2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

lida geçmiş olsun canım,inşallah bulurlar tez zamanda neden olduğunu,ama böyle giderse sen açlıktan bi deri bi kemik kalıcan...

iyiyiz esra az önce uyuttum nazımı,fırsatten istifade bakiim dedim sizlere

ayyy ayyy maşallah kızım büyümüşte annesiyle gezmelerimi başlamış,kız alıştırma şimdiden evde tutamıycan sonra bak...

ayy biz çok gezıoz ya,gezentı zaten o da bayılıo gezmeğe,bi büyüsün babası bulamıcak bizi ewde

nasılsınıs kızlar.. ya ben koca internette bitane sağlı sollu sallanan kullanışlı bi salıncak bulamadım:çok üzgünüm:hepsi ileri geri sallanıyor.bileniniz varmı yada kullanan varsa yardımcı olabilirmi.

bizim içinde gezin,biz henüz puset alamadık kızıma o yüzden çıkamıyoruz.....:1no2:

ayy biz çok gezıoz ya,gezentı zaten o da bayılıo gezmeğe,bi büyüsün babası bulamıcak bizi ewde

valla ne güzel canım ya maşallah senin kıza bizimki dışarda çok ağlıyo arabada bebekler susar bizimki arabada bi süre sonra ağlamaya başlıyo.önceden çok severdi hatta hemen uyurdu ama şimdi yıkıyor ortalığı,dışardada ağlıycak sokak ortasında die çıkamıyorum bende.

slm seda,walla biz salıncak kullanmıoruz canım ya,alishanın wardı ama oda ileri geriydi sarırım,öle olsa nolur,senın kız yana mı istıo?

walla şu an bizde araba almadık,bu hafta kısmetse alıcaz araştırma safhasındayız,çoğu zaman kanguruyla yakın yerlere kucakla gidioruz,bizi kimse tutamaz yani:)))

bende 3 gün önce kanguruya koyup alışverişe çıkayım dedim,ağlarken helak oldu,ağlıya ağlıyada uyudu zaten.

sedacım bende hiç görmedim yanlara sallanan cinsini..sen niye illada yana olsun diyorsun....

bizimkide dün tam ewe dönerken uyandı kanguruda başladı ağlamaya,uyanınca emmek istıo,5 dk boyunca sokakları inlettı walla,apartmana geldık sustu,olcak arada artık öle napalım

ben baston puset tarzı bişi istiyorum taşıması kolay olsun diye,o yüzden biraz geciktik zaten,belli bi aydan sonra koyabiliyorsun o arabalara çünki.....

benim ufak kızım uyandı,ama allahtan ablası var o ilgileniyor kardeşiyle...

bizde baktık baston tarzı olanlara ama ben çift taraflı olsun istıorum daha beğenemedık

benim kızda uyanık olduğu anlar en fazla yarım saat kendini eğlendiriyo,sürekli emmek istiyor.

inşallah kafamıza yatan bişiler buluruz esracım,ben kaçtım şimdilik, bizim kız başladı nerde benim sütçüm diye bağrınmaya....

slm seda,walla biz salıncak kullanmıoruz canım ya,alishanın wardı ama oda ileri geriydi sarırım,öle olsa nolur,senın kız yana mı istıo?

canım ileri geri denedikte yemedi illede sağ sol olcak çok seviyo babasıyla battaniyede sallıyoruz belkim bulursak kurtuluruz dedik:1no2:

bizimkide dün tam ewe dönerken uyandı kanguruda başladı ağlamaya,uyanınca emmek istıo,5 dk boyunca sokakları inlettı walla,apartmana geldık sustu,olcak arada artık öle napalım

evet bizimkide öle işte oyüzden bende çıkmıyorum pek,az daha ısınsında hava daha rahat olcam ozaman bi yandan ağlaması bi yandan üşür die çok rahat hareket edememek kasıyo insanı.canım benim arabaya baktınmı netten istediğin özelliklerde yazmıştım dün sana bi bak istersen

X