2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cimrilik etme nan kanka öğrendin artık yapılışını sende dağıt millete anlarsın sen onu anlarsıııın:)))))))))))))

oyyy yerim ben onun yanaklarını çok tatlı maşallah maşallah

ya hiç istemeyerek ayrılıyorum kızlar yarın iş var malesef
kalkamıycam valla hadi herkese iyi geceler öptüm hepinizi

kuzicim kayınvaliden varken sakın kreşe falan verme canım sakın ne olursa olsun elden iyidir kayınvalide bırak o baksın canım ne de olsa onun canı kanı

tmm nan tmm sana rep vermek icin bir kisiye daha vermem gerek birni kuziye veridm bir kisi bulmaliyim kankim sonra sana atarim ...
cimrilik yanimdan gecmez

nan sen ne zaman bana verdinki 20 kişiyi buluyon nan benim niye haberim yok sen verdin de neyse:)))))))))))boşver repi bende ondan çok var :))))) aysima uyuyormu annesi
anneler görmeye geldimi

kiz bugun carsiya gittim oy magazada kasayada beklerken butun almanlar kizimin basina usustu ay cok tatli yanaklari var diyorlar:))
benim ki de sanki anliyormus gibi onlara gülmez mi koptum orda:))

canım alttaki hızlı cevap butonunu kullan ben ondan hızlı cevap yazıyorum canımsın

dikkat et nazar etmesinler çocuğa benişm kızda öyle yüzüne baksan gülüyor zaten bu gülücükleri yakıyo bebişlerin başını bugün jinekoloğum 15 dk reyyanı sevdi sonra bana bakabildi ancak daha bırakmıycaktıda hastalar bekliyodu:))

nan sen ne zaman bana verdinki 20 kişiyi buluyon nan benim niye haberim yok sen verdin de neyse:)))))))))))boşver repi bende ondan çok var :))))) aysima uyuyormu annesi
anneler görmeye geldimi

kiz bana rep atmayi ogrettin ya o zaman ilk epi sana verdim bir de ezraya atmistim simdi de kuziye verdim ama bir kisiye daha vermem gerek sana atmam icin...sengözlerimebaksanab
aysima uyuyor burda uykusunda icini cekiyor birtanem:ecrin_bebek:
annemleri soruyorsun galiba onlar turkiye deler anca biz gidince görücekler bacim malesefsenağlama

evt ya ben de cok korkuyorum nazardan...
ama o gulucukleri cok tatli ..
hele babamiz aysima diyor baska birsey demiyor Şeniz

kanki bak bana birsey daha ogretecektin ama ben zaten oyle yapiyorum.sorun yavas yazmamda((ona var mi bir caren:)))

esimin isleri biraz yogun ne zaman izin alabildi o zaman canim kesin bir tarih yok...ama hasretlik cok zor ya hele de insan boyle dogumda falan daha bir ariyor ailesini....ooofff oofffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…