2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya bu mesaj karışmışmı ne mantarı ben yaptım inanna çıkıyo neyse sen ışınla krndini diyarbakıra bak kocişimde geç gelcekmiş yeriz beraber

Çok da güzel olur cnm..Benim kocişte geç gelecek toplantıları varmış... Bak birazdan kapı çalarsa bilki o benim...

slm kızlar kaç gündür giremedim neler yapıyosunuz benim akşama ağza atacak lokmayok bizimkinin hafta başından beri huysuzluğu üstünde noldu anlamadım hiç böle değildi dün biraz durdu mutfakla yatak odasının camını sildim bugünde salonla defnoşun odasını silip çamaşır yıkıycaktım havaya bak

iyi akşamlar....
kızlar afiyet olsun,bendede nohut-pilav var tatlı olarakta profiterol yaptım,ama tatlıyı hemen yedik akşama bişey kalmadı...küçük kızımada bol vitaminli süt....

Çok da güzel olur cnm..Benim kocişte geç gelecek toplantıları varmış... Bak birazdan kapı çalarsa bilki o benim...

ah keşke canım sıkıldım bende öğleden sonra gündeydik komşularla ama şimdi sessiz sessiz oturuyorum öle ege mızıldanıyor gerçi ya ona alıştık artık:ecrin_bebek:

takma kafana canım bizde çoğu zaman kahvaltıya talim eder olduk,küççük:ecrin_bebek: hanım izin verirse ancak 1-2 çeşit yemek yapılıyor evde artık....

ya dünürüm nerelerdesin merak ettim hoşgeldin
talya profiterol ha maşallah marifetlisin canım

ah keşke canım sıkıldım bende öğleden sonra gündeydik komşularla ama şimdi sessiz sessiz oturuyorum öle ege mızıldanıyor gerçi ya ona alıştık artık:ecrin_bebek:

Sen birkanepeye oturup oğlunu bende kızmı ayağımda sallardım.. Benimkide mızırdanıp duruyoo. Ne olduysa bebişlere...

esraaaaaaaaaaaaaa
benim tickerım yok 1-2 gündür,bi el atsan nasıl makbule geçer anlatamam...bu arada bi yandan kızı emzirip bi yandan tek elle yazıyorum....

ay sorma dünürüm c.tesi misafir var diye kaldırdım bilgisayarı dahada açmaya fırsat bulamadım dedim ya benimki bu hafta sapıttı biraz niyeyse şimdi senin için resim eklemye çalışıyorum

bu gidişle öyle olcak canım gerçi kociş kilo aldığından pek yemek istemiyo zaten :)))

ay yükleyemiyom yaaa zaten eskilerden ekliycem yenileri aktaramadım henüz ama şu image shock sayfada hata dio

canın soğolsun dünürcüm ama bi ara göster şu defne kızımızı bak topikte bi defne yok isresen esra san bi resimli ticker yapsın yanlız biraz karışık oluyor ya isim başka resim başka :))))))))))))
ya hakkaten bugün bu bebelere ne oluyo bi türlü durmuyor benim oğlanda mızık mızık

ahanda oldu gelin kızın bu :))) ama dediğim gibi burda çüçük :))) yenileri yüklim bilgisayara gösteririm

ahanda oldu gelin kızın bu :))) ama dediğim gibi burda çüçük :))) yenileri yüklim bilgisayara gösteririm

ah canım ya çooooook tatı Allah bağışlasın çok sevdim ya kanım ısındı gelinime
şaka bi yana cidden gelinim olsa defneciğim keşke :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…