2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese ii akşamalr oğlanı banyo yaptırıp geldim kıslar bu tek başına banyo yaptıranları tebrik ediyorum biz iki kişi anca yaptırıyoz ben tek hayatta yaptıramazdım bu uyku öncesi ağlamalar bizdede var hatta benim oğlan uyku arasındada uyanıp ağlıyor uyanınca ilgi olmassa ağlıyor kısacası bir neden bulup ağlıyor hiç bişey bulamasssa oyuncaklara kısıp ağlıyor varmı böööle biişi yaa :KK43:
ya benimde oğlum artık emerken acıtıyor memeyi ısırıyor anam bunlar diş habercisim i daha erken değilmi yaa bari 6 aylık olsaydılarda öle çıkarsalardı dişlerini :)))))))))

herkese ii akşamalr oğlanı banyo yaptırıp geldim kıslar bu tek başına banyo yaptıranları tebrik ediyorum biz iki kişi anca yaptırıyoz ben tek hayatta yaptıramazdım bu uyku öncesi ağlamalar bizdede var hatta benim oğlan uyku arasındada uyanıp ağlıyor uyanınca ilgi olmassa ağlıyor kısacası bir neden bulup ağlıyor hiç bişey bulamasssa oyuncaklara kısıp ağlıyor varmı böööle biişi yaa :KK43:
ya benimde oğlum artık emerken acıtıyor memeyi ısırıyor anam bunlar diş habercisim i daha erken değilmi yaa bari 6 aylık olsaydılarda öle çıkarsalardı dişlerini :)))))))))

canım bende önce tek başına yaptıranlara şaşıodum nasıl yapıolar die,bir gün bende tek denedım,inakı tek başına dha sakın oluo bebekte,çok rahat yaptırabılıorum artık,sende bir dene bence

herkese iyi aksamlar biz geldik aysima kucagimda bakiyorum siteye:)kipir kipir durmuyor ki yazayim:))
ezra kiz senin bu kizin yanaklari ne kadar tombul ayol masallah tam isirmalik:))

ewet kançiçeğim,sarkık yanak diorum kızıma maşallah:nazar::nazar::nazar:
repine yazdım,kıskanmayın emzirin sizinde olur:teytey:

ay ben de emziriyorum mama da yiyor masallah tombul benimki de ama seninki birbaska anam kirkbinkere masalllaaaaaahhhhhhhhhhh

iyi sayilirim canim aysima ile ugrasiyoruz iste.bugun hava yagmurluydu disari cikarmadim nazlanip duruyor cimcime,,,,kötü alisti gezmeye

X