2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

lajoconde cnm evet ciddi arnavatum..esracım tek başıma hiç yapmadım annemle yaptım hep sen gel bana yaparız her türlü

esracım bende ilk defa yedim geçenlerdde şevketi bostanı kuzu etli oluyomuş ama pek hoşuma gitmedi..baya faydalı ama kilosu bile 10 tldi burda

Ha bu arada paşa eşi demiyolar tabii..Hanımefendilere çalışıyoruz dedi..Bizler zıttırıktan hanımlar oluyoz bu arada

lajocende senındemı eşin asker,
benımde hayatım hep lojmanlarda askeriyede geçti,bilirim o durumları,hatta hanfendiler geleceği zaman kuoföre falan kımseyı almazzlar ,bütün herkes tek kişiye pervane olur,

lajocende senındemı eşin asker,
benımde hayatım hep lojmanlarda askeriyede geçti,bilirim o durumları,hatta hanfendiler geleceği zaman kuoföre falan kımseyı almazzlar ,bütün herkes tek kişiye pervane olur,

Evet hayatım eşim asker..Hayır biz de girsek nolurkiiimirmirmirmir ilginçtir pekçoğunun eğitimi bile yok..Amannn bi havalar bi edalarr

merhaba herkese.umarım hekes iyidir

geçmişi okumadım üzerimde bir yorgunluk var nedense.aptal gibi oldum oğlanı dışrı çıkardım geldim bu bahar havası beni çarpıyor.

ayy ben çok acıktım yaaa..hem yemeklerdden konuştuk hemde yemekteyizi izliyorum off

oo yemek muahhbeti almış başını yürümüş ben bugün yemek falan yapamam halsizlik var üstümde zaten dominosta kampanya var akşama ordan sölücem iki pizza :)))))))))))))

Aft için dut şurubuyla gargara yapılcakmış..Ben bulamadım hoşmirmirmirmir..Ama kenacort diye bi krem var aklında bulunsun..Ben yılda bikaç kez yaşıyorum bu sıkıntıyı..Bu ilacı yeni keşfettim memnun kaldım
kenacrt denedim banamısın demedi
lajoconde geçmiş olsun nazlı sanada canım
benım de dişimin ortası kırıldı ne zamandır hamıleyken gıtmedım,şimdide korkudan gitmıom
nazlı kantinin teli yokmu bı tel açıver askere söyle çıkamıom ayırsın eşin gelırken alır
burcu hımm arnavut böreği yapıon demek benım sana uğramam şart oldu:)))
tşk canım.sonunda uyandı egecim.gittik aldık kantinden yufkamızı börek garanti yani.
Ha bu arada paşa eşi demiyolar tabii..Hanımefendilere çalışıyoruz dedi..Bizler zıttırıktan hanımlar oluyoz bu arada
esas onlar zıttırık şekerim bizim hanfendiliğimize su bile dökemezler o ukalalar
ayy ben çok acıktım yaaa..hem yemeklerdden konuştuk hemde yemekteyizi izliyorum off
ya bende çok acıktım ben böreği yapıp yiyeyim bare hemen

lajoconde ben yeni yaptrdım kanal tedavisi, ihmal etme derim ben bir hafta geç kalmışım yoksa dolgu yapıcakmış, 5tane falan iğne vurdu süte geçmez dedi

ben geldim doktordan günde ortalama 35gr almış böyle günde iki kez mamayla devam etcez

inaysa gece 3-5 saat kesintisiz uyuyabilir dedi. benimki de en iyi ihtimal 2,5 saat uyuyo yoksa saatbaşı uyanıyo :KK43: açlıktan büyük ihtimal

bu arada ben de doktordan sonra gazi ordu evine gitim ama eşofmanlı olduğum için içeri almak istemediler kayınvalidem ısrar edince soktular ama binanın içerisine girmek yasak :KK43: bişey alıp eve geldik.. Ben oralarda çok kasılıyorum , yazın bodrum kampına gittik aman ne kadar gerildim anlatamam, alışmam uzun sürdü.

ben geldim doktordan günde ortalama 35gr almış böyle günde iki kez mamayla devam etcez

inaysa gece 3-5 saat kesintisiz uyuyabilir dedi. benimki de en iyi ihtimal 2,5 saat uyuyo yoksa saatbaşı uyanıyo :KK43: açlıktan büyük ihtimal

bu arada ben de doktordan sonra gazi ordu evine gitim ama eşofmanlı olduğum için içeri almak istemediler kayınvalidem ısrar edince soktular ama binanın içerisine girmek yasak :KK43: bişey alıp eve geldik.. Ben oralarda çok kasılıyorum , yazın bodrum kampına gittik aman ne kadar gerildim anlatamam, alışmam uzun sürdü.

canım maşallah kuzuna
orduevlei falan benide geriyor pek takılmıyoruz bizde bişi alıp çıkıyoz çoğu zaman

maşallah mınık efeye :nazar:

sheeda canım teşekkür ederim maşallah bebeğine işallah hep böyle gider artık

lajoccondecum güzel dünürüm benimde kuzenimin eşi asker o da k.esatada lojmanda dün gürcistana görevlendirilmiş 1 seneliğine,kuzenimde benden 50 gün sonra yani martta doğum yapmıştı küçücük oğlunu eşini bırakıp gidecek asker eşi olamkta asker çocuğu olmakta asker olmakta zor tabi,Allah onları korusun güç kuvvet versin!!!!en büyük asker türk askeri!!!!

Eee hanımlar yemekler ne alemde.. Börekler yapıldı mı? Valla ben acele yaptım böreği tuzu biraz olmuş ama eşim beğendi.. Bugün evi temizlediğim için çok yorgunum o yüzden sadece çorba ve börek vardı...

Yarını düşünmeye başlıcam birazdan..

Gideyimde kızımın tırnaklarını keseyim. Zaten mızırdanıp duuruyor. Yine süt bitti acıktı..

X