2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de biliyorum alisha 27 nisanda intten yumutlama günümü hesaplamıştım ona göre denedik ve oldu Allahıma çok şükür aratmadan verdi.

hatta çok komik hamile kalcağımdan eminmiş gibi 24ünde saçımı boyattım bi daha boyatamam diye:)

slmlr herkese...
pembe alemsin dünürcüm,icine mi dogdu bir daha sacimi boyatamam diye:))
zaman nasil da cabuk gecmis ben de gecen sene bu zamanlar heycanla bekliyordum test yapicam gunu:))

hoşgeldin dünürüm.doğdu valla.hatta 11 mayısta regl olmam gerekiyodu olmadım benşm çok düzenliydi hiç şaşmazdı bikaç gün geçti tamam dedim içimden bi hafta son kan testi yaptırdım belgelenmiş oldu:)

ay yesinler onun papyonunu benim kizimin da ne cicileri var biliyormusun sen prenses gibi oluyor valla
eee birtektas alip gelirisniz artik:)

Son düzenleme:
bende biliyorum şekerler 19 nisan ilk ve tek atışta bingo :)))

ayyy maşallah maşşallah pek yakışıklıymış hatta varya bana sanki birbirlerine benziyolar gibi geldi

ben hiç kullanamadım hap bana dokunuyo.valla eşim korunuyo şimdilik spiral düşünüyorum ben de.aman git bence dünür nolur nolmaz
,

kız nazlıcan siz nerdesiniz ben kızımı gurbete veremem içgüveysi alırım oğlunu

valla ben de ne yapacagimi sasirdim benim dr carsambalari geliyo artik carsambayi beklicem mecbur tekrar hamile kalmak istemiyorum

ay nazocum şimdilik diyarbakır ama temmuzda yine tayinciyiz nereye olacağı 22 maysta belli olcak şimdilk göçebeyiz yani

neyse kizlar benim sipa uyandi kaciyorum.hoscakalin dünürcüm öptüm canim.

anam benim doğumgünümde :)))
valla dediğim gibi şekerim iç güveysi alırız artıkın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…