2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben kaçtım yemeğimin yabına pilav yapıcam ege de durmuyo nasıl yapcaksam
nazocumu defneciği göster bize sevelim onu
hadi herkese iyiakşamlar

her zamanki gibi yine gecmisi okumak yalan oldu...herkesler iyidir umarim...bizde iyiyz doktor yine kan buldu kakada ve benm yemeklerden yumurta da cikti..ve rekora kosuyoruz ama zaten bu son daha fazla cikaramayiz yiyecek kalmadi dedi..ya kizlar dua edin de iyilessin emrecik...sebebi hala tam belli degil su kanin...senağlama

alishaaaa duy da bak hastayiz bi gecmis olsun demiyosun :kızgın:

sana kolay gelsin dünür pazartesi eklim makineden yenileri yüklim bilgisayardakiler hep ilk günler

kızlar bende kaçar akşam kına var hazırlanayım tabii dolaprakiler olmuyo bakalım ne giycem
haydeöptük sizi

her zamanki gibi yine gecmisi okumak yalan oldu...herkesler iyidir umarim...bizde iyiyz doktor yine kan buldu kakada ve benm yemeklerden yumurta da cikti..ve rekora kosuyoruz ama zaten bu son daha fazla cikaramayiz yiyecek kalmadi dedi..ya kizlar dua edin de iyilessin emrecik...sebebi hala tam belli degil su kanin...senağlama

alishaaaa duy da bak hastayiz bi gecmis olsun demiyosun :kızgın:

ay hayatım geçmiş olsun, naz hanımı yediricem uyutucam oğluşuna layık gelin yapıcam die uğraşıom:eek:
çok geçmiş olsun cnm ya ii bak damadıma aslan damadım benim iileşsin de güzel güzel pırtlasın sarı sarı kakalar yapsınkaydirigubbakcemile3
naz da emreyi öpüomuş çok özlemiş şeni şeviyom dioo:asigim:

lida geçmiş olsun canım kıslar misafirlerim gitti ay şimdide akşam yemeği muhabbeti var ben mutfağa geçer buarada kıslar oğlum misafirlker varken hiç durmadı ağla bakalım ağla çığlık çığlığa ya sanırsam benim oğlum kalabalığı sevmiyor misafirler gitti sustu oğlum

bizimkine dedim seninki cok seviyomus seni diye..o da sevincten havalara uctu...cok opuyom dedi...ay bi de cabuk gelsin diyo..denize girelim diyo..bizim ev saten okyanus kiyisinda onumuz plaj...ama yok vazgecmisiz kiskanirmisiz girdirmezmis denize...yuruyecez dedi...of aman sen kizi gonder aracilik yapmaktan yoruldum..

ben bilmiyorum valla ne zaman hamile kaldığımı. gecikme olunca şüphelendim normalde sekmez 2 gün geçti test yaptım bişey çıkmadı ama bi tuhaflık olduğu kesindi 2 gün daha geçti tekrar yaptım gözlerime inanamadım :1shok: ilk içimden geçen şey erkek bebiş olduğu oldu ki öyle de oldu. sonra oturdum ağladım şoktan

hahaah hadi ya boşuna kıskanmasın benim kız çarşafa gircekmiş babası dedi, altını açınca çok seviniyo diye bu kararı aldı, öle orasını burasını açamazmış mini mini giyinemezmiş büyüyünce namuslu çarşaflı hanım kız olcakmış, kız bizim ev de çakma okyanus(marmara denizi)kıyısında, o da görmeye gelince burda elele sahilde gezerler.naz dio ki evlenmeden öptürmezmiş ama ahahha çok bilmiş benmki

lidacım geçmiş olsun ,ya ben anlayamadım sonrada yemiycekmi bebişin bunları.

.................................................

selam kızlar ne haber....bu aralar facebook takılayım dedim belki eski mahalle arkadaşlarımı bulurum ümidiyle,nostalji yapıyim dedim ama 2-3 kişi bulabildim ancak....hevesim kursağımda kaldısenağlama

X