2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben hiçbişi vermiyrm kızıma inanna imrendim valla şimdi sana

balım üşütmüş olabilir canım ama rahatsızlığı yoksa kendi kendine atlatıyor demekki...
meral sizin oraları daha sıcaktır buralardan,başlamışsınız kısa kollu giymelere bende havaların biraz dağa ısınmasını bekliyorum....
kızlar alt komşumun da 3 aylık kızı var,geçen hafta ambulans gelmişti bebeği rahatsızlanmış.3 gün hastanede yatırmışlar bebeğini idrar yolları intahaplanmış ama sebebini bulamamışlar,birde gizli havale geçirmiş o nasıl oluyorki siz anlamadınızmı çocuk ateşlenince dedim,bu havalede ateş içten içe oluyormuş dışa vurmuyormuş.çok nadir görülen bir havale türüymüş.çocuk hafif bir baygınlık geçirmiş bunlarda hemen ambulans çağırmışlar allahtan, çünki acildeki dr.eğer ambulans çağırmayıpta kendiniz getirseydiniz kötü şeyler olabilirdi demiş,malum hastane acillerinde bile size sıra gelene kadar bazen yarım saat geçiyor.bu gibi durumlarda dakikalar bile çok önemliymiş ,işte böyle velhasıl çok üzüldüm allah korumuş yavrucağızı.

eymenin dünden bu yana kakası yeşil.acaba yediğim birşeydenmi dedim.iki gündür kusması daha da çoğaldı su gibi kusuyor.ama hiç huysuz değil.ishal olsa nasıl anlıcaz bir bilgisi olan varmı arkadaşlar.

meral sen kısa kollu giydirmeye başladınmı ben hala iki kat giydiriyorum.geçengün bir ingiliz aile gördüm onlarda kısa kollu giydirmiş eşimede söyledim biz çokmu kalın giydirdik diye.acaba ben kalınmı giydiriyoum.
Balım, yediğin birşeyden olabilir. Ben ne zaman yeşillik yesem kakası yeşil oluyor.Kakasıda hala sulu.Ama ateşi filan olmadığı için ishal olduğunu düşünmüyorum.Anne sütü alan bebeklerin kakaları sulu oluyormuş.Meme emdikten sonrada kucağımıza alıp oynarsak çok kusuyor.Biraz bekledikten sonra alırsam o kadar fazla kusmuyor.
Sende kaşta oturuyorsun, orasıda sıcaktır.Rüzgar olmadığı zamanlarda ben kısa kollu body giydiriyorum sadece.Zaten erkek çocukları sıcağı sevmiyor, bizimki babasına çekmiş nefret ediyor:))))Güneşte en fazla bir yelek giydiriyorum üstüne.Son zamanlarda saadece atlet üstüne uzun kollu bir tişört ve yelek giydiriyordum. 1 haftadır hava çok güzel olunca sadece badisini giydiriyorum öğleleri.

teşekkürler dünürüm:))
güneş kremi sürebilio muyuz süremio muyuz,nil bayaa yandı valla??
yeşil kaka bizde de oluodu bi ara ..valla ishali ben de bilmiorum ??biraz öğün aralarını aç bakalım kusması devam edecek mi??geçmiş olsun..

İnanna güneş kremi sürüyoruz.Benim dr. bu ay gittiğimizde 50 ya da 60 faktör güneş kremi alın dedi.Buraları daha güneşli, artık yavaş yavaş kullanmamız lazım.Bu gün dikkat ettim elleri kararmış, kolları bembeyazdelikafadulden

ya ben hiçbişi vermiyrm kızıma inanna imrendim valla şimdi sana

nie imrendin canım yaw:uhm:
ben alışsın istiorum soona çekersem sinirler dayanmaz valla,hem değişik tatlar alırkenki mimikleri süperdelikafadulden ben hep içtiğim kahveden ağzına sürüodum ama bugün babası kaşıkla türk kahvesi içirdi,öle bi yalandıki,tabi o yalandıkça babası mest oldu:içelim:
ver bence ben elma,salatalık,muz veriorum az az arada
zaten biz yerken öle acıklı bakıoki mecbur verioruss.
offf amma yazdım yaw:lepi:

inanna pirinc ununu duymustum ama icine devam mamasi katildigini biomiyordum ben de deneyeyim diyorum ama emziriyorum o yuzden pre mama veriyorum o da pirinc ununa olaz heralde...neyse size afiyet olsun...........

ay ne keyifli olmuştur.geöen hafta kapattık biz facebookları,kavga çıktı valla evde bi arkadaşım nile velet dedi die:eek:klava:ama çok ii oluodu herkesten haberim oluodu:çok üzgünüm:

evet keyifli hakikaten helede eskilerden birileriyle konuşmak çok güzel.....:lepi:

waterfullcum ii oldu sölediğin ben de süreyim çünkü kara kızım kapkara oldu valla:))olmadı di mi ticker??
talyacım Allah korumuş,çok geçmiş olsun..

inanna pirinc ununu duymustum ama icine devam mamasi katildigini biomiyordum ben de deneyeyim diyorum ama emziriyorum o yuzden pre mama veriyorum o da pirinc ununa olaz heralde...neyse size afiyet olsun...........

canım senin nie pre verdiğini ben anlamıorum,anlatır mısın??

canım senin nie pre verdiğini ben anlamıorum,anlatır mısın??

canim ben emziriyorum d rum emzirdigim surece aptamil pre vermemi soyledi ..diger amamlar anne sutuyle beraber verilmiyormus.ezirmeyi birakinca aptamil 1 e baslicaz...cokacimcoook

İnanna güneş kremi sürüyoruz.Benim dr. bu ay gittiğimizde 50 ya da 60 faktör güneş kremi alın dedi.Buraları daha güneşli, artık yavaş yavaş kullanmamız lazım.Bu gün dikkat ettim elleri kararmış, kolları bembeyazdelikafadulden[/QUOTE]

chicconun çanta setini aldığımda içinden 50 faktörlük güneş kremi çıkmıştı onu kullanıcam bende,benim kız çok beyaz inşallah 50 factör az gelmez...CADIARZU

canim ben emziriyorum d rum emzirdigim surece aptamil pre vermemi soyledi ..diger amamlar anne sutuyle beraber verilmiyormus.ezirmeyi birakinca aptamil 1 e baslicaz...cokacimcoook

ee ben veriorum ,verilmio muymuş??
var mı veren benden başka??
talyacım tam gelir işallah masrafa sokmaz senidelikafadulden

valla inşallah ianna ,büyük kız bu sıralar cüzdanlarda koca bi delik açtı çünki...:bbo:

ne güzel herşey veriyosun ona imrendim inannacım...bende başlim barii

teşekkürler canım
25.12.2008

ee ben veriorum ,verilmio muymuş??
var mı veren benden başka??
talyacım tam gelir işallah masrafa sokmaz senidelikafadulden

İnanacım senin özeline gönderdim tickerın yapıştırılması gereken yerini.

Bizim oğlan doğduğunda maşallah baya bi iri olunca kontrole gelen çocuk dr.u sütün yetmez mama verin demişti.Özellikle de aptamil 1 olsun, 1 aptamil değil dikkatli olun dedi.
Aptamil 1 normal doğan bebekler içinmiş, 1 aptamil pre olarak kullanılıyormuş.Yani inna sen doğru kullanıyorsun , kançiçeğime niye öyle söylemişki dr.u.

kızlar benim kız uyandı,ben gittim herkese iyi geceler....

Bende arada azıcık elma rendeleyip veriyorum, önümüzdeki haftada yoğurt yapacağım.Çay bardağıyla. Tatları tanıması açısından, yavaş yavaş vereceğim.Meyva olarak zaten elma dışında pek bişey yok, muz vermek istemiyorum kabızlık olur diye.Daha herşey sera şimdilik, 1 ay sonra normal tarla meyvaları filan çıkar:)))

X