2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inanna ve montestro basiniz sagolsun kizlar dularimi gönderiyorum onlara.

merhaba kızlar biz bugün öğlene kadar kızımın okulundaydık, geldiğimizden beride betül hanımı memnun etmeye çalışıyoruz.inanna, montesori başınız sağolsun dualarımız sizinle

Basiniz sagolsun

Allah kabul ederse bende okuycam
Canim Annen senide minik meleginide gorup koruyordur allahim yavruna Omurr versin

oku oku bitmiyor yahu, 2 gün girmeyince içinden çıkılmıyor, hele de bu veletle -tatlicadiarzu-

inanna ve monte; başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin..ben de kendimce duamı edicem :Saruboceq:

herkese selam bu arada, bebişler ve anneler iyidir umarım..3. aydan sonra daha da düzene girer derken, olan düzen de elden gitmek üzere..bunlar anlamaya başladıkça feci oluyolar ya, yandık biz YANDIK!

sagolun kızlar bitanesiniza.s.
bu bebekler niye bizi yalancı cıkarırlar ki hep...arkadas geldi öglen uyumaz oglum dedin 2 de yattı hala uyuyoyasakkelime
dünde teyzemdeydik 3 saatte orda uyudu...evde basbasayken kastı bana:bbo:

herkese selam bu arada, bebişler ve anneler iyidir umarım..3. aydan sonra daha da düzene girer derken, olan düzen de elden gitmek üzere..bunlar anlamaya başladıkça feci oluyolar ya, yandık biz YANDIK!

haklısın ayçatekin, olan düzende elden gidiyor.

kızlar bu akşama ne yaptınız ... Kımde çeşit çoksa oraya yemeğe gelmeyi düşünüyoruz cokacimcoook

esradan kopya çektim, börülce yaptım, ama başka bişi yoknaniknaniktek çeşit yeter:)buyur gel canım, hepimize yeter bu yemekhihoyyyt

kuru dolma,salata ve ayran var menüde buyur skekri beraber yiyielim.

ayyy ben geldim,öğrencim wardı şimdi gitti
bende şimdi eşimi aradım markette buluşalım dedım ,yemeklık bişeyler bakıcam,börülce var ama bugunde yemek istemıomm yaaww:KK43:(zaten eşim yemıo,ne kadar sıkıntı bu hergün ne pişirsem olayı
acaba bende bugun börekmı yapsam ??

afiyet olsun meralcim:))
tek o mu war başka bişey yokmu?yanına pilav yada makarna yapıver bari

ben sebze çorbası yaptım. yani bir onu becerebildim..dünden mercimek köftem var, bi de yogurtlu soslu makarna yapıcam, belki salata..yeter..hepimize yeter buyrun gelin..hatta börülceyi de alıp gelin :)

ben dısardan yedim:jeyyar:eşime patates tavuk yemegi corba makarna var 3 gündür yiyo bakalım ne zaman yemek yap dicek:roflol:

teşekkür ederim:))
nazlıcancım taşlar da gitsin kahkahalar atsın artık egecik:))
alisha senin eve bakarken öle bi foto geldi ben de sen sanmıştım:))[/Q
nazlıcım gözün aydınn maşşallah egeye herşey yoluna giriyo bak ne güzel çok mutlu oldum...inş böbrek taşlarında da sorun olmaz..

elvin daha sabah uykusundan uyanmadı kızlar...dün gece 2di uyuduğunda 5.30Ta kalktı emdi..9'a kadar uyudu sonra tekrar emdi altını aç falan 1 saat geçti..10'da uyudu hala uyanmadı...gerine gerine uyuyo..

Kuzicim bende hala regl olmadım, senin gibi olanlar var yani,
regl olur olmaz hemen spirali taktıracağım.

Maşallah nazlıcım egemiz minicikti ama büyüyor gün geçtikçe.Azar azar kilo alsada doğum ağırlığının 2 katını bile geçti maşallah.ayda 700 gr alması normal diye biliyorum ben, ege 15 günde 360 gr almış.Çok sorun değil sanırım.Gelişimi de iyiyimiş, inşallah şu böbreklerindeki taşlarından ve testislerinde olan sorun da geçer, sen de rahatlarsın.
Talya ben de hazır mamalar için aynı şeyi düşünüyorum, banada dr.ların hazır mamaya yönlendirmesi ticari gibi geliyor.
Geçen akşam biberonla pirinç unundan mama yaptım vereyimde gece beni rahat bıraksın dedim. Ama bizim ki biberonu almadı. Ağzına meme gibi doldurmaya çalışıyor, dolmayınca sinir oluyor. Uykusunu bari açmayayım dedim yine memeyi verdim.laelaelaelaelae
Sağol nazlıcım, sen geçmişten alıntı yapmışsın, benim okuyamadığım sayfalardan biraz olsun bilgim oldu:roflol:Senden kopya çekerek cevap yazdım:lepi:

filiz duygu başınız saolsun,mekanları cennet olsun,allah kabul ederse bende gönderdim duamı,
nazlı gözün aydın,inşallah bi dahakı sefere böbrek taşları iileşmiş olur

kızlar bu akşama ne yaptınız ... Kİmde çeşit çoksa oraya yemeğe gelmeyi düşünüyoruz cokacimcoook

hepinize teşekkür ederim canlarım Allah hepimizin bebeklerinin gğzel günlerini göstersin inşallah
nahcoy ben mantor sote yaptım yanına dünden böreğim var buyurgel canım ama çok uzaktayız yaa

esradan kopya çektim, börülce yaptım, ama başka bişi yoknaniknaniktek çeşit yeter:)buyur gel canım, hepimize yeter bu yemekhihoyyyt

Yeter tabi cnm.. Ben hiç börülce yemedim.. Buralarda hiç görmedimde doğrusu. Belki vardırda ben farketmedim.. Ama yoğurtlu ve sarımsaklı şeyleri severiz biz...

kuru dolma,salata ve ayran var menüde buyur skekri beraber yiyielim.

Kuru dolmayı çok severim.. Bir pişirimlik kurutmuştum ama bitti onlar.. Seneye daha çok kurutacağım... Yemiş kadar oldum...

ben sebze çorbası yaptım. yani bir onu becerebildim..dünden mercimek köftem var, bi de yogurtlu soslu makarna yapıcam, belki salata..yeter..hepimize yeter buyrun gelin..hatta börülceyi de alıp gelin :)

daha ne olacak cnm...

ben dısardan yedim:jeyyar:eşime patates tavuk yemegi corba makarna var 3 gündür yiyo bakalım ne zaman yemek yap dicek:roflol:

aslında en güzeli fazla fazla yapmak ama insan bıkıyor aynı şeyleri yemekten.
Bİzdede çorba varr.. Tavuk ciğer vardı onu yapacağım pilavla..Bİrde salata yapayım ama nasıl.. Kız uyumuyorkii...

X