2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sedacim benimki iki turlu de sallaniyor ama tr.de var mi bilmem...ya simdi markayi verebiliyor muyuz ya da aldigimiz siteyi yaziyim orda resmini cismini falan gorsen...aman neyse ben kurallari bilmiyorum herhalde kizmazlar...fisher price.in googledan gir ve nature's touch swing diye arattir cikar muhtemelen...insallah vardir orda da...ben cok memnunum

ismiye valla 1 yasina kadar gecer dediler ama burda duydum ilkokula kadar gecmeyen de oluyomus ama genelde yasina girerken alerjiler de gidiyr diyorlar doktorlar bakalim insallah hemen gecer

talya valla surkli dusunuyorum ne yesem diye...o kadar sinirli ki iyyecegim seyler artik...neyse oglum iyilessin de...bu arada sutum de baya azaldi sanki ya da bana oyle geliyo...fos fos oldu gogusler

seda baktım canım güzelde 600 tl dio,babannesi dedesi alacaklar bıraz pahalı gibi geldi sankı,başka sitelerede bakimm bide çarşıyla kıyaslayayım fiyatını bi

buldum canım çok saol tr de var bundan hatta bugün araştırırken baya bi gördüm bu modeli ama resimden anlayamadımki ne şekilde sallandığını ileri geri sandım çokte güzel bişi oldukça orjinal gidip baki pazar günü .

ii akşamlar:)
nilim hep ağladı gene yeni uyudu,ne oluo benim meleğime anlamıorum ,çookk üzülüorum

seda baktım canım güzelde 600 tl dio,babannesi dedesi alacaklar bıraz pahalı gibi geldi sankı,başka sitelerede bakimm bide çarşıyla kıyaslayayım fiyatını bi

yok be canım ne 600 tl si ben aldım 400e ama araç koltuğuyla birlikte aldığım için okadar normalde 250 dediler bana.

ii akşamlar:)
nilim hep ağladı gene yeni uyudu,ne oluo benim meleğime anlamıorum ,çookk üzülüorum

geçmiş olsun canımm sıkma canını olur böle şeler geçer zamanla bizde yaşıyoruz zaman zaman üzülme böyle böyle büyüycekler bu miniklerde.nesi vardı gaz falan mı

geçmiş olsun canımm sıkma canını olur böle şeler geçer zamanla bizde yaşıyoruz zaman zaman üzülme böyle böyle büyüycekler bu miniklerde.nesi vardı gaz falan mı

haklısın canım işte ama dayanamadı bugün yüreğimsenağlama
ilk önce burnundan sütüm geldi apar topar hastane soona gaz gaz gazklava:

seda en iisi ben mağazadan bakiim direk netten anlaşılmıo,benım taşıma koltuğum var zaten,eğer ölese fiyatı gayet uygunmuş

duygu nesi var nilin,eğer uyku öncesi ağlamasıysa o bizede war,ağlıo sonra uyuyo
bu arada sen maclareni kaça aldın canım

uyku öncesi ağlaması da var canım bugün herşey oldu,hep ağladı meleğimsenağlama
özeline bi bak canım,istersen gene cevaplarım da demin yazmıştım sanadelikafadulden

Gece uyurken bizimkide ağlıyor.. Dalmakta zorlanıyor heralde ondan.. Zaten aç aç uyudu garibim.. Bende gidip erkenden yatacağım.. Belki uyandığımda bol bol süt olur...

ıyi geceler annişler...

farketmemişim canım,şimdi gördüm saol:))
walla hergün başka bi hal oluo zaten bu bebişlere

anladım inannacım valla insan ilk anneliğinde daha bi pipirikli ve daha bi duygusal oluyo bende öleydim oğlumda ama zamanla alışıyo insan buna benzer daha neler neler yaşıycaz ve Allahın izniylede atlatıcaz.

evet esracım sen en iyisi gidip bizzat bak fiyat okadar deil bide pazarlık yaparsınıs tamam işte:lepi: çok kullanışlı bi araba canım baston deil ama baston şeklinde kapanıyo.ve hafif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…