2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

dünürüm naber gelin kısımız nasıllar varmı bir istekleri bir arzuları :)

oooo hangi dağda kurt öldü:1closedeyes:
siz sormazdınız bizleri bööle:uhm:
biz iiiyiz,kızımız da gazlı şekerim,siz nasılsınız?hayırlı olsun cicileriniz:nazar:biz de aynı kaşıyıcıdan aldık:teytey:

Nohcoy fazla giydirilmek istemiyor bebekler.Ben doğduğundan beri ağladığında eğer susturamıyorsam, odasına götürüp ufoyu açıyordum.Üzerindeki kıyafetlerini çıkardığımda rahatlayıp gülücükler atmaya başlıyordu.Burada gündüzleri kısa kollu giydirmeye başladım ben.Şimdi daha rahat.Ama yine nedensiz ağladığında üstündekileri çıkartıyorum, rahatlıyor.Hele de altını açıp öyle bırakırsam değmeyin paşanın keyfine.

ettim bilem canım evinin sıcaklık derecesi ne bilmiyorum ama senin geçen sölediğin giydirme şekli çok gibi geldi bana canım sen daha ii bilirsin ama çok mızmızlandığı zaman giysilerini azalt bakalım sakinlerse sıcaktan bunalıyodur.malum havalar ısındı az çok evlerede yansıdı bebeklerde bunalıyo kızlar artık.

Evet canm haklısınız canlar .. bizim ev sabah güneşini alıyor perdeyi açıp önüne yatırıyorum, hava çok güneşli olduğunda üzerindekileri çıkarıyorum ama normalde evimiz serin oluyor.. Gündüz kaloriferler yanmıyor, ev öğleden sonra güneşte almıyor o yüzden üzerindekileri çıkaramıyorum. UFO gibi ısıtıcımız yok... :) Banyo yaptıracağım ama tereddüt ediyorum üşür diye...

Son düzenleme:
dünürcüm diğer topikte ilgilenmiyor diye serzenişte bulunmuşssun ilgileniyos cevap yazmıyon nazmı yapıyon sende valla erkek anaları bunlarıda hep alişha başlattı :)))))))))))))))))

yok yahu ticker yapmaya çalışıorum da 2 gündür-tatlicadiarzu-
ayrıca haklıyız da biz dünürcüm dünürcüm dedik siz dönüp gittiniz anacım yasakkelime
jnasılsın:teytey:

herkese merhabalar.inaysa beni merak etmişsin taşındık internet hemen bağlanıcaktı olmadı haber veremedim sana.bizim sorunumuz emzikmiş.bir aydan sonra emziğe başlamıştık.memeyi emzik gibi uçta emmek istiyormuş ucundan süt gelmiyorya kahverengi kısmın tamamını almadan sinirlenip bırakıyormuş.emziği bıraktık eskiye göre daha iyi.sen ne yaptın emiyormu bebişin

hoşgeldik waterfullcum
benimki emziği alınca direk uyku moduna geçiyo, uyumak için kullanıyo
bu arada oğluşuna maşallah çok şeker bi delikanlı olmuş maşallahhh
Çok teşekkürler canım, senin minnoşuda görürürüz artık sanırım:)))Kançiçeğim gibi saklamazsın di miii_?

Evet canm haklısın.. Bizim ev sabah güneşini alıyor perdeyi açıp önüne yatırıyorum, hava çok güneşli olduğunda üzerindekileri çıkarıyorum ama normalde evimiz serin oluyor.. Gündüz kaloriferler yanmıyor, ev öğleden sonra güneşte almıyor o yüzden üzerindekileri çıkaramıyorum. UFO gibi ısıtıcımız yok... :)

Canım yalnız camdan gelen güneş etkilemiyor biliyorsun değil mi_?Hiç olmazsa 5 dk pencereyi açıp direk güneş ışığına tutman gerekiyor.
Evlerin içi daha serin, ama balkona çıkartıyorum, üzerine de sadece kısa kollu body giydiriyorum, güneşten faydalanıyoruz, ama artık yavaş yavaş 50-60 faktör koruma almamız lazım.

eymenin dünden bu yana kakası yeşil.acaba yediğim birşeydenmi dedim.iki gündür kusması daha da çoğaldı su gibi kusuyor.ama hiç huysuz değil.ishal olsa nasıl anlıcaz bir bilgisi olan varmı arkadaşlar.

dünürüm bizde iyiyiz ne olsun işte çağan efendi uyanmadan takılıyoz burlarda buarada yeni tickerin hayırlı olsun gelinim süper ötesi güzel çıkmış maşallah maşallah

meral sen kısa kollu giydirmeye başladınmı ben hala iki kat giydiriyorum.geçengün bir ingiliz aile gördüm onlarda kısa kollu giydirmiş eşimede söyledim biz çokmu kalın giydirdik diye.acaba ben kalınmı giydiriyoum.

eycik iyi olmana sevindim yeni evinizde hayırlı olsun canım bzim sorun aynen devam ediyıor bende önce emziriyorum azda olsa sonra kalan sütü sağıp kaşıkla veriyorum azda olsa bakalım ay sonuna kadar böle gidicez zaten 4 aylık oluyor olmadı ek gıdalara erken başlarız napalım mamada almadı benim sıpa yoksa ben mamaya karşı değilim hemen vercem ama almıyor acaba başka mamaı alsam milupa verdim tek

iyi aksamlar herkse...
inaysa cim bence aptamili dene istersen benim kizim da diger mamalari almiyordu ama aptamili pek seviyor..

teşekkürler dünürüm:))
güneş kremi sürebilio muyuz süremio muyuz,nil bayaa yandı valla??
yeşil kaka bizde de oluodu bi ara ..valla ishali ben de bilmiorum ??biraz öğün aralarını aç bakalım kusması devam edecek mi??geçmiş olsun..

ya ben ek gıdaya hızlı bi giriş yaptım nil deli gibi muhallebi yio,2 gündür 100ml suya yaptığım muhallebiyi silip süpürüo:))

selam kızlar,benim kız saatlerdir uyuyor,mutfakta işlerimi hallettim bilg.başına oturdum.
bugün eşimin ilkokul arkadaşları ile buluştuk,facebook ta grup kurmuşlar tekrar bir araya gelmek için,benim kızlarıda götürdüm,naz güneşe bakamadığı için hep gözleri kapalı gezdi,açık hava iyi geldi heralde bi türlü uyanmak bilmedi ama az sonra cırlar meme saati geldi de geçiyor......

selam kızlar,benim kız saatlerdir uyuyor,mutfakta işlerimi hallettim bilg.başına oturdum.
bugün eşimin ilkokul arkadaşları ile buluştuk,facebook ta grup kurmuşlar tekrar bir araya gelmek için,benim kızlarıda götürdüm,naz güneşe bakamadığı için hep gözleri kapalı gezdi,açık hava iyi geldi heralde bi türlü uyanmak bilmedi ama az sonra cırlar meme saati geldi de geçiyor......

ay ne keyifli olmuştur.geöen hafta kapattık biz facebookları,kavga çıktı valla evde bi arkadaşım nile velet dedi die:eek:klava:ama çok ii oluodu herkesten haberim oluodu:çok üzgünüm:

eycik iyi olmana sevindim yeni evinizde hayırlı olsun canım bzim sorun aynen devam ediyıor bende önce emziriyorum azda olsa sonra kalan sütü sağıp kaşıkla veriyorum azda olsa bakalım ay sonuna kadar böle gidicez zaten 4 aylık oluyor olmadı ek gıdalara erken başlarız napalım mamada almadı benim sıpa yoksa ben mamaya karşı değilim hemen vercem ama almıyor acaba başka mamaı alsam milupa verdim tek

bende yine kaşıkla vermeye devam ediyorum emdikten sonrasını.düzelme var ama tamamen iyi olmadı.mamaların tatları farklıymış dene bence belki beğenir.mama konusunda dr ne dedi.kilo alımı iyiyse gerek varmı

X