2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende arapca bilmiyorum türkçe okucam...
sagol ekinsu yattıkları yer cennet olsun....
barcli aksam babamız gelirken getircek mamayı...
benimki yine kustu şimdi agzını bantlıcam kulaklarına da pamukkötükedihüsoagladım sinirimden yoldum sacımı basımı arkadas aradı size gelcem diye ayyyy hortlak gibiyim sacımı basımı düzeltiyim bari:roflol:
3,5 yıllık evliyiz hiç ama hiç kavga etmezdikeşimle 3,5 aydır bebek yüzünden mahvettik birbirimizi....

alisha sen sarışın yeşil gözlü müsün?
fıstık yeşili bi elbisen var mı?eşinin de aynı renk kravatı??
inanna çakma sarışındım artık o bile değilim saçı örgülü memeleri kocaman köylü kızıyım-tatlicadiarzu- öle elbisem yok, eşimde hiç kravat takmaz ama arapça biliom cuma saati yasin okuorum anneciğinin mekanı cennet olsun ona da dua edicem
oda işi süper oldu ahh ahhh sakalımız olsa da dinleseler bikere kıızm için ii oldu rahat hareket ediyo döne döne gerine gerine uyuyo mis gibi temiz havada aman maşallahben koltuk getrmedim odaya ya yemek takımımın sandalyelerinden aldım yumuşak rahat,idare ederim

zeynep sağol canım iyiyim ben ege daha iyi olunca sen de iyisin anladığım kadarıyla sevindim spirali de kolayca halledersin inşallah cnm
ya siz kızlar başka nerelere takılıonuz yaww,ben bu topiğe zor yetişiom:))))
aynen esra ben bu topiğe bileyetişemiyorum ya
bende 2 aylıktan itibaren pirinç unu muhallebisiyle büyümüşüm ticari yön aynı dediğin gibi
bende hala regl olmadım canım
filiz üzülme canım toparlar o kısa sürede.bence mamaya soğuk bakma o kadar zaten 1-2 öğün falan verirsin yine emer bol bol
canııım Allah kolaylık versin sana.benimkide yapıyor bazen seninki kadar olmasada bende ona bir emzirmediğin eksik şu çocuğu sus be kaynanamısın diyorum öle idare ediyoz işte ama sana sabırlar dilerim canım
canımsın gözlerim doldu walla.ben Allah kabul ederse dua ettim annene.Allah rahmet eylesin
inanna nbr.....bugun benim cok sevdigim enişteminde ölüm senesi ona yasin okucaktım annene de bir tane okurum....kendini üzme bebekler hissediyolar bak ne güzel senin de yavrun kucagında....

canım eniştenede Allah rahmet eylesin

inanna monte başınız saolsun kıslar mekanları cennet olsun işallah
monte canım az önce bende kaşıkla verdim kustu babasının tişörtüne gazını çıkartalım derken üzme canım kendini strese sokma sonra daha çok onlar anlayıp ağlıyolar
ekinsucum işallah bişeyi yoktur onatın devit erken kapanmaya yol açabiliyormuş bak kesmişssin simdi sorun olmaz işallah

enel benim oğlum 36+3 günlük doğdu canım 1650 gramdı.hem prematür hemde düşük doğum ağırlıklıydı.çünkü göbek kordonunda 3 tane olması gereken damar 2 taneydi anne karnında kilo alamadı.bugün tarttırdım doktorda 4360 gram azar azar alıyor.benim oğlum 4 gün sonra 4 aylık olacak ve baya toparladı şu boğulma yönünden.sabret canım bir aya falan senin bebeğinde toparlar.seni çok iyi anlıyorum.ege her morardığında ömrümden ömür gidiyordu benimde.aynı senin gibi her ilaç verdiğimde tıkanırdı kuzum.çok zor ama az kaldı canım

inanna nbr.....bugun benim cok sevdigim enişteminde ölüm senesi ona yasin okucaktım annene de bir tane okurum....kendini üzme bebekler hissediyolar bak ne güzel senin de yavrun kucagında....

Allah rahmet eylesin kızlar, onlar için bir dua okurum bende.
Ekinsu,geçmiş olsun canım, onatın bıngıldağı mı kapanıyormuş, dikkat etmemişim yazdığına.Bu dışardan verilenm d vitaminin de sorunları var işte.İnşallah sorun olmadan büyütürüz bebişleri.

merhaba kızlar biz doktora gittik bugün oğlum 4360 gram olmuş 15 günde 360 gram alabilmiş.doktor aldığı kilonun alt sınırda olduğunu ama hem prematür hemde düşük doğum ağırlıklı olduğu için iyi gittiğini söledi.özellikle fiziksel ve zihinsel gelişimi çok iyi dedi.
oğluşum çıplakken keyfe gelip doktor amcasına gülücükler de attı.
15 gün sonra yine gitcez o zaman ultrasonda yenilenecek.bakalım böbrek taşlarımız ne alemde

teşekkür ederim:))
nazlıcancım taşlar da gitsin kahkahalar atsın artık egecik:))
alisha senin eve bakarken öle bi foto geldi ben de sen sanmıştım:))

nazlıcım gözün aydınn maşşallah egeye herşey yoluna giriyo bak ne güzel çok mutlu oldum...inş böbrek taşlarında da sorun olmaz..

elvin daha sabah uykusundan uyanmadı kızlar...dün gece 2di uyuduğunda 5.30Ta kalktı emdi..9'a kadar uyudu sonra tekrar emdi altını aç falan 1 saat geçti..10'da uyudu hala uyanmadı...gerine gerine uyuyo..

Kuzicim bende hala regl olmadım, senin gibi olanlar var yani,
regl olur olmaz hemen spirali taktıracağım.

Maşallah nazlıcım egemiz minicikti ama büyüyor gün geçtikçe.Azar azar kilo alsada doğum ağırlığının 2 katını bile geçti maşallah.ayda 700 gr alması normal diye biliyorum ben, ege 15 günde 360 gr almış.Çok sorun değil sanırım.Gelişimi de iyiyimiş, inşallah şu böbreklerindeki taşlarından ve testislerinde olan sorun da geçer, sen de rahatlarsın.
Talya ben de hazır mamalar için aynı şeyi düşünüyorum, banada dr.ların hazır mamaya yönlendirmesi ticari gibi geliyor.
Geçen akşam biberonla pirinç unundan mama yaptım vereyimde gece beni rahat bıraksın dedim. Ama bizim ki biberonu almadı. Ağzına meme gibi doldurmaya çalışıyor, dolmayınca sinir oluyor. Uykusunu bari açmayayım dedim yine memeyi verdim.laelaelaelaelae
Sağol nazlıcım, sen geçmişten alıntı yapmışsın, benim okuyamadığım sayfalardan biraz olsun bilgim oldu:roflol:Senden kopya çekerek cevap yazdım:lepi:

2010 şubat anneleri de açılmış:)))
ben kaçıorum ,biraz hava alayım:))

filiz duygu başınız saolsun,mekanları cennet olsun,allah kabul ederse bende gönderdim duamı,
nazlı gözün aydın,inşallah bi dahakı sefere böbrek taşları iileşmiş olur

evet canım ya sanki biz bebekken vitamin içmedikde salakmı olduk sanki kemiklerimizmi gelişmedi , herşeyin bir yan etkisi var işte

dünürüm nasıl gelin o öyle öğlene kadar uyuyor ayol benim oğlum sabahın köründe kalkıyo işe gidiyo bizim gelin yan gelip yatıyor olmas öyle bakiiim hııı

valla sorma dünürüm gece yatmak bilmiyo sabahta kalkmak....senin çekeceğin var bu gelinden

bunlar iki nişanlı hem şişko hem tembeller valla bunların işlerini biz yapcaz galiba dünür

Başınız sağolsun Mekanları cennet olsun inşş... Fatiha okuyacağım...

slm kizlar nasilsiniz bebisler nasil bakem.arkadaslar oglum artik dogru dürüst öglen uykusu uymuyor uyusada en fazla 15dk sürüyor.uyumadiig icin hep mizmizlaniyorya sizklerin bebisleri nasil uyku düzeniniz degistimi benim gibi ay neyapabilrimki bu konuda anlamiyrum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…