2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağolun kızlar uyandı bakayım benim tosbağaya bu arada salyalarıyla banyo yapılır felaket akıyo

hala kemiriyo ve sinirleniyo eldiven takayım dedim kirli onun yerine çorap geçirdim ellerine onlar da yiyo:)kızlar diş kaşıyıcıları sulu olanları tabi dolapta mı bekletmek gerekiyomuş

inaysa hafif ateşi oldu bu sefer batuhanın birazda huysuzlandı calpol verdim

bir kaç kişi daha ateşlendi diye söylemişti aralaık annelerinde ateş düşürücüyü aşılardan öncemi verdin heracım yoksa ateşi çıkıncamı ben geçen sefer sonra vermiştim ama bu sefer önce vereyim diyorum

ben yine slm vermeden atlamışım konuya yeni farkettimsırnaşık şeyslm kızlarrrr
valla kızlar ben çok çektim durunun uykusuzluklarından esrada bilir bi ara gündüz geceyi gece gündüzü yaşıyoduk.ama çok uğraşmakla birlikte kısa kısa uykularla gündüzleri uyandırdım bikaç gün zorlandım ama sonradan oturdu uykusu Allah bozmasın maşallah öğlen 12 de kalkıyor 3 te yatıyo 6da kalkıyor sonra 9da yarım saat kestiriyo 24 de ise gece uykusuna dalıyor 4 te emip uyuyor 7de emip uyuyo 10da emip uyuyo 12 de uyanıyor.maşallah diyin kıslarrr

dünür kıyamam ben ona kısssenağlama bırak uyusun ben yaparım onların ev işlerini,yemeklerini
hem bana kıs sen daha şimdiden kaynanalıkmı yapıyon benim duruşumaaklava:

duygucum ist sonra ay iyi alışmıssın kıs oraya kastamonu küçük bir yer diye biliyorum

evet canım küçük bi yer ama ben çok mutluyum burda trafik yok ,her yer yakın,hastanede beklemiosun,süpper süpper..tek kötü yanı her istediğini bulamıosun ama ankara yakın delikafadulden

Biz varız ama bizim babamız çok kıskançtır... Oğluşunu zora sokar...

bizim babamızda çok kıskanç oğlanda babaya çekerse senin kızın işi zor canım.verecenmi kızını bize.ama alisha gibi yapma ben ortalarda yokken kızı başkasıyla nişanlamayerimseniben

aşıdan sonra verdim 2 kere iyiydi sonra gece vermedim uyandığımda biraz sıcaktı baktım 37.2 olmuş 1 kaşık daha verdim

bizim babamızda çok kıskanç oğlanda babaya çekerse senin kızın işi zor canım.verecenmi kızını bize.ama alisha gibi yapma ben ortalarda yokken kızı başkasıyla nişanlamayerimseniben

Kızı evi naz evidir cnm.. Biraz naz yapsak olmaz mı?

Kızım uyandı sizlere iyi sohbetler...

kıslar siz küçük gelen kıyafetleri napıyosunuz ya ben çoğunu bir yada iki kere giydirdim hepsi yepyeni kaldırdım küçük geldiler acaba onları nereye bağışlasam cocuk esirgemeye alıyolarmı bilen varmı

bi sırrımı daha paylaşıyım wc de uzun süre kalıcaksam açıyorum fönü kapdan dışarıya doğru, o mutlu ben rahatkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3ay ben boşuna sıkışmışım günlerce.ama banyoya sokamam ben ya kızlar duşakabin cam benim hadi sizinkiler kız benimki oğlan olmaz utanırımkaydirigubbakcemile3

yapiciiim tabi şekerim aaaa benim paşam uyansın erkenden iş güç gelin hanım uyusun ohhh lülülülülülü

41 kere maşallah duru ya ne de olsa kardeşlikten :lepi:
nil kızımıza da geçmiş olsun, bir daha yaşanmaz inşallah, bize de oldu 1-2 sefer bikaç damlaydı gerçi..

esirgeme almıo canım onlara yeni kıyafet gelio anca bi tanıdığa,ihtiyacı olana verirsin..
ben kaçıorum bu kız gene kokuttu:1ninca:

saol inaysa bende var bi tane oyuncağına asılı ama kocaman küçücük ağzına girer mi ki:)
bir de sezeryan la doğurup da göbeğim kalmadı diyen var mı aranızda dün çok moralimi bozdu biri bi gördü beni aa karnın büyük kalmış demez mi.valla kendi üzüntüm yetiyo bi de millet tuz biber oluyo.hafif hafif mekik yapsam zararı olur mu ki.bana kalsa yapçam ama dikişler için 1 sene de ancak iyi olur diyolar.

geçmiş olsun inanna,bir iki kere bizimde oldu ,umarım bir daha olmazlar,insan korkuyor gerçekten.

benim göbiş yok ama bi genişlik söz konusunu popuşta ve belde klava:

biz burada sebamedin güneş losyonunu alıp kullanmaya başladık dışarı çıkarken

biz burada sebamedin güneş losyonunu alıp kullanmaya başladık dışarı çıkarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…