2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nahcoy korkma canım memeyi bırakmaz bence.benim oğlan hanidir anne sütü+mama alıyor hiçde bırakmadı emmeyi.ama ben dr.browns doğal akış biberonu kullanıyorum anne memesi gibi akış hızı varmış onun

Ege yöresi..Size sesleniyorum.Çooook şanslısınız..Tüm yeşillikler taze taze..Burda bi enginar satıyor adam tanesi 4 ytl yuh diyosun..Börülceyi senede 3 kez zor yakalıyorum..Bi de deniz börülcesi varmış..ki kendisini hiç tanıyamadım

burcu kuru börülcemı koydun dolaba yoksa tazessını mi?
ben zaten kurusunu yenı keşefettım,tazesını de mewsımınde sdece salata olarak yapıorum dolaba hiç koymam

kurusunu değil cnm yaşını...ders oldu bana bende koymam bi daha..sevdin mi kuru börülcenin tadını..ben hiç sevmiyodum ama alıştım

ya benim börek yalan olucak bu gidişle herzaman bu saatlerde uyanık olan oğluşum fosur fosur uyuyor.kantine gidip yufka alıcaktım.eşim gelene kadar yufka çoktan biter yaaa

alisha taze börülceyi bilirsin sanırım,taze fasulye gibi daha incesi,biz daha çok onun zeytınyağlı sirkeli salatasını yaparız,kurusuda onun içindeki fasülye gibi tohumları,aynı kuru fasulye gibi haşlayıp yemeğini yapıosun,kurusunu bende burda öğrendım zaten,marketlerde açık olarak satılıo,tavsiye ederim süt yapıo çok

aaah aaaah memleketim başka ya....bende burda bulamıyorum hiç alıştığım yeşillikleri bu arada deniz börülceside nefis olur ha cokacimcoookcokacimcoook

aaah aaaah memleketim başka ya....bende burda bulamıyorum hiç alıştığım yeşillikleri bu arada deniz börülceside nefis olur ha cokacimcoookcokacimcoook

Benim izmirli bi arkadaş vardı..O bana getircekti ama tayinleri mardin e çıktısenağlama Çok anlatırdı deniz börülcesini..İzmir e gidip bi deniz börülcesi yiycem ama..Çok meraklıyım ben yeşilliğe...

ya benim oğlan hala uyuyor inanmıyorum hiç uyumayan sıpa bugün uyuyor iyimi.yufkayı kendim açayım bare puhahahaha :))))))))))

Ya buarada ısırgan otunu da duydum arkadaşlar süt yapıyor diye..Ben unutuyorum içmeyi aklıma geldikçe içiyorum

dene tabi şeker
ben yazları salihliye gittiğimde bir kaç kez izmire gezmeye gidiyoruz orda büyük salata barlarında bol bol bulunuyor.ben kendimi şaşırıyorum hangi salataya dalsam diye cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ya benim oğlan hala uyuyor inanmıyorum hiç uyumayan sıpa bugün uyuyor iyimi.yufkayı kendim açayım bare puhahahaha :))))))))))

Aç valla arkadaşım..Ben açmaya kalksam bi 6 saat falan sürer sanırım..Arnavut işi börek yapmış olursun..Onlar hiç hazır yufka kullanmıyorsengözlerimebaksanab

Ya buarada ısırgan otunu da duydum arkadaşlar süt yapıyor diye..Ben unutuyorum içmeyi aklıma geldikçe içiyorum

sırgan otu sadece sütemi herderde deva canım o.kansere bile.birde bizim oralarda onun tazesinden gözleme yaparlarki aaah ahhh cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

burcu süt yaptı walla ama bolda tahın helvası yiyorum yanında tadınıda sewdım kuru fasulye gibi,arapsaçını bilmıom canım,geçen menemen pazarına uğramıştık dr dan sonra turp otu aldım salata yapayım die az haşlamışım olmadı
enginar yakında burda herköşe başında satılmaya başlanır,fiyatıda acayıp ucuz oluo tabı izmir burası zeytınyağlısına bayılırız bizde
deniz börülceside güzel oluo sarımsaklı zeytınyağlı tavsiye ederım

ben arnavutum açayım size bi börek göndereyim puha uahaa :)))

arapsaçının diğer adıda rezene...aklında bulunsun bizim pazarda çok var ben her hafta mutlaka yerim

ısırgan otunu ben çiğden marul salatasının içine koyuyorum harıka oluo
bazende ıspanakla birlikte kavurup ya böreğini yada yoğurtla yıyoruz direk

rezenenin tadını biliorum çayını içerım ama yiyebileceğimi sanmıorum
sizin pazarda bi sürü ot var,hep kadınlara soruom bu ne otu ne yapıolıo dıe yenı tanıorum bazı otları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…