini düşünüyorum

monte doktorun senmi sormuştun benim doktorum asena ayar dı defneninkide onur kutlu

bende beşiktaş yaptımmı bi motorla üsküdardayım

naz bugün çok sinsi tipe bakın, planları varmış hiç uyumıycakmış geceleri, hep ağlıycakmış, burdaki erkekleri birbirne düşürcekmiş, kızların saçını çekicekmiş:))))

delikafadulden naz da az değilmiş, bizim oğlanın işi var desene bu kardeşiyle..kız zaten çelimsiz bi oğlum var, doğru dursun kızın kaydirigubbakcemile

monte önce Allah analı babalı büyütsün diyeyim..sonra da hayırlısı olsun, inşallah dilediğiniz gibi güzeel bir okul açarsınız :lepi:

merhaba herkese oku oku bitiremedim sayfaları atlaya atlaya okudum.

dün bizde doktora gittik oğlum 7300 kg 67 cm olmuş.doktor gayet iyi gelişimi dedi.benim oğlanda çok kusuyor.kusmayı engelleyen mamayı görümcem kullanıyor oğlunun kusması durmuş bende sordum doktoruma vermene gerek yok dedi zaten gelişimi iyi sütün yetiyor dedi.şurup verebilirim ancak dedi.zaten 6 aya geçermiş.tekrar kontolümüz 6.ayın sonunda ek gıdalara o zaman başlıcaz dedi.sanırım o zaman bana bebeğin beslenmesiyle ilgili liste vericek.

nazo ben sormustum doktorun adını peki bloomsun da biliyo musun....
ayrıca beklerim okula gelirsin defneyle.....
niye acılmadı ki link bunu deneyin bakalımhttp://www.youtube.com/watch?v=su0KnfHJ7AE
emel o iş bir anda olcaktı beklemedeyiz hala....

biz geliriz monte zaten çok sıkılıoruz ikimizde
benim kız 1buçuk saatten fazla uyanık kalamıo ya gündüz, çok ağlıo uyutmak zornda kalıorum sizin de böyle mi, şimdi yarım saat sallatr kendini uyanır

yok monte bloommsunkini bilmiyorum yada biliyodum unuttum :)))
sizinki kim
inşallah geliriz tatlım

eşim dün humana ar aldı o mamada bile kustu bizimki:))nolcak bilmiyorum 1 aydır kilo filan aldıgı yok

X