2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Dişim ağrıyor yahuuu..kızı bırakıpta bi dişçiye gidemedim

geçmişolsun canım ben geçen hafta duramadım senin gibi.ege'yi komşulara bırakıp gittim.2 dolgu diş taşı temizliği birde üst 20 lik çektirdim.hepsi iyiydide çekilen diş gömülü olmamasına rağmen 3-4 saat kanaması durmayınca gece doktora muayenehane açtırdık.ilaçlı tamponlarla falan sabahı ettim sabah bile zor durdu.şimdi o kadar müdahaleden yanağım tahriş olmuş sanırım aft oldu çok acıyor.diş bile acımadı aft çok pis yaaa

sırgan otu sadece sütemi herderde deva canım o.kansere bile.birde bizim oralarda onun tazesinden gözleme yaparlarki aaah ahhh cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

Bende idrar yooları enfeksiyonu vardı..Hiç antibiyotik kullanmadım..Isırgan otuyla yendim..O zaman kendimle ilgileniyodum..Kız bana kendimi untturdu
Gözlemesini hiç denemedim yaf dur iyi oldu söylediğin bi de onu deneyeyimŞeniz

burcu sağol canım. sen izmirde hangi semtdesin bu arada sizin pazar deyip duruyorya esra merak ettim

Aaaageçmiş olsun canım yaaa..Bayağı yüklü olmuş..Hele o yirmilik..Benim ameliyatla çekmişlerdi..Sonra da dişetini yanağa diktilerrr..Ayyy ne iğrençtiiii..Dediğin gibi bayağı zorlanmıştım..Adı yirmilik ne diye 20 yaşında problem çıkarmaz bu meret anlamam..Büyük ihtimal kanallık benim diş..Hamile kalmadan önce genel kontrol yaptırıp halletmiştim..Ama diş hekimi hatun demişti,bu dişle rde sorun çıkarır diye..Sallamadık kadını..Neyseki hamilelikte atlattık..Peki Nazlıcım o iğneler falan sütü etkiliyo mu acaba?Uyardı mı dr?

benimde 6 yıl önce alttaki 20 lik dikişliydiçok iğrenç bilirim.hatta alt diğer taraftaki de öle çekilecek ama cesaret edemiyorum.bundan sonra bide hiç cesaretim kalmadı.
be doktora emzirdiğimi söledim zaten.uyuşturdukları maddenin hiçbi yan etkisi yokmuş az yaptı zaten.kanama durdurucu ilaca da baktı iyice hamilelikte bile kullanılıyor dedi zaten mecburdu kullanmaya manyak kanadı ya iğrençti.midem altüst oldu.doktor da şaşırdı çok kanamasına kan tahlili istedi kanama-pıhtılaşmayla ilgili bi sorunmu var diye ben egeden fırsat bulup tahlil yaptıramadım.sanada çooook geçmişolsun. sakın gözün korkmasın.benim hiç acımadı ama aft bir kaç gündür mahvetti beni

Hmmm sende izmir desin esra..Ne güzel..Bizden çok daha sağlıklı beslenebilirsiniz..Bi saf zeytinyağı getirttim oralardan getirtene kadar göbeğim çatladı:sm_confused:

Aft için dut şurubuyla gargara yapılcakmış..Ben bulamadım hoşmirmirmirmir..Ama kenacort diye bi krem var aklında bulunsun..Ben yılda bikaç kez yaşıyorum bu sıkıntıyı..Bu ilacı yeni keşfettim memnun kaldım

lajoconde geçmiş olsun nazlı sanada canım
benım de dişimin ortası kırıldı ne zamandır hamıleyken gıtmedım,şimdide korkudan gitmıom
nazlı kantinin teli yokmu bı tel açıver askere söyle çıkamıom ayırsın eşin gelırken alır
burcu hımm arnavut böreği yapıon demek benım sana uğramam şart oldu:)))

lajoconde geçmiş olsun nazlı sanada canım
benım de dişimin ortası kırıldı ne zamandır hamıleyken gıtmedım,şimdide korkudan gitmıom
nazlı kantinin teli yokmu bı tel açıver askere söyle çıkamıom ayırsın eşin gelırken alır
burcu hımm arnavut böreği yapıon demek benım sana uğramam şart oldu:)))

Sağol canım aman sen de ihmal etme..Sonra başa dert açıyo işte böyle..İhamale gelmiyo bu diş:1shok:

ya deli olcam ben bi cevapa basıorum kaçtane çıkıo çok yavaş yaa(
kızlar yemekteyız ızmırde bu hafta başladı izleyın,burcu bak kız karşıyakadan alışverışını yapıo,şevketi bostan yapacakmış,onuda çok övüolar güzel die,o otuda tanımıom ama ben

Esra kantindeki asker dedi de aklıma geldi...Ben de lojmanda oturuyorum.Eşimin çalıştığı yerde elini sallasan paşa ya çarpıyorsun..Geçen kuaföre telf ettim randevu için..Kusura bakmayın bugün paşa eşlerine çalışıyoruz dedi ve kapatıverdi..Çocuk paşa karısı olmadığımı sesimden anladı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…