2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar kızlar, duygucum geçmiş olsun, inşallah nilin bir sorunu yoktur canım.Bu bebekler sedanında dediği gibi hergün huy değiştiriyorlar.İlk çocuklarda insan daha bir panik oluyor.
Kaç gündür doğru düzgün giremedim kızlar, şimdide birkaç sayfa okuyabildim.İnşallah kimselerde sorun yoktur.Esra artık gezmelere başlayacağız arabamız olsun diyorsun sanırım.))))

slm meral,canım zaten başladık da gezmeye zor oluo artık,kanguruda sırtım ağrıo,kolda kolum ağrıo ee havalarda ısındı bizi kimse tutamaz :))

Haklısın canım, maşallah bebekler gün geçtikçe ağırlaşıyor, havalarda güzelleşiyor:)))))Gezmek farz oldu artık:)))

bu gece kızımı çarşaf içine koyup salladık arabayla dışarı çıkmamıza gerek kalmaz inşallah şimdilik uyuyo bakalım napıcak:1shok::1shok:
ay kesinlikle yapmam diyodum bide -tatlicadiarzu-ayakta bile salladım durmadı kollarımız koptu ama başardık kızı uyutmayı

hadi yap bakalım.)))
walla meral işede başlıcam,artık iş çıkışı alır kızmı gezdiririm arabayla
ya bu arada bizimkinin damakta 2 yerı kabarmış yazmıştım,diş çıkarcak dıo annem,acayıpte suyu arttı elı hep ağzında,emmio elını kaşıo gibi,sizdede varmıki?

Duygucum, nilnil diye girdim bende senin hotmail adresinle:))))
Belki sana mail gelir oradan şaşırma-tatlicadiarzu-

ayyy ela kız nolcek senin bu halin,bu kız seni yedi bitirdi,seni ocak annelerının en yorgun savaşçısı ilan edıorum:)))

Evet iş çıkışı bol bol gezersiniz artık.Bizim kininde eli sürekli ağzında, sabahtan akşama 8-10 tane önlük değiştiriyorum.Yetmiyor o bile.Egehanında alt damağında hafif şişlik ve beyazlık var.Dişler her an görünebilir sanırım.Ama ondan sonra ne halt yeriz bilmiyorum emzirirkendelikafadulden

ya şimdiden benım göğüsler çok acıo,bazen öle bi ezioki damağıyla canım gidio,bide diş çıkarsa vay halimize-tatlicadiarzu-

Evet yaa elacım, sen tam bir yorgun savaşçı oldun güzelim.Biz ilk ay içinde bu sorunları yaşadık, çarşafla salladık, arabayla gezdirdik, ayakta salladım, ama emziği almaya başladıktan sonra rahatlamıştım.
Şimdilerde emziği almamaya başladı, memede uyuyor beyefendi, bir de sabaha kadar ağzından hiç çıkmasın istiyor.Benim memeyi ağzında oyuncak yaptı.Çıktığı anda mızırdanmaya başlıyor, bakalım ne zamana atlatacağız bunu.kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…