2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canımsın ya üzme kendini bak meleğin var artık yalnız değilsin en azından sağlığınız iyi olsunda geç gelin önemli değil kankim yaaaa

tamam canım benim mesai yeni başlıyo reyyanla sabahlıycaz yine iyi geceler canım öp kokla aysimamı

günaydınnnn:))
bol pırtlı,bol sütlü,bol iştahlı bi gün diliorum tabi meleklerimize:))
kuzicim maşallah bebişine:))

günaydın herkese.
anam gece maşallah çok iyi kaynatmışsınız.maşallah.

günaydııııınnn
maşallah deyin benim kızıma teyzoşları bir kere kalktı gece odasında mışıl mışıl uyudu, bilsem çok önceden geçirirdim evde herkes rahat uyuyo
zeynep kız koydum mutfağımı 3. sayfadamıydı neydi, artık bakmıom valla buraya zor yetişiorum

günaydın millet.kançiçeğim aşkolsun burda kapı gibi dünürün dururkene sen millete bol keseden dağıt:)
alisha kız nerde evinin fotoları merak ettim ama arayıp bakmaya üşeniyorum sevabına bi link şettirsene bacım.
benim de aklıma ne geldi geçen gün:)evi görseniz hırsız girmiş sanırsınız:))acaba diğer ocak annelerinin evleri de böyle dağılıyo mu bebişlerle diye geçti aklımdan.karar verdim ben de evimin bu halinin fotosunu koyup evim evim pasaklı evim topiği açacam.

dünürcüm sen iste yeter ki vericektim ama aksam yoktun kiz nerelerdesin?yoksa damadim huysuzuk mu yapiyor:))
heralde ev temizliyorsun benim gibi :)kucuk bebegim var ama her taraf darma dagin
acil ise koyulmam gerek ama kizim susmuyor ki yawww

bana da zor geldi pembe ya bakarsın biara, salonum ilk sayfada, 3.sayfada falan mutfak var, otrma odam var, tabi çocuk mocuk yoktu o zaman.şimdi görsen çöp ev, heryer nasıl dağınık, çocuğun altnı almışım bez kapının önünde, sanki yolcu etmişim kapıdan kendi gidicek:))) ama pis değilim valla haftada 3yer siliniyo sadece dağınık.bi de banyoyu su basmış dün gece leş gibi rutubet kokuyo

bi evim çok dağınık bi de saçlarım bebekten sonra, kestirmeye kıyamadım örüyorum artık valla çok rahat oluyo, sabah bi örüorum ertesi sabaha kadar gidiyo.biraz kırocan ama napim çocuklu bi bayanım artık mazur görsünler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…